Profile cover photo
Profile photo
Toys Shop
492 followers
492 followers
About
Toys's interests
View all
Toys's posts

Post has attachment
Przelewanie wody, przesypywanie piasku, robienie babek i zabawa w gotowanie to tylko niektóre z możliwości ich wykorzystania. To niewiarygodne na ile sposobów dzieci potrafią się nimi bawić.

Post has attachment
Najprostsza zabawka na świecie czyli plastikowy kubeczek. Zastosowania podobne jak zabawek do piasku z tą jedną różnicą, że są mniejsze, idealnie wpasowują się jeden w drugi i… pomimo swej monotonicznej formy gwarantują jeszcze więcej zabawy!

Post has attachment
Zapraszam na przegląd największych zabawkowych hitów testowanych nieustannie przez Tygrysiaki odkąd skończyły roczek.

Post has attachment
Zabawki są tym, co przede wszystkim kojarzy się nam z dzieciństwem. W czasach gdy półki w sklepach i dziecięcych pokojach uginają się pod ciężarem klocków, grających pudełek, samolotów i lalek, zakup kolejnej zabawki do kolekcji nie stanowi żadnego problemu.

kupowanie zabawek - dylematy
Kupowanie zabawek zwykle zaczyna się niewinnie od jednej czy dwóch grzechotek, ale zanim dziecko skończy rok ma ich już zwykle pokaźny zbiór. Wtedy też okazuje się, że rosnąc jak na drożdżach wyrosło nie tylko z ubranek, ale i z zabawek. Ups! Okazuje się, że kupowanie większości zabawek jest bezsensowne, bo dziecko szybko z nich wyrasta? Można tego uniknąć kupując rozwojowe zabawki, które sprawdzą się zarówno jako prezent na pierwsze urodziny jak i jako zabawka kilkulatka.

Post has attachment
Doskonale również będą się do tego nadawały puzzle, które również nie dość, iż będą rozwijały umiejętności dziecka, to jeszcze pozwolą mu na integrację z rówieśnikami. Najważniejsze będzie również zachęcanie swojej pociechy do zabawy, ponieważ dość istotne jest jej zintegrowanie z innymi rówieśnikami. Dzieci bardzo chętnie poznają świat, chłoną, uczą się. Są po prostu z natury ciekawe, jednak koniecznym będzie przedstawienie im wszystkiego w odpowiedni sposób, by w życiu dorosłym były w stanie się zmierzyć ze wszystkimi przeciwnościami losu.

Nie zawsze będzie się posiadało możliwość spędzenia czasu wspólnie ze swoim dzieckiem, aczkolwiek oczywiście będzie się mogło mu zaoferować wszystko co najlepsze, jeżeli oczywiście będzie się chciało. Oferując mu do zabawy klocki będzie się miało możliwość dostarczenia dziecku doskonałej możliwości tworzenia budowli oraz kształtów. Jest to niezwykle rozwijająca zabawa, w której będzie się miało możliwość uczestniczenia również ze swoim maleństwem.

Post has attachment
Jednak wszystkim co najlepsze możemy również i my się bawić z naszą pociechą. Najlepiej będzie się wybrać razem z nim do sklepu z zabawkami oraz pozwolić na wybranie tego, co go zainteresuje. Jeżeli zdecyduje się ono na zabawki drewniane, to oczywiście warto będzie mu je zakupić. Dzieci bardzo często wiedzą czego chcą, jednak my nie chcemy im tego przeważnie zapewnić, ponieważ posiada już coś podobnego. Dziecko doskonale wie, co jest je w stanie zainteresować. Pozwólmy mu po prostu na to. Niech będzie szczęśliwe.

Każde dziecko bardzo chętnie się bawi różnymi zabawkami, jednak oczywiście w zależności od wieku, będzie koniecznym zapewnienie mu odpowiednich wariantów rozrywki. Każdy z nas doskonale pamięta jak był małym dzieckiem, czym lubił się bawić. Najważniejsze jest zdecydowanie się na skorzystanie zatem z najlepszych wariantów do wyboru oraz zaoferowanie swojemu dziecku zabawy przykładowo w domino, ponieważ dzięki temu bez najmniejszego problemu będzie mogło się bawić również ze swoimi kolegami

Jeżeli będzie się chciało, to będzie mogło się oczywiście stale bawić ze swoją pociechą, aczkolwiek najważniejsze by posiadała ona również możliwość kontaktu z rówieśnikami. Jeżeli będzie się w stanie zaoferować to swojemu maleństwu, to będzie ono z pewnością szczęśliwe. Również bardzo ważne, by starsze dzieci posiadały zabawki dla przedszkolaków, jednak tutaj również będzie należało zwrócić uwagę na to jakie to są dokładniej na to co się kupuje, by nie zaoferować swojej pociesze nieodpowiedniej zabawki.
Wait while more posts are being loaded