Profile cover photo
Profile photo
Tomex. Montaż wentylacji i klimatyzacji (AUTA -NIE !!!)
About
Posts

Post has attachment
Zakup klimatyzatora wiąże się z wieloma zaletami. Mogą Państwo liczyć np. na duże oszczędności. Moc chłodniczą klimatyzatora można dobrać odpowiednio do wielkości pomieszczenia. Dzięki temu nie ma potrzeby wietrzyć całego domu. Oferujemy montaż i sprzedaż klimatyzatorów wysokiej jakości - http://tomex-klimatyzacja.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klimatyzatory przypodłogowe sprawdzą się zarówno w domu, jak również w lokalu, biurze, czy też sklepach i restauracjach. Zużywają niewiele energii oraz nie zajmują dużo miejsca. Wystarczy je odpowiednio ustawić, a nie będą rzucały się w oczy. Oferujemy montaż i sprzedaż klimatyzatorów - http://tomex-klimatyzacja.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masz wrażenie, że wentylacja nie działa jak należy? Przestań się zastanawiać i zadzwoń po fachowców, którzy dokładnie sprawdzą, co się dzieje. W zakres naszych usług wchodzi badanie skuteczności wentylacji. Skrupulatnie ocenimy jej działanie i przedstawimy najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy - http://tomex-klimatyzacja.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z systemami rekuperacji. Wykonamy projekt i montaż rekuperatorów, zajmujemy się także ich sprzedażą. Rekuperatory odzyskują ciepło i poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą - http://tomex-klimatyzacja.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie wszyscy pamiętają o regularnym czyszczeniu kratek wentylacyjnych. Tymczasem osadzający się kurz i inne zanieczyszczenia mogą spowodować uszkodzenie wentylacji lub jej zapchanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy profesjonalny serwis i naprawę urządzeń klimatyzacyjnych - http://tomex-klimatyzacja.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomieszczania, które są przegrzane i niewentylowane, mogą mieć wydatny wpływ na przemęczenie organizmu, niedotlenienie mózgu czy choćby spadek koncentracji. Z tego też względu dobrym pomysłem jest zamontowanie w pomieszczeniu klimatyzatorów. Jeśli potrzebują Państwo pomocy fachowców w tym zakresie, zachęcamy do kontaktu - http://tomex-klimatyzacja.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi to nie tylko naprawa, montaż i projektowanie klimatyzacji. Zajmujemy się również sprzedażą klimatyzatorów, rekuperatorów, wentylatorów i wymienników ciepła. Wieloletnie doświadczenie w montażu tego typu sprzętu pozwala nam zaoferować towar od najlepszych producentów. Polecamy - http://tomex-klimatyzacja.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klimatyzacja nie działa już tak wydajnie jak kilka miesięcy temu? W takim razie warto poprosić o pomoc fachowców. Wykonamy dla Państwa profesjonalny serwis klimatyzacji – zajmiemy się zarówno zbadaniem skuteczności klimatyzacji, jak i jej czyszczeniem. Zapewniamy, że będzie działać jak nowa. Zapraszamy do kontaktu - http://tomex-klimatyzacja.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cały zespół http://tomex-klimatyzacja.pl/oferta/ składa serdeczne życzenia. Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do rodzinnych spotkań i odpoczynku.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakup klimatyzatora poza sezonem może być bardzo korzystny cenowo. Niższe ceny i większy wybór to czeka na każdego kto, teraz szuka odpowiedniego sprzętu. Więcej informacji o ofercie znajdziecie na stronie http://tomex-klimatyzacja.pl/oferta/ . Zapraszamy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded