Profile cover photo
Profile photo
totumaru
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Dzieci widzą rzeczy inaczej...
W samej tylko Holandii, każdego roku, zdarza się około 7000 wypadków z udziałem chemii gospodarczej. W większości przypadków ofiarami są dzieci w wieku poniżej 5 lat. Jak temu zapobiec?

Więcej tutaj: http://www.totumaru.pl/pl/blog/120-dzieci-widza-rzeczy-inaczej
Photo

Post has attachment
Historia pewnej fryzury...
W sklepach gdzie ilości towarów nie sposób zliczyć jedynym sposobem na sukces towaru jest jego wyróżnienie. Wyróżnieni, które ma sprawić, że klient wyciągnie rękę w kierunku właśnie tego jedynego produktu.

Więcej tutaj: http://www.totumaru.pl/pl/blog/119-fryzura
Photo

Post has attachment
W ferworze agencyjnych zajęć, w studiu zajętego kolejnymi, ważnymi projektami dobrze jest czasem złapać odrobinę oddechu i zrobić coś pro publico bono. Tym razem były to świąteczne zaproszenia dla szkoły podstawowej nr 46 w Warszawie. To daje trochę dystansu do tego co robimy na co dzień, a przy okazji sprawia innym radość.
Photo

Post has attachment
Ze szczerych chęci, baz ksztyny przymusu, wszystkim paniom związanym z firmą, a także tym, których nawet nie znamy w dniu ich przepięknego święta składamy szczere życzenia wszystkiego co dobre, a raczej wszystkiego co najlepsze!
Photo

Post has attachment
Mam już stronę, ale to jakby nie działa...
Z rozmów z właścicielami małych i średnich firm na temat internetu, często dowiaduję się, że w ich firmie to się nie sprawdza, nie działa, nie przynosi żadnego pożytku albo w najlepszym razie nie mają zdania. Gdyby nie mój dociekliwy charakter, pewnie pozostawiłbym ten temat przyjmując do wiadomości to co powiedzieli moi rozmówcy. Ale…

Więcej tutaj: http://www.totumaru.pl/pl/blog/115-mam-strone-ale-to-nie-dziala
Photo

Post has attachment
Logo - twarz twojej firmy (cz. 1)
Logo - forma graficzna interpretująca brzmienie nazwy i jednoznacznie identyfikująca markę, firmę, agencję, organizację, produkt, usługę, ideę oraz każdy inny rodzaj aktywności gospodarczej lub społecznej. Tyle mówi definicja. A tak naprawdę logo to twarz twojej firmy. Czy zatem może być przypadkowa i bez charakteru?

Więcej tutaj: http://totumaru.pl/pl/blog/116-logo-twarz-twojej-firmy
Photo

Post has attachment
Design to nie wszystko...
Parafrazując filmowy slogan, możemy stwierdzić, że design to nie wszystko ale wszystko bez designu to ... No właśnie, wszyscy wiem co. Ale czy taka jest rzeczywistość?

Więcej tutaj: http://www.totumaru.pl/pl/blog/112-design-to-nie-wszystko-ale-wszystko-bez-designu-to
Photo
Wait while more posts are being loaded