Profile cover photo
Profile photo
Serwis informacyjny miasta Muszyna
15 followers -
Serwis miejscowości uzdrowiskowej Muszyna
Serwis miejscowości uzdrowiskowej Muszyna

15 followers
About
Posts

Post has shared content
Na początku grudnia (1, 2 i 3 grudnia od godz. 20:00) w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju już po raz trzeci odbędą się trzy niezwykłe gale – Miss Supranational 2017, Mister Supranational 2017 i Miss Polski 2017, podczas których poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę.

Wszystkie trzy konkursy (organizowane pod hasłem FESTIWAL PIĘKNA 2017) można będzie zobaczyć na żywo w telewizji Polsat.

Więcej informacji na https://www.twojakrynica.pl/aktualnosci/miss-supranational-2017-mister-supranational-2017-miss-polski-2017-krynicy/
Add a comment...

Post has shared content
W Krynicy-Zdroju, na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena powstaje wieża widokowa o wysokości prawie 50 metrów. Do wieży prowadzić będzie ścieżka przyrodnicza w koronach drzew a całość tworzona jest z drewna z robinii akacjowej.

Ta niezwykła atrakcja będzie unikatem na skalę europejską.

https://www.twojakrynica.pl/aktualnosci/krynicy-powstaje-prawie-50-metrowa-wieza-widokowa-oraz-sciezka-koronach-drzew/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
29 września 2017 odbędzie się uroczyste otwarcie Ścieżki w koronach drzew (Chodník korunami stromov) Bachledka w miejscowości Zdziar, zaledwie 77 km od Muszyny.

Więcej informacji na http://www.twojamuszyna.pl/atrakcje-na-slowacji/sciezka-koronach-drzew-chodnik-korunami-stromov-bachledka/
Add a comment...

Post has attachment
9 września 2017 r. zapraszamy na bieg Życiowa Dziesiątka , rozgrywanego w ramach 8 PKO Festiwalu Biegowego.

Jest to najszybszy bieg uliczny na 10 km w Polsce. Cechą charakterystyczną biegu jest trasa, w całości prowadząca z góry – z Krynicy-Zdroju do Muszyny.

UWAGA! W godzinach 10.50-12.30 zamknięta będzie droga Muszyna – Krynica.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej - http://www.twojamuszyna.pl/wydarzenia-i-aktualnosci/8-pko-festiwal-biegowy-bieg-muszynska-zyciowa-dziesiatka/
Add a comment...

Post has shared content
Już jutro rozpoczyna się 51 Festiwal im. Jana Kiepury.

Na tegorocznym Festiwalu wystąpi blisko 500 artystów z Polski i zagranicy. Podczas 8 dni Festiwalu będziemy mogli podziwiać m.in. występy dziewięciu orkiestr, trzech baletów oraz dwóch chórów.

Organizatorami Festiwalu są: Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju oraz Gmina Krynica-Zdrój.

Współorganizatorami Festiwalu są: Akademia Muzyczna w Krakowie, Krakowskie Stowarzyszenie Miłośników Opery Aria i Nowa Scena.

Więcej informacji na https://www.twojakrynica.pl/aktualnosci/51-festiwal-im-jana-kiepury-krynicy/
Add a comment...

Post has shared content

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded