Profile cover photo
Profile photo
TravelGuide.sk
7 followers -
Dovolenka a ubytovanie na Slovensku
Dovolenka a ubytovanie na Slovensku

7 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Chodíte na rodinnú dovolenku s deťmi? Návšteva Dobšinského rozprávkového sveta Habakuky v rekreačnom stredisku Donovaly by bola pre ne určite skvelým zážitkom. Rodinnú vstupenku môžete vyhrať v našej fotosúťaži Dovolenka s deťmi.
Add a comment...

Post has attachment
Zrenovovaný boutique hotel s jedinečným dizajnom nájdete v pokojnom prostredí v obklopení lesov. Od Bratislavy je vzdialený iba 30 minút jazdy autom.
#modra #slovensko #slovakia #hotel
Add a comment...

Post has attachment
Rozmýšľate kam sa vybrať s deťmi na výlet?
#zoo #ranc #slovensko #vylet #predeti
Add a comment...

Post has attachment
Bojnický zámok prináša milovníkom napätia a tajomných historických príbehov v poradí už XXIII. ročník návštevnícky atraktívneho Medzinárodného festivalu duchov a strašidiel. Pod názvom PRÍZRAK sa tento rok ukrývajú slávne aj neslávne osudy jednotlivých členov rodu Pálfi, známe aj menej známe súvislosti tiahnuce sa naprieč storočiami.

Príbeh, ktorý tvorcov tohtoročného festivalu inšpiroval, sa začínal písať v roku 1646 ...
www.travelguide.sk/svk/turisticke-zaujimavosti/zamok-bojnice_5_1.html
#bojnice #zamok #slovensko #slovakia
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hľadáte pre väčšiu skupinu chatu v horách pri lyžiarskom stredisku? Táto komfortne vybavená chata pri Skiparku Ružomberok - Malinô Brdo je až pre 23 osôb.
#chata #ružomberok #ubytovanie #hrabovo
Add a comment...

Post has attachment
Plánujete si už letnú dovolenku pri vode? Areál Penziónu Lobster ponúka ubytovanie v romantických bungalovoch v polynézskom štýle. Domčeky s apartmánmi sú postavené na vode Slnečných jazier. Každý apartmán je vybavený klimatizáciou

http://www.travelguide.sk/svk/ubytovanie/penzion-lobster-senec_100319_0_1.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Krásne apartmány vo Vyšných Ružbachoch na východnom Slovensku. V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko a termálne kúpele.
#ruzbachy #slovakia #slovensko #ubytovanie #penzion
Add a comment...

Post has attachment
Novopostavený penzión v Podhájskej s komfortnými dvojlôžkovými izbami. Ponúka priestrannú strešnú terasu s lehátkami, kde sa môžete opaľovať a odkiaľ máte krásny výhľad na okolie. Penzión je vzdialený 300 metrov od Termálneho kúpaliska Podhájska s wellness centrom a novým tobogánovým svetom.

#podhajska #ubytovanie #penzion
www.travelguide.sk/svk/ubytovanie/penzion-u-vodnika-iii_100296_0_1.html
Add a comment...

Post has shared content
Chata Pieniny je konečne zrenovovaná! Nové izby a nové wellness s vnútorným bazénom. #pieniny #chata
Ak radi chodíte do Pieninského národného parku, tak asi poznáte aj Chatu Pieniny v Lesnici. V roku 2015 prebehla rekonštrukcia chaty. Pre hostí sú pripravené nové dvojlôžkové izby, ako aj nové wellness s bazénom a saunami.
Add a comment...

Post has shared content
Po skvelej lyžovačke určite dobre padne pobyt vo wellnesse. Hotel Diery v Terchovej od začiatku roku 2016 ponúkne okrem skvelých služieb, už aj kompletne nový wellness. Zimnú lyžovačku v roku 2016 si budete môcť užiť v nových saunách, vírivkách a relaxačnej zóne s možnosťou kvalitnej masáže. Takže od januára Vás už očakáva Wellness Hotel Diery *.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded