Profile cover photo
Profile photo
Tygodnik Korso
23 followers -
Tygodnik regionalny Korso
Tygodnik regionalny Korso

23 followers
About
Tygodnik's posts

Post has attachment
Pochodzący z Rzemienia mł. kpt. Piotr Pszeniczny jest absolwentem jedynej w Polsce Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Swoją edukację zakończył z nie lada wyróżnieniem, uzyskując najwyższą średnią spośród wszystkich absolwentów. Z 90 strażaków jako jedyny miał możliwość wybrać sobie miejsce pracy i zdecydował się na Mielec.

Post has attachment
Od minionego poniedziałku dwa ośrodki dla osób niepełnosprawnych w gminie Radomyśl Wielki goszczą u siebie ukraińskich nauczycieli. Pedagodzy posiadający polskie korzenie przyjechali do nas, aby zdobyć wiedzę. Podczas swojego pobytu chcą dowiedzieć się, jak ośrodki dla osób niepełnosprawnych powinny funkcjonować.

Post has attachment
Oszuści są gotowi niemal na wszystko, żeby nas okraść. Aby osiągnąć swój cel, wykazują się nie lada sprytem. Potrafią przy tym być tak bezczelni, że to, co robią, przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Historia, którą przedstawiamy, pokazuje, do czego są zdolni.

Post has attachment

Post has attachment
Ochotnicza Straż Pożarna w Izbiskach świętowała 135 rocznicę powstania
swojej jednostki.

Post has attachment
Remont Zespołu Szkół zostanie zakończony wcześniej, niż to przewidywał harmonogram prac. Prawdopodobnie finał nastąpi już w lipcu.

Post has attachment
Ośmiuset pracowników załogi mieleckiego szpitala powiatowego jest w szoku. Dyrekcja postanowiła zerwać porozumienie, które miało raz na zawsze uspokoić nerwową sytuacją i zapewnić systematyczne podwyżki płac. Ci ludzie czują się oszukani i wprost mówią, że takie działania dyrekcji, jak i władz powiatu, mogą skończyć się strajkiem.

Post has attachment
Dzień po naszej interwencji w sprawie dzikiego wysypiska znajdującego się w miejscowości Zaborcze w gminie Przecław śmieci zniknęły. Gmina wzięła sprawy w swoje ręce i natychmiast postanowiła zająć się tematem.

Post has attachment

Post has attachment
Ruszyła druga edycja warsztatów samoobrony dla kobiet "PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA". Zajęcia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. W pierwszych kilku dniach po zamieszczeniu informacji o warsztatach na dwie kolejne edycje zapisało się ponad 100 pań z miasta i powiatu.
Wait while more posts are being loaded