Profile

Cover photo
دوربین مداربسته
107 followers|45,423 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
فروش و نصب دوربین مداربسته
نمایندگی شرکت هایک ویژن
#دوربین_مداربسته   #نصب_دوربین_مداربسته   #فروش_دوربین_مداربسته   #نمایندگی_هایک_ویژن  
 ·  Translate
فروش دوربین مدار بسته یک وبسایت برای خرید و انتخاب دوربین مداربسته است. شرکت تارتن دژ آریانا نمایندگی فروش محصولات هایک ویژن (Hikvision) و داهوآ (Dahua)
View original post
4
1
FCCC - Official Page's profile photoElham Asadi's profile photoseo man's profile photo
Add a comment...
 
واژه NVR مخفف Network Video Recorder (ضبط کننده ویدئویی شبکه) است. این نام معمولا در مقابل DVR که مخفف Digital Video Recorder (ضبط کننده ویدئویی دیجیتال) است قرار می گیرد. تفاوت نام این دو دستگاه تاحد زیادی می تواند نشان دهنده تفاوت آنها باشد.
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - NVR چیست؟ - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
14
Reza Naghshzan's profile photo
Add a comment...
 
سنسورهای CMOS نوعی از سنسورهای به کار رفته در دوربین های مداربسته هستند که معمولا حساسیت 10 برابر کمتر از سنسورهای CCD دارند. چشم انسان توانایی دیدن در نوری کمتر از 1 لوکس را دارد. سنسورهای CCD معمولا دیدی به خوبی انسان یا حتا بهتر از آن در نور کم دارند (0.1 ~3 lux)اما دوربین های CMOS به ده برابر نور بیشتر برای ساخت تصویر نیاز دارند.
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - مقایسه سنسورهای CMOS و CCD - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
12
2
Add a comment...
 
یکی از مهمترین عیب‌های دوربین‌های ارزان قیمت نامنظم بودن و در هم ریختگی رنگ‌هاست. این اشکال معمولا به صورت تغییر رنگ و یا تجمع رنگ در گوشه‌های تصویر یا اشکال موجود در تصویر دیده می‌شود. گاهی هم این بی نظمی به تغییر رنگ کامل در دوربین مشاهده می‌شود.

امکان مشاهده دقیق رنگ‌ها معمولا از اولویت‌های نصب سیستم مداربسته نمی‌باشد. ولی اگر کیفیت رنگ بندی تصویر برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است بهتر است از دوربین‌های با برندهای معتبرتر استفاده کنید.
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - کمی در مورد دوربین‌های ارزان قیمت - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
10
1
Add a comment...
 
مطمئنا به عنوان کسی که تمایل به نصب سیستم مداربسته دارد. اولین مرحله کار شما برآورد هزینه نصب سیستم مداربسته است تا دید کلی نسبت به هزینه های این بخش داشته باشید.
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - برآورد هزینه نصب دوربین مداربسته - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
10
1
Add a comment...
 
دوربین مداربسته یک دستگاه الکترونیکی است که از آن برای دریافت و انتقال تصاویر استفاده میشود.
انواع سیستم مداربسته از نظر نوع ارسال اطلاعات
سیستم مداربسته انالوگ: ساده، ارزان، محدودیت کیفیت، غیر تخصصی
سیستم مداربسته شبکه: گران، پیچیده، بدون محدودیت کیفیت و تخصصی
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - دوربین مداربسته چیست؟ - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
4
Add a comment...
 
دوربین مداربسته دام به نوعی از قاب دوربین با شکل نیم دایره گفته می شود. با وجود تنوع زیاد در مورد این دوربین ها اما این دوربین ها معمولا در کاربردهای خاص بیشتر استفاده می شود.

کاربرد اصلی دوربین دام در محیط های مسکونی، اداری و تجاری است. این دوربین ها معمولا ضد آب نیستند و برای استفاده در محیطهای بیرونی یا کاربرد در محیطهای صنعتی مناسب نیستند. با توجه به کاربرد این دوربین ها در دوربین هایی از این سری که مجهز به دید در شب مادون قرمز هستند برد دید در شب محدود است پس پیش از استفاده از این دوربین ها در فضاهای خیلی بزرگ در رابطه با کاربرد دوربین دقت کنید.
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - دوربین مداربسته دام (Dome) چیست؟ - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
11
hcctv ir's profile photoElham Asadi's profile photo
2 comments
 

دوربین ها از لحاظ شکل ظاهری نیز انواع گوناگونی دارند.
- دوربین های دام که به دوربین های گنبدی شکل می گویند. و بیشتر بر روی سقف تعبیه می شوند.
- دوربین های صنعتی که غیر از استفاده در صنعت درجاهای دیگر نیز بکار می روند. و قابلیت نصب لنز بر روی آنها را هم دارند.
- دوربین های مینیاتوری: دوربین های مداربسته کوچک در بازار را گویند. کاربرد آن به صورت دوربین مخفی است.
- دوربین های آی آر بیشتر برای دیدن تصاویر در شب و تاریکی بکار میرود چون در آن از نور مادون قرمز استفاده شده است.
http://mojcctv.com
 ·  Translate
Add a comment...
 
استفاده از دوربین مداربسته می‌تواند با اهداف کاملا متفاوتی صورت گیرد. این کاربردهای با توجه به نیاز مشتری و شرایط محل متفاوت خواهند بود. با این حال نصب بیشتر سیستم‌های مداربسته با یک یا هر دو هدف زیر صورت می‌گیرد:
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - آموزش اولیه برای خرید دوربین مداربسته - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
10
1
Add a comment...
 
برای بسیاری از نصابان، فروشندگان و مشتریان دلیل تفاوت قیمت دستگاه های DVR به نوعی با ابهام همراه است. در اینجا به مقایسه سه رزولوشن رایج دوربین های مداربسته آنالوگ می پردازیم.

در ابتدا باید بدانید که کیفیت تصویر دوربین های مداربسته آنالوگ به هیچ عنوان با ساده ترین انواع دوربین های دیجیتال (مثل دوربین موبایل یا دوربین ها IP) قابل مقایسه نیست. از این نظر توجه داشته باشید که پیش از انتخاب دوربین مداربسته دچار توقعات غیر واقعی نسبت به کیفیت تصویر نشوید و سعی کنید نیازهای خود را با توجه به محدویت های این دوربین ها تنظیم کنید.
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - رزولوشن تصویر در DVRها - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
11
1
Add a comment...
 
استفاده از دوربین های مخفی همیشه دارای کاربردهای خاص خود بوده است. به همین دلیل انواع متفاوتی از این دوربین ها برای کاربردهای متفاوت طراحی و ساخته شده اند. در این مقاله سعی شده است انواع نسبتا رایج از این دوربین ها معرفی شوند.
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - انواع دوربین مداربسته مخفی - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
9
Add a comment...
 
دوربین مداربسته wifi در واقع نوعی از دوربین های مداربسته بی سیم است که کاربری آن نسبت به علت توانایی بهترش در حال افزایش است.

دوربین مداربسته wifi چه تفاوتی با دوربینهای بیسیم عادی دارد؟
در مرحله اول سیستم بی سیم wifi سیستمی دیجیتال است. این بدین معناست که از یک سیستم رادیویی دیجیتال برای ارسال اطلاعات استفاده می کند. البته سیستم wifi با دیگر سیستم های ارسال دیجیتال نیز تا حدی متفاوت است.
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - دوربین مداربسته wifi - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
10
1
seo man's profile photo
Add a comment...
 
سیستم مداربسته و دستگاه مرکزی آن (NVR یا DVR) فاقد سیستم برق اضطراری هستند. این به این معناست که در حالت عادی سیستم مداربسته در صورت قطع برق شهر امکان ضبط تصاویر را نخواهد داشت.

راه حل این مشکل نصب یک سیستم مناسب برق اضطراری مانند UPS و یا CPS است. این سیستم امکان ذخیره برق و تامین برق را در صورت قطع ان برای شما به وجود خواهد آورد. توجه داشته باشید که به طور معمول باتری های  نصب شده بر روی UPS به صورت یک کالای جداگانه عرضه می شود و حتا بهای ان نیز به طور جداگانه محاسبه می شود.
#دوربین_مداربسته  
 ·  Translate
دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب) - UPS, CPS و برق اضطراری در سیستم مداربسته - آموزش دوربین مداربسته - دوربین شبکه - دوربین آنالوگ - دوربین مداربسته (آموزش،قیمت،فروش،نصب)
11
1
Add a comment...
Contact Information
Contact info
Phone
+9821-66961450
Email
Address
تهران - خیابان جمهوری - خیابان 12 فروردین - نبش فراهانی - پلاک 37 واحد 2
Story
Tagline
دوربین مداربسته, نصب دوربین مداربسته, اموزش دوربین مداربسته
Introduction
tticctv.com is a website which is designed to help costumers and conductors with their needs.
You may use this website to get consult or increase your information about surveillance systems.