Profile cover photo
Profile photo
Алексеев, Боярчуков и партнеры
5 followers -
M&A года на юррынке: «Алексеев, Боярчуков и Партнеры» и Trusted Advisors объявили о слиянии
M&A года на юррынке: «Алексеев, Боярчуков и Партнеры» и Trusted Advisors объявили о слиянии

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Жвава дискусія про порушення дотримання працівниками правоохоронних органів професійних прав адвокатів та обговорення гарантій адвокатської діяльності відбудеться 13 листопада о 19:00 в прямому ефірі Lawyers Live.

Троє харизматичних юристів впевнені, що буде не тільки весело, але й пізнавально.

Ну що, поговоримо?
______________________________________________________
Тисніть "Нагадати" за посиланням, щоб не пропустити: https://youtu.be/toHtUrh37qI
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Одним зі способів забезпечення виконання платником податків його обов’язків, визначених законом, є адміністративний арешт майна. Однак варто знати в яких випадках та за яких умов контролюючі органи мають право його застосовувати.

Про головні аспекти застосування адміністративного арешту майна розповідає молодший юрист Trusted Advisors Єлизавета Малімон спеціально для видання «Юридична газета»: http://ow.ly/nctH30grbeL
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Стаття Івана Міщенко, керуючого партнера Trusted Advisors, для юридичного журналу «Право України» на тему «Удосконалення інституту відводу судді в господарському судочинстві».

Дослідження присвячене недолікам інституту відводу та самовідводу судді в господарському судочинстві. Відвід розглядається у практичному аспекті та в системному зв’язку з практикою Європейського суду з прав людини. Увага акцентована на змінах, запропонованих проектом Господарського процесуального кодексу України, які загалом оцінені як позитивні. Внесені власні пропозиції щодо подальшого вдосконалення інституту відводу.

Зі змістом статті можна ознайомитись за посиланням: http://ow.ly/s4R430ghlol
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Попри значну критику, яка супроводжує судову реформу, слід визнати, що проекти процесуальних кодексів, і особливо це стосується Господарського процесуального кодексу, пропонують нам принципово новий підхід до судочинства, що відрізняється в тому числі динамікою та ефективністю розгляду справ.

Однак необхідність створювати інструменти для підвищення ефективності та оптимізації судочинства без шкоди для якості вирішення спорів залишається актуальною. А тому цілком логічним та послідовним було введення спрощених видів провадження в господарському судочинстві.

Як на практиці будуть застосовуватися запропоновані нововведення розглянув юрист Trusted Advisors Сергій Яценко спеціально для видання "Юридична практика": http://trustedadvisors.ua/blog/new-changes-in-procedural-legislation/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності рекомендував прийняти за основу відповідний законопроект № 6405 «Про кредитні спілки».

Законопроектом запропоновано обов'язкову участь кредитних спілок, які здійснюють залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки, у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб. Проте, даний законопроект на думку нашого юриста є передчасним для прийняття його за основу, оскільки ряд його положень є недопрацьованими. Зокрема, закон не визначає чіткого механізму залучення даних коштів, наприклад, як для банків, окремим законодавчим актом.

Про недоліки законопроекту та як саме дана ініціатива може відобразитися на діяльності кредитних спілок розповідає юрист Trusted Advisors Дарія Пісна в своєму коментарі для видання The Ukrainian Journal of Business Law.

Посилання на коментар: http://ow.ly/DyPl30g5IkQ
Trusted Advisors
Trusted Advisors
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Землі сільгосппризначення є обмеженим ресурсом і являють собою в тій чи іншій формі загальнодержавний інтерес. Однак концентрація зусиль виключно на організації ринку купівлі-продажу таких земель не тільки недоцільна, а й значною мірою економічно необґрунтована.

Наскільки ефективні дії українських політиків, спрямовані на відкриття ринку землі на даному етапі економічного розвитку України, розповідає молодший юрист Trusted Advisors Родіон Абрамович спеціально для видання "Юридична практика": http://ow.ly/za8X30fZ1AD
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Законопроект № 7115, який пропонує вирішення проблеми із зупинкою реєстрації податкових накладних, несе в собі ризики корупційного характеру, які можуть виникнути у керівників податкових органів, - коментує старший юрист Trusted Advisors Сергій Протасов спеціально для видання "Юридична практика".

Як стверджують експерти, даний законопроект - перша позитивна реакція політиків на побажання бізнесу, але сумнівно, що він в цілому вирішить поточну проблему.

Ознайомитись із коментарем можна за посиланням: http://trustedadvisors.ua/blog/draft-law-No-7115/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
3 жовтня 234 голосами "за" Верховна Рада прийняла закон про судову реформу. Він передбачає внесення змін до Господарського процесуального, Цивільного процесуального кодексів, Кодексу про адміністративне судочинство України, а також до інших законодавчих актів. Крім всього іншого, закон вперше вводить інститут свідків у господарчий процес. Наш молодший юрист Юрій Жила пояснив, як саме це вплине на розгляд справ.

Ознайомитись з матеріалом можна за посиланням: http://ow.ly/oOqo30fNt7I
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Як укладати договори, яких немає в кодексах?
Відповідь юриста Trusted Advisors Марії Гречко для видання "Юридична газета": http://ow.ly/hXpQ30fLGSN
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Відкрий свою суперсилу, бо саме сьогодні ти юрист-супергерой. І нехай весь світ зачекає 🙂
З професійним святом — Днем юриста!
___
Happy Lawyers Day!
Have fun all day and all night!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded