Profile cover photo
Profile photo
TopRanking Agencja reklamowa tworzenie i pozycjonowanie stron Toruń
152 followers
152 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Marketing czerpie z wielu dziedzin takich jak: ekonomia, socjologia czy nowe technologie. Od lat marketingowcy interesują się też psychologią.Okazało się, że podczas zakupów ogromne znaczenie mają kolory — to one w dużej mierze determinują nasz wybór. Kolorami można oddziaływać na klienta. Niektóre z nich kojarzą się z profesjonalizmem, wiedzą, inne z otwartością i łatwością nawiązywania kontaktów. Przedsiębiorcy powinni zadecydować, jaki kolor ma być utożsamiany z ich firmą. Całe spektrum barw widać w sklepach zwłaszcza w okresie przedświątecznym.
#Święta #marketing

Post has attachment
Gigant wśród wyszukiwarek wprowadza zmiany! Wywołują one niemałe poruszenie nie tylko wśród zwykłych użytkowników, ale także wśród osób zajmujących się pozycjonowaniem stron. Od niedawna #Google zmieniło zasady geolokalizacji. Do tej pory znaczenie miała krajowa domena, teraz najistotniejsze jest nasze położenie: lokalizacja adresu IP czy dane z GPS w przypadku urządzeń mobilnych. Teraz nie ma znaczenia czy korzystamy z google.pl, czy google.de i tak otrzymamy wyniki związane z naszą lokalizacją. Jest to bardzo istotna zmiana dla wszystkich zajmujących się pozycjonowaniem. Przedsiębiorcy także powinni zainteresować się zmianami w geolokalizacji. Promowanie lokalne stało się kluczowe. Zadbać należy o wizytówki w Mapach Google.

#geolokalizacja #GoogleMaps

Post has attachment
YouTube to niezwykle potężne narzędzie. Wykorzystują je zarówno prywatne osoby, jak i firmy. Poprzez udostępnianie materiałów wideo ludzie dzielą się swoją pasją, a marki zdobywają rozpoznawalność i uznanie. Zweryfikowanie telefoniczne konta ułatwia publikowanie plików wideo. Użytkownik może zamieszczać filmy dłuższe niż 15 minut. Plusem płynącym z telefonicznej weryfikacji jest też możliwość dodania niestandardowej miniatury. Ta funkcja jest bardzo przydatna, oczywiście #YouTube na podstawie przesłanego filmu generuje kilka przykładów miniatur, jednak nie zawsze one odpowiadają.

Warto poświęcić kilka minut i przejść proces telefonicznej weryfikacji. Wymaga to niewiele, a plusy z tego płynące są znaczące.
#Google

Post has attachment
Google często wprowadza zmiany. Wszystko po to, aby uatrakcyjnić i ułatwić korzystanie z wyszukiwarki. Jedną z takich funkcjonalności jest nagłówek: "Odkryj więcej miejsc". W liście wyników wyszukiwania wyświetla się widżet z formie karuzeli z podobnymi do wpisanego zapytania kategoriami. Nagłówek ten początkowo pojawiał się jedynie podczas wyszukiwania mobilnego, z czasem został przeniesiony na desktopy. Wyświetlany jest przy zapytaniach dotyczących jedzenia i ludzi, jednak nie za każdym razem.

#Google #GoogleMaps

Post has attachment
Reklama internetowa to ważny punkt planu marketingowego większości firm. Internet umożliwia dotarcie do wielu osób. Przedsiębiorstwa systematycznie zwiększają wydatki na ten cel. Na SEM przeznaczana jest jedna trzecia budżetu reklamy cyfrowej. Ze względu na rosnącą popularność urządzeń mobilnych, intensyfikuje się też wydatki na dostosowaną do nich reklamę. Media społecznościowe znacząco ułatwiają komunikację, dlatego także za ich pośrednictwem prowadzi się kampanie marketingowe.

#reklamainternetowa #SEM #socialmedia #reklamamobilna

Post has attachment
Sposób tweetowania zmienia się radykalnie. Okrojona do 140 liczba znaków to już przeszłość. Teraz użytkownicy mają do dyspozycji aż 280. W ten sposób Twitter chce zwiększyć zainteresowanie portalem społecznościowym. Czy jest to zmiana na plus? Zdania są podzielone. Jedni cieszą się, bo nie będą musieli ograniczać swoich wpisów, drudzy obawiają się, że znacząco spadnie jakość tweetów. Z całą pewnością zmianę tę wykorzystają działy marketingu.

#Twitter #socialmedia

Post has attachment
Rejestracja domeny to bardzo ważny moment podczas rozpoczynania działalności w Internecie. Mamy kilka możliwości. Można zarejestrować zupełnie nową domenę lub odkupić już istniejącą. W pierwszym przypadku musimy liczyć się, że najciekawsze mogą być już zajęte. W drugim wariancie koniecznie trzeba sprawdzić historię domeny. W Internecie nic nie ginie i może okazać się, że była ona wykorzystywana w sposób, który nie powinien być kojarzony z naszą firmą. Na wybór domeny często wpływ ma także SEO. Więcej informacji w poniższym wpisie.

#domena #rejestracjadomeny #pozycjonowanie

Post has attachment
Search Engine Optimization to hasło dobrze znane wszystkim zajmującym się pozycjonowaniem. Kilka tygodni temu gigant wśród wyszukiwarek zatrudnił wybitnego specjalistę z branży SEO - Davida Sullivana. Jeszcze nie wiadomo, jaką dokładnie funkcję będzie pełnił ten nowy pracownik. Być może zmieni się podejście Google do specjalistów zajmujących się SEO. Gigantowi z Mountain View przyda się także zmiana w strategii komunikacji, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach, takich jak ukaranie przez Komisję Europejską.

#SEO #Google #DavidSullivan

Post has attachment
Przedstawiamy naszą kolejną realizację: zadbaliśmy o to, aby konferencja HR W BIZNESIE miała stronę internetową.

http://www.hrwbiznesie.com/

#stronainternetowa
Photo
Wait while more posts are being loaded