Profile cover photo
Profile photo
Tomex. Montaż wentylacji i klimatyzacji.
About
Tomex. Montaż wentylacji i klimatyzacji.'s posts

Badanie skuteczności wentylacji jest ważnym elementem, który pozwala kontrolować pracę instalacji. W przypadku złych wyników można szybko zareagować i usunąć usterki. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://tomex-klimatyzacja.pl/o-nas/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Przegrzane i niewentylowane pomieszczania to idealne warunki do przemęczenia organizmu, niedotlenienia mózgu czy spadku koncentracji. Aby zapobiec niekorzystnym warunkom w pomieszczeniach, warto zamontować w nich klimatyzatory. Jeśli potrzebujecie pomocy fachowców, zachęcamy do kontaktu http://tomex-klimatyzacja.pl . 

Post has attachment
W obiektach, gdzie przybywa duża ilość osób, sprawna wentylacja jest niezbędna do zapewniania optymalnych warunków. Sklepy, restauracje czy puby to miejsca, w których komfort odwiedzających klientów jest bardzo ważny, dlatego należy zadbać o każdy element. Jeśli potrzebujecie wsparcia w zakresie wentylacji lub klimatyzacji, zachęcamy do kontaktu http://tomex-klimatyzacja.pl/o-nas/ . 
Photo

Post has attachment
Czyszczenie i serwisowanie klimatyzacji gwarantuje najwyższą jakość jej użytkowania. Jeśli zależy wam na rześkim i czystym powietrzu, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy przy czyszczeniu klimatyzacji i wentylacji. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://tomex-klimatyzacja.pl/oferta/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Z okazji Świąt Wielkanocnych chcemy złożyć serdeczne życzenia. Niech ten czas będzie dla was okazją do relaksu i rodzinnych spotkań. Wszystkiego, co najlepsze życzy zespół http://tomex-klimatyzacja.pl .
Photo

Post has attachment
Jeśli planujesz remont kuchni i wymianę okapu, skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który szybko i sprawnie zainstaluje nowy okap, aby był on funkcjonalny i działał bez zarzutów. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://tomex-klimatyzacja.pl/oferta/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Wiele osób zapomina o czyszczeniu kratek wentylacyjnych. Osadzający się kurz i inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wentylację lub ją zapchać. Jeśli potrzebujecie wsparcia, zachęcamy do współpracy z nami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://tomex-klimatyzacja.pl/inwestycje-zrealizowane/ . Zapraszamy.
Photo

Regularne wykonywanie pomiarów wentylacji czy klimatyzacji pozwala kontrolować jakość pracy urządzeń. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości możliwa jest szybka reakcja i usunięcie ewentualnej awarii. Jeśli potrzebujecie wsparcia fachowców zachęcamy do kontaktu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://tomex-klimatyzacja.pl/ . 

Montaż klimatyzacji w przedszkolu powinien być wykonany solidnie i z zachowaniem wszelkiej ostrożności. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są dla nas najważniejsze. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://tomex-klimatyzacja.pl/ . Zapraszamy.

Dokładny montaż klimatyzatora jest bardzo ważny przy jego późniejszym użytkowaniu. Jakiekolwiek nieprawidłowości, które miały miejsce przy montażu urządzenia, mogą doprowadzić do uszkodzenia sprzętu lub nieszczelności instalacji. Więcej o ofercie firmy przeczytacie na stronie http://tomex-klimatyzacja.pl . Zapraszamy.
Wait while more posts are being loaded