Profile

Cover photo
Verified local business
Tring
Internet Service Provider
Today 8AM–9PM
23 followers|102,178 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Tring

Shared publicly  - 
 
Kete te paren duhet ta beni patjeter njehere!
 ·  Translate
Kur bëhet fjalë për një ndryshim në jetën tuaj, e gjitha qëndro...
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
 
Suksesi i këngëtares Dua Lipa po bën “zhurmë” në gjithë ...
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
 
Miremengjes miq, ju urojme nje dite te kendshme!
www.tring.al
 ·  Translate
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
 
Një vajzë punëtore dhe një djalosh mendjemadh...karakterë të kundërt që ju përkasin klasave të ndryshme shoqërore, por duket se fati do t’ju rezervojë atyre plane të tjera !
www.tring.al
“Ëndërr Luleshtrydhesh”, nga data 1 Gusht ora 20:15 ne kanalin 3 Plus!
 ·  Translate
3
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
 
TRING SUMMERTIME
Në programacionin e përditshëm të Kanalit 123 TRING Comedy
përfshihet një koleksion unik filmash argëtues, kryesisht komedi romancë,xhiruar në sfondet më të bukura verore.
Përveç rubrikave javore HOT BEACH BODIES dhe TROPICAL SETS udhëtimi në bordin e TRING SUMMERTIME do t'ju sjell edhe filmat më të bukur veror të 20 viteve të fundit nga kinemaja amerikane dhe europiane dhe aktorët më të mirë të këtyre viteve.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
 
Nje super pakete me nje super oferte duke filluar me 900 leke/ muaj.
Mbi 100 kanale + Uefa Champions League e perfshire pa asnje kosto ekstra.
Dekoder HD tokesor 5.000 leke, abonim 12 mujor tokesor 11000 leke.
Dekoder HD satelitor 7.000 leke, abonim 12 mujor satelitor 17000 leke.
Dekoder My Tring IPTV 80 euro.
Abonim 12 mujor My Tring IPTV vetem 123 euro. Mos u mendo me gjate, buzeqesh me Tring!
Per me shume kliko www.tring.al ose vizito dyqanet Tring.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
 
Mos krahaso veten me asnjë në këtë botë. Nëse vepron kështu, je duke nënçmuar veten.
| Bill Gates |
 ·  Translate
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
 
Sara Kapo, protagonistja e këngës së re të Florit dhe Ledrit, ka treguar sesi ...
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
 
Shopping Night
www.tring.al
Sot, ora 17:30 në Living HD!
1
Add a comment...

Tring

Shared publicly  - 
 
Kënga “Bonbon” e Erës është kënga që është q&...
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
St. "e Qelqit", Kombinat, Tirana, Albania Tiranë Albania
St. "e Qelqit", Kombinat, Tirana, AlbaniaALTiranë
+355 4 480 0000tring.al
Internet Service Provider, Facility Contractor
Internet Service Provider
Facility Contractor
Information and Technology Services
Telecommunications Contractor
Today 8AM–9PM
Monday 8AM–9PMTuesday 8AM–9PMWednesday 8AM–9PMThursday 8AM–9PMFriday 8AM–9PMSaturday 8AM–9PMSunday Closed
Google+ URL
Your Activity
Write a review
Review Summary
4.1
8 reviews
5 star
6 reviews
4 star
1 review
3 star
No reviews
2 star
No reviews
1 star
1 review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
All reviews
Jona's profile photo
Jona
2 months ago
It is the worst Internet provider. Strongly not recommend. I pay the highest price to get the fastest service and I can not even open a web page without waiting for 5 minutes. Horrible.
margil zani's profile photo
margil zani
a week ago
Ened Kalenja's profile photo
Ened Kalenja
2 months ago
Genti Selenica's profile photo
Genti Selenica
8 months ago
Sokol Nasi's profile photo
Sokol Nasi
in the last week
Teepat Sutautra's profile photo
Teepat Sutautra
3 weeks ago
Suzana Muja's profile photo
Suzana Muja
5 months ago
Aldor Nini's profile photo
Aldor Nini
8 months ago