Profile cover photo
Profile photo
Tulekild Ilutulestikud
17 followers -
Kaunimad hetked Sinu elus!
Kaunimad hetked Sinu elus!

17 followers
About
Posts

Post has attachment
Tulekild Ilutulestikud tänab kõiki hea koostöö eest ning edukalt läbiviidud "Kaunitar ja Koletise" esietenduse eest 24.novembril 2018 Teater Vanemuises :-)
Peatselt avaldame ka pilte eriefektidest etendusel ;-)
#tulekildilutulestikud, #tulekild, #ilutulestik, #eriefektid, #kaunitarjakoletis
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Meie töö on rõõm ja selle tulemusel sünnivad teie elu kaunimad hetked! Nii lihtne see ongi :-) #tulekildilutulestikud #tulekild #pulmad #tulevärk #ilutulestik #ilutulestikud #tuleskulptuur
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Meil Benjaminiga tulevad siiani pisarad silmadesse, kui sellest räägime või üldse meie pulmapäevast. Ma ei unusta iial, kuidas Benjamin vaatas mulle peale ilutulestikku otsa ja ütles, et see oli kõike väärt ja tänas mind, et olin tema eesti keele mitte rääkimise tõttu saanud koos Tulekilluga kõik nii hästi organiseeritud. 

Meie pulmapidu toimus Sangaste lossis 24. augustil 2018.a.
Kaia ja Benjamin

Vaata pulmatulevärgi videot täispikkuses:
http://www.tulekild.ee/pulmad/kaia-ja-benjamin-pulmailutulestik-sangaste-lossis-24-augustil-2018-a/

#pulmad #pulmatulevärk #ilutulestik #tulevärk #püromuusikal #tulekild #tulekildilutulestikud #sangasteloss
Add a comment...

Post has attachment
Esimesest e-mailist alates jäi sisse soe tunne, et oleme sattunud õige inimesega kokku. Väga meeldis kiire ja täpne infovahetus. Meie pulmapäeva õhtuks lubas ju vihma. Õnneks jälgis Tulekild ilusti ilmaradarit ja äkki pulmapeol saimegi teate, et pilved sõuavad Sangaste poole. Ma ei mäleta enam täpselt, mis kell ilutulestik toimus aga kõik läks imeliselt ja mis põhiline, ilma vihmata. Natuke aega peale ilutulestikku hakkaski sadama.
Ilutulestik ise oli meeletult kaunis, võib öelda, et oodatust palju-palju-palju kordi parem:-) ! Olime küll ühte videot näinud aga oma silmadega vaadata on midagi muud. See oli lihtsalt nii ilus. Meil Benjaminiga tulevad siiani pisarad silmadesse, kui sellest räägime või üldse meie pulmapäevast. Ma ei unusta iial, kuidas Benjamin vaatas mulle peale ilutulestikku otsa ja ütles, et see oli kõike väärt ja tänas mind, et olin tema eesti keele mitte rääkimise tõttu saanud koos Tulekilluga kõik nii hästi organiseeritud. Paar päeva enne pulmapidu sain pakkumise ka, et Tulekild kaunistab ilutulestiku ala küünaldega. See oli imeline ja andis väga suure efekti.
Reklaamikampaania oli väga hea pakkumine, mille võtsime suure rõõmuga vastu. Meil on hea meel, et Tulekillul on sellised kampaaniad, kus saime ka oma väikest lugu jagada, kui olime parasjagu reisil ja saime samuti väga suure allahindluse osaliseks. Väga super.

Suur, suur aitäh kogu Tulekild meeskonnale! Tuhat kallistust ning sügav kummardus kõige eest! Oleme väga, väga õnnelikud, et Tulekillu enda pulma valisime püromuusikali tegema. Julgeme kahe käega soovitada, sest teama, et see valik on parim.

Jääme siis huviga video ootele ja lisame meeleoluka pildiseeria :-)

Kaia ja Benjamin
Meie pulmapidu toimus Sangaste lossis 24. augustil 2018.a.

#pulmad #pulm #pulmailutulestik #tulevärk #ilutulestik #tulekildilutulestikud
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.10.18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Vaata suurejoonelist püromuusikali “The Show Must Go On”! Tulevärk toimus 17.08.2018 Grüne Fee juubelil :-)

Tulekild Ilutulestikud pühendunud meeskonnal on hea meel oma sõpradega jagada sumedal suveõhtul, Grüne Fee 25. sünnipäeval etendatud suurejoonelist püromuusikali, mis on spetsiaalselt programmeeritud legendaarse ja aegumatu Queeni palale “The Show Must Go On”.

10 aastat Tulekild Ilutulestike edetabelit valitsenud legendaarse vaatemängu juhatab sisse õhtujuht Veiko Täär. Tulekild meeskond lubab, et soovijatele kõlab aegumatu Queen ja alati hoolega planeeritud tuleprogramm ka edaspidi.

Palju õnne! : )

Vaata tervet täispikkuses tulevaatemängu:

http://www.tulekild.ee/puromuusikal/vaata-17-08-2018-toimunud-grune-fee-25nda-juubelipidustuste-suurejoonelist-tulekild-ilutulestikud-tulevarki-legendaarse-queen-muusika-saatel-the-show-most-go-on/

#ilutulestik #tulevärk #püromuusikal #queen #tulekild #tulekildilutulestikud
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Põhja-Sakala vallas Vihi külas Vanaõue Puhkekeskuses toimus 28.07.2018 ektreemselt kuival ajal Liis ja Mihkel kaunis pulmatulevärk :-)

Vt täispikka video:
http://www.tulekild.ee/pulmad/pohja-sakala-vallas-vihi-kulas-vanaoue-puhkekeskuses-toimus-28-07-2018-ektreemselt-kuival-ajal-liis-ja-mihkel-kaumis-pulmatulevark/

Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Alates aastast 2013 on meil olnud suurepärane võimalus teostada vaatemängulisi tulevärke Emajõe festivalil, nii Emajõel laevadel, 
paraadil kui ka tema kallastel kontserdi finaalides :) Saame teiega jagada selle aasta festivali (11.08.2018) finaal esineja 
Liis Lemsalu Band "Aeg on käes" live sünkroniseeritud tulevärki ehk püromuusikali :)
Vaata ja naudi kontserdikülastaja kaamerasilma läbi vaadatud tuleshowd :)

Täispikk video:
http://www.tulekild.ee/puromuusikal/tulekild-ilutulestikud-emajoe-festivali-11-08-2018-finaalkontserdil-liis-lemsalu-band-aeg-on-kaes-live-sunkroniseeritud-tulevarki-ehk-puromuusikal/

#tulekildilutulestikud #tulekild #emajõefestival #püromuusikal 
#liislemsalu #tuleshow #tulevärk
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded