Pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się od wielu lat. Dziś chcemy zaproponować Wam nowoczesną metodę optymalizacji witryny Waszej firmie w usłudze Google Maps, przy pomocy narzędzia Google Moja Firma

Pozycjonowanie w Google Maps zapewni Wam szybki wzrost popularności w naturalnych wynikach wyszukiwania. Jest o tyle atrakcyjna, ze można ją obsługiwać samodzielnie, choć dobrze wiemy, że przedsiębiorcy nie mają zbyt dużo czasu. Tu pojawiamy się My.

 Poznajcie najważniejsze elementy optymalizacji w Google Maps i podnieście swoją pozycję.

 - Tytuł wizytówki – baza od której przygoda z Google Maps się zaczyna.Tutaj najlepiej jest użyć połączenia nazwy firmy z zestawem wyrazów najtrafniej opisujących Waszą działalność (np. dla firmy Topranking , zajmującej się produkcja ołówków, tytuł powinien wyglądać mniej więcej  tak: Topranking – pozcjonowanie stron, słowa kluczowe powinny znaleźć się w nazwie wizytówki).

- Wygląd – wizytówka musi przyciągać swoim wyglądem. Dobierz odpowiednie kolory,  umieść swoje logo i opraw wszystko w interesujące tło w postaci zdjęcia lub grafiki. Wizytówka jest pierwszą rzeczą jaką napotkają Wasi potencjalni Klienci, więc warto zadbać o najmniejszy szczegół w celu przykucia ich uwagi.

- Dane firmy – podanie aktualnych i dokładnych danych ułatwi Klientowi kontakt z Waszą firmą. Podajcie zatem numer telefonu (najlepiej stacjonarny), adres pod którym można Was znaleźć i godziny otwarcia firmy.

- Vanity URL – z początku adres strony w Google Moja Firma nie będzie zbyt atrakcyjny. Jednak po pewnym czasie otrzymacie możliwość ustawienia własnego kodu Vanity URL.

- Opis firmy – Dokładnie i zachęcająco opiszcie podstawy działalności Waszej firmy. Wymieńcie usługi jakie świadczycie, tak by Klient był zainteresowany współpracą z Wami.

Widzicie jakie to łatwe. Dzięki usłudze Google Moja Firma możecie zmienić wizerunek swojej firmy i dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Bardzo ważny jest także stały kontakt z Klientem. Na bieżąco uzupełniajcie swój profil w atrakcyjne treści i ciekawe zdjęcia, by zainteresować użytkowników i być może potencjalnych Klientów.


Jeśli szukacie firmy, która z chęcią podejmie się tych działań za Was, koniecznie poznajcie Topranking.  Jest to firma, która odnosi wiele sukcesów w zakresie optymalizacji stron internetowych. Korzystamy z najnowocześniejszych metod i tworzymy strony, tak by poszybowały w górę w wyszukiwarce Google. Jesteśmy skuteczni i znamy się na rzeczy. Sprawdźcie nas, a na pewno będziecie usatysfakcjonowani z naszych usług.

#POZYCJONOWANIE #STRON #GOOGLE #MAPS #mapy #mapach #wizytówka #firmy #firm #metody #metoda #skuteczne #seo #optymalizacja #wizytówki #dobre  
Photo
Shared publiclyView activity