Tak reportéři ČT proběhly, koukněte se na to, je to sranda, začíná to cca. 14. minutou. Z mého cca. hodinového rozhovoru tam je asi 15 vteřin, zjevně jsem nebyl dostatečně kvalitní osobou pro rozhovor, protože moje věty pak říká mediální analytik z Newtonu ;-). Ale je fajn, že jsem mohl pomoci ČT, protože spousta těch zjištění pochází ode mě a od lidí, kteří se na mě obrátili po vydání mého článku na Lupě (třeba ten sólokapr, když jej našli v hospodě, byl od jednoho mého informátora, který bydlí kousek od něj).
Translate
2
2
Tomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photoJosef “GroⓋik” Němec's profile photoPetr Kopecky's profile photoLukáš Václavík's profile photo
5 comments
 
Čekal jsem od té reportáže trochu víc - ale je pěkný, že ho našli. Prokůpek je magor, to není smutný ani veselý, to je fakt. Hodně smutnej pohled ale je do redakce Parlamentních listů a jejich způsobu práce, ale i obecně do mediální praxe přejímání a ověřování informací. To vysvětlování, proč to vydali/přejali - to je surový žurnalistický horor. Není to nic nového, ale jedna věc je vidět to jako finální článek v médiích a jiné je vidět jak k tomu přistupují a co jsou asi zač ti lidé (nelze je nazvat novináři) takhle na kameru. Totéž UJAK - nechci ani vědět jaká v dotčených institucích (ne)přijali opatření následně, když už neměli či nedodržovali evidentně žádné procesy předtím.
Translate
Translate
 
Nesete to velmi sportovně :) Ten případ jste jim v podstatě předal na stříbrném podnose a výsledkem je reportáž, nijak se nelišící od nováckých judistických jedohubek, s přiznaným prostorem jednoho rozvitějšího souvětí.
Ale je dobře, že na jednoho šmejda spadla klec, o tom není pochyb.
Translate
 
já jsem tomu ve finále celkem rád, alespoň mě snad nebude chtít napadnout a nebude ohrožovat mou rodinu, jako se tak stalo u jiných jeho kritiků. Ale klec ještě nespadla, resp. spadla už mnohokrát, jen pro mě z nepochopitelného důvodu je furt na svobodě a s podmínkami. Ale i na tom už pracuju.
Translate
Add a comment...