Profile cover photo
Profile photo
TopRanking Agencja reklamowa tworzenie i pozycjonowanie stron Toruń
155 followers
155 followers
About
Posts

Post has attachment
Niedawno informowaliśmy o zmianach, jakie zostały wprowadzone w Konsoli Wyszukiwania. Z nowości z całą pewnością ucieszą się właściciele witryn i specjaliści #SEO. Najważniejszą zmianą jest udostępnienie danych na temat wyników wyszukiwania z aż 16 miesięcy. Dzięki temu przygotowywane analizy będą znacznie dokładniejsze i bardziej szczegółowe. Google zadbał także o proces optymalizacji stron. Użytkownicy będą mieli dostęp do dokładnych informacji na temat ostrzeżeń. Od teraz naprawa błędów związanych z indeksowaniem będzie prostsza.
#Google postanowił o nowej wersji Konsoli poinformować użytkowników mailowo. Warto przejrzeć swoje skrzynki i zapoznać się ze zmianami.

#GoogleSearchConsole

http://topranking.com.pl/nowa-google-search-console-jeszcze-wiecej-korzysci/
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Sekcja pytań i odpowiedzi w Wizytówkach #Google to spore ułatwienie dla użytkowników Internetu. Nie muszą oni wchodzić na stronę firmy, aby znaleźć podstawowe informacje dotyczące przedsiebiorstwa. Od niedawna z poziomu wyszukiwarki można też zadawać pytania i udzielać odpowiedzi. Powinni zwrócić na to uwagę administratorzy wizytówek. Odpowiedzi powinny pojawiać się szybko – gdyż tego oczekują klienci. Komentarz do pytania mogą wpisać także inni użytkownicy, dlatego należy kontrolować to, co pojawia się w naszych wizytówkach.
#GoogleMojaFirma
Add a comment...

Post has attachment
#Google na powitanie 2018 roku udostępnia wszystkim użytkownikom wersję beta nowej Google Search Console. Co usprawniono? Przede wszystkim będziemy mieli dane dotyczące wyszukiwania z ostatnich 16 miesięcy. Poprawiono także kwestię związaną z indeksowaniem adresów URL oraz ofertami pracy. To nie koniec usprawnień, Google prosi użytkowników o oceny, aby móc wprowadzić kolejne poprawki do nowej wersji konsoli wyszukiwania.
Add a comment...

Post has attachment
Znajomość zasad optymalizacji jest niezwykle przydatna. Google postanowił ułatwić nieco sprawę i uaktualnił poradnik: Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) – podręcznik dla początkujących. Jest to ciekawa propozycja nie tylko dla nowicjuszy, ale także tych, którzy mają już pojęcie o optymalizacji stron internetowych. Sporo uwagi poświęcono mobilności stron – zgodnie z przyjętym przez Google hasłem: mobile first. Dodatkowo, na kanale YouTube na użytkowników czekają porady eksperta SEO, który odpowiada na nurtujące pytania.
#SEO #Google #YouTube #SEOSnippets
Add a comment...

Post has attachment
Początek roku to czas, w którym pojawiają się prognozy na najbliższe miesiące. Przewidywania najczęściej dotyczą spraw gospodarczych, rynkowych i marketingu. Niezmiernie ważną częścią nie tylko reklamy, ale także prezentacji firmy, budowania relacji z klientami, jest oparty na twórczym pomyśle copywriting. Wartościowa, przydatna treść nadal ma znaczenie – zarówno w wersji drukowanej, jak i on-line. Dobrze napisany tekst, dostosowany do pozostałych form marketingowych i kanału, jakim będzie docierał do czytelnika, pomaga zbudować relację klienta z marką. Wyzwaniem dla copywrtiterów są także chatboty, coraz popularniejsze na przykład na Facebooku.
#2018 #Facebook
Add a comment...

Post has attachment
#Think with Google to narzędzie, którym powinni zainteresować się przedsiębiorcy i wszyscy mający kontakt z światem marketingu. Serwis ten umożliwia zbadanie zainteresowania danym produktem, śledzenie najnowszych trendów i zachowań klientów. To nie wszystko. Dzięki tej usłudze można z łatwością sprawdzić, jak wyświetla się strona internetowa, czy jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Łatwiejsze staje się też znalezienie rynku i oszacowanie jego potencjału marketingowego.
#google
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Marketing czerpie z wielu dziedzin takich jak: ekonomia, socjologia czy nowe technologie. Od lat marketingowcy interesują się też psychologią.Okazało się, że podczas zakupów ogromne znaczenie mają kolory — to one w dużej mierze determinują nasz wybór. Kolorami można oddziaływać na klienta. Niektóre z nich kojarzą się z profesjonalizmem, wiedzą, inne z otwartością i łatwością nawiązywania kontaktów. Przedsiębiorcy powinni zadecydować, jaki kolor ma być utożsamiany z ich firmą. Całe spektrum barw widać w sklepach zwłaszcza w okresie przedświątecznym.
#Święta #marketing
Add a comment...

Post has attachment
Gigant wśród wyszukiwarek wprowadza zmiany! Wywołują one niemałe poruszenie nie tylko wśród zwykłych użytkowników, ale także wśród osób zajmujących się pozycjonowaniem stron. Od niedawna #Google zmieniło zasady geolokalizacji. Do tej pory znaczenie miała krajowa domena, teraz najistotniejsze jest nasze położenie: lokalizacja adresu IP czy dane z GPS w przypadku urządzeń mobilnych. Teraz nie ma znaczenia czy korzystamy z google.pl, czy google.de i tak otrzymamy wyniki związane z naszą lokalizacją. Jest to bardzo istotna zmiana dla wszystkich zajmujących się pozycjonowaniem. Przedsiębiorcy także powinni zainteresować się zmianami w geolokalizacji. Promowanie lokalne stało się kluczowe. Zadbać należy o wizytówki w Mapach Google.

#geolokalizacja #GoogleMaps
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded