Profile cover photo
Profile photo
Trabzon Soft Web Tasarım ve İnteraktif Hizmetler
8 followers -
web tasarım sektörünün öncü firmasıdır.
web tasarım sektörünün öncü firmasıdır.

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Skoda, her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Volkswagen grubunun avantajlarını uzun süredir yaşayan marka son zamanlarda Kodiaq ve Karoq adlı SUV modelleriyle boy gösterdi. Bu modellerin üretimi ile yeni araçların gelmeyeceğini düşünüyorsanız kendinizi kandırıyorsunuz. Sırada elektrikli şık bir otomobil var. Üstelik standart bir araç değil. Skoda’nın şimdiki hedefi elektrikli spor otomobil.
Add a comment...

Post has attachment
Opel, D segmentindeki temsilcisi ikinci nesil Insignia için Exclusive donanımını yelpazesine ekledi. Yeni Kasa Opel Insignia Exclusive, bu aracı arzulayanlar fabrikasyon olarak en özel haliyle müşterilerine sunuyor. İşte ayrıntılar…
Add a comment...

Post has attachment
LPG’li Otomobillere Yeni Düzenleme Getirildi

Artan akaryakıt fiyatları karşısında benzinli otomobillere binmek çok lüx hale geldi. Bunun en güzel çözümü ise LPG taktırmak oluyor. Kimi yerde litresi 2.48 TL’den dolum yapmanın verdiği ekonomik avantajı yaşayan otomobil sürücüleri bilir. Fakat otomobile ilk kez LPG sistemi taktırmak veya sonradan sistemde değişiklik yapmak bayağı sıkıntılı.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment


Trabzon’da güzel tasarımlar olmasına rağmen arama motorları kurallarına uyulmadan yapılmış bir sürü kurumsal firma sitesi var bunlarda çöp site olarak adlandırdığımız sitelerdir. Şu an yaşadığımız zamanda artık her insan ürün alacaksa yahut bir hizmet alacaksa ilkbaştan internet'den araştırma yaparak firmalarla iletişime geçmektedir. Nasıl ki ilk intiba çok önemlidir, burada da müşterilerimiz ilk önce web sitelerimiz'den yaptığımız işlere ve hizmetlere bakıp tatmin olunca hizmetlerimizi almak için firmalarımızla iletişime geçmektedir. Yapılan sitelerin Sadece güzel olmasıyla iş bitmemektedir, o kadar para harcayıp yaptırdığınız sitemize kimsenin girmemesi üzücü bir durum olur web sitesi yapılırken arama motoru kuralları vardır bu kurallara uygun tasarım ve yazılım yapılması gerekmektedir. Firma sahipleri bu kuralları bilmedikleri için sadece tasarıma bakıp tamam web site bitti dediklerinde, aslında daha web siteniz bitmemişdir.
Kendi sektörünüzde anahtar kelimeniz ile aratıldığında Google'da çıkmanız için web tasarımınızın ve yazılımınızın arama motoru kurallarına uygun olması gerekmektedir. Sektör kelimelerde Google ’da çıkmak istiyor ve sitenizden iş gelmesini istiyorsanız lütfen tavsiyelerimize uyunuz. Web tasarımcınız size 10 gün veya 15 günde web sitenizi bitiririm diyor ise sakın yaptırmayın, çünkü profesyonel bir sitenin proje süreci zaten 10 veya 15 gündür.

Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded