Profile cover photo
Profile photo
Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Zawarliśmy porozumienie z Kolibki Adventure Park (dotychczasowy organizator akcji Mikołaje na Motocyklach), na mocy którego Stowarzyszenie przejmuje wszelkie prawa do organizowania Parady Mikołaje na Motocyklach.
Kolibki Adventure Park potwierdziło również, że dokonało wszelkich rozliczeń i sprawozdań związanych z dotychczas organizowanymi paradami. Jednocześnie zapewnili gotowość do pomocy w organizacji kolejnych imprez już pod patronatem Trójmiejskiego Stowarzyszenia Motocyklowego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miło nam poinformować, że 2.04.2014 powstało Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe. Co to, po co to, skąd to, kto to itp..? Pomysł na stowarzyszenie integrujące motocyklistów bez różnicy czy z tego czy owego forum, w kamizeli lub bez, na armaturze czy plastiku, enduro czy trajce itp dojrzewał od jakiegoś czasu. Wszyscy pamiętamy zamieszanie z zeszłorocznymi Mikołajami na Motocyklach i to był swoisty katalizator. Zmiany, zmiany, różnice zdań, czasem ich ostre wymiany, czasem o kilka słów za dużo, czasem za mało i wyszło jak wyszło. Główny cel, czyli pomoc dzieciakom na szczęście został osiągnięty, a że różnymi sposobami i różnym dzieciom, cóż ... Chęć pomagania może nawet wzrosła. Jednak jakiś niesmak był. I stąd pomysł na TSM, jako instytucję chcącą jednoczyć, koordynować, pomagać, informować itp. Nie mamy zapędów, żeby być jedyną słuszną organizacją dobrych motocyklistów. Wielu z nas w mniej lub bardziej zorganizowanych formach już pomaga i tu oferujemy swoją współpracę/pomoc, oczywiście bez żadnego narzucania się. Naszym sztandarowym projektem będą Mikołaje na motocyklach. Planujemy powrót do pierwotnej formy, terminu, rozliczeń itp. Jednak oprócz samej parady na pewno będziemy organizować dodatkowo wyjazdy Mikołajów do szpitali i Domów Dziecka. Po tegorocznych wizytach niektórzy stwierdzili, że to lepsze od parady, bo zapewnia bezpośredni kontakt z potrzebującymi, zwłaszcza tymi, którzy na paradę nigdy by nie dotarli. Ale i parada i związana z nią zbiórka też potrzebna, więc zrobimy i to i to :)
Honorowym Członkiem TSM jest Piotr Krachulec: legendarny ;-) pomysłodawca i organizator pierwszych edycji Mikołajów na motocyklach, dzięki któremu akcja z przejazdu 9 motocyklistów w kilka lat zmieniła się w największą paradę Mikołajów na świecie. Błogosławieństwa udziela też znany i lubiany motoklecha x.Maślak – również Honorowy Członek TSM. Poza w/w w gronie założycieli są m.in. dawni współpracownicy w organizacji Mikołajów na motocyklach, marshalle, organizatorzy Mikołajów M3M, Wieczorów Marzeń z okazji Dnia Dziecka w oliwskim ZOO, wizyt motocyklistów w szpitalach, zbiórek na Domy Dziecka, „spełniacze” marzeń chorych dzieci z Fundacji Trzeba Marzyć. Nie robimy żadnej konkurencji dla dotychczasowych organizatorów czyli Kolibek. Na podstawie obustronnej woli impreza zostaje przekazana do TSM, nie wykluczając jednak współpracy. Tyle, że teraz organizatorami będą znowu motocykliści.
Nasza pomoc nie ma ograniczać się do jednej akcji w roku, dodatkowo ograniczonej często niepewną pogodą w grudniu. Będziemy organizować pomoc z okazji Świąt Wielkanocnych, Dnia Dziecka i innych, umilać wakacyjne kolonie dla dzieci oraz organizować pomoc dla potrzebujących dzieci i motocyklistów, dodatkowo promując pozytywny wizerunek motocyklistów. Jeżeli wszystko wypali, to w bliżej niekreślonej przyszłości będziemy chcieli organizować również imprezy motocyklowe, ale to w dalszej kolejności.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do współpracy. Prosimy o wsparcie i wyrozumiałość, bo pomimo najlepszych chęci na pewno nie ustrzeżemy się błędów. Nie mamy też złudzeń, że wszyscy będą zachwyceni wszystkimi naszymi poczynaniami, ale prosimy o kredyt zaufania. Na pewno będziemy otwarci na wszelkie opinie i sugestie. Jednym z założeń jest poprawa komunikacji, która jaka była w ostatnim okresie to sami dobrze wiecie. 
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded