Profile

Cover photo
Tomas Kapler (SEO konzultant)
Works at Groupe SEB
Attended Střední hotelová škola
Lives in Praha 11 - Chodov
910 followers|512,840 views
AboutPostsYouTube

Stream

 
Ať tu nepromuju furt jen mega slevy na Windows Store (btw dnes nic moc, jen nějaká nová hudba, ale nikoho tam neznám) tak fyi nějaké slevy na aplikace pro Android a iOS. Nejsou sice za deset centů, ale pár kousků je tam i zadarmo.
 ·  Translate
You’ve reached our hub for all the best Black Friday app deals. We’ll be adding all the deals to this page as they go live, and in the meantime, don’t forget to follow us on Twitter and Facebook for the latest updates, and check out our main Black Friday post for the rest of the best deals.
1
Add a comment...
 
Tohle brzy ulehčí nevidomým život
Take one neural network that describes what it sees in an image. Provide it with a webcam feed from the MacBook it’s running on. Then, wander around a city and see what happens. Here are the results of exactly that experiment.
1
1
David Votrubec's profile photo
Add a comment...
 
Sháním Kinect Zoom Lens Xbox 360 - nemáte 
1
Add a comment...
 
Připomínám: hudba 10 centů za píseň nebo 1 dolar za album. Filmy - pronájem 10 centů. Aplikace a hry - koupě 10 centů. 10 dní, každý den nové, začalo včera.
Dnešní várka mega slev na windows: hudba The Who, Jimi Hendrix, U2, Madonna, Shakira, Amy Winehouse, Eminem, U2, Kiss, Bob Marley ...
Filmy: Mad Max: Fury Road, The Dark Knight Rises, Skyfall, Transformers, Spider-Man, Aliens
Aplikace a hry: nevidím rozdíl oproti včerejšku
 ·  Translate
2
1
Jiří Tomšej's profile photoMarek Přidal's profile photo
 
Paráda, díky!
Add a comment...
 
Kamarádka chce koupit nový Android telefon, tak jsem jí říkal, že jedině Nexus. Doporučoval jsem jí šestku (viz odkaz), ale ta je na ní moc velká, chce max. 5''. Takže Nexus 5. A jestli se nepletu, měla by to být ta D821 verze, aby to zvládalo české LTE frekvence. Mám pravdu?
Nebo doporučíte někdo něco jiného? Nebo nemáte někdo použitou na prodej?
 ·  Translate
1
1
Jirka Vlasák's profile photoTom Kanok's profile photoTomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photoJiří Leipert's profile photo
6 comments
 
kup v americe na ebay. V evropě to neseženeš už z principu, protože se sem nedováží. Když ano, bude to od někoho, kdo to objednal na tom ebayi a tobě to jen přeprodává
 ·  Translate
Add a comment...
 
Ve 4 hodiny odpoledne začíná http://connect2015.visualstudio.com/ - tak doufám, že se účastníte, abych měl na Windows všechny vaše aplikace
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have him in circles
910 people
Maria Joneep Joneep's profile photo
Ronald Márföldi's profile photo
Ina Dia's profile photo
Studio JaVi's profile photo
Lukáš Hájek (Fit Box Kladno)'s profile photo
Patrick Zandl's profile photo
Wasi Hasan's profile photo
Jiri Vojtesek's profile photo
Radek Hojgr's profile photo
 
Jen pro připomenutí, vlna megaslev na Microsoft Store pokračuje, aplikace bohužel tedy zas nepřidaly, ale obměnila se jako každý den nabídka hudby a filmů. Takže jestli chcete za 10 centů koupit třeba desku Native od OneRepublic a další pecky od Eminem, Amy Winehouse, Stevie Wondwer, Rihana, One Dirction, Lady Gaga atd. tak neváhejte, zítra nebudou. 
Filmy za 10 centů zahrnují San Andreas, Pixels, Jurassic World, Terminator Genisys, Mad Max Fury Road atd.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Slevy na Microsoft pokračují, aplikace/hry se sice nepřidávají, ale každý den se mění nabídka zlevněných hudebních a filmových pecek, jako např. tahle klasika od Nirvany.

Jestli vám nejde hudba a filmy koupit (ale aplikace ano), pak na vině bude nejspíše špatná země v Xbox Live Account - máte tam pravděpodobně ČR a zde bohužel zatím nejsou hudba a filmy v nabídce. Ale řešení může být snadné, jděte na https://live.xbox.com/cs-CZ/AccountMigration a přehoďte si účet na United States. Ale přečtěte si předtím všechna upozornění, ať se pak nedivíte, jestli přijdete o něco, co tam teď máte. Změna je možná jednou za 3 měsíce.
 ·  Translate
2
Tomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photoMiroslav Kučera's profile photo
2 comments
 
A proč se to vlastně kupuje? Pokud je něco určeno třeba jen pro USA a vy to nějakým způsobem obejdete a koupíte si to, pak to – ač jste to koupili – vlastně nemáte legálně. Není to tak?
 ·  Translate
Add a comment...
 
Mám jeden úžasný "outside the box" nápad, týkající se elektronických knih (přesněji výhradně beletrie), který by  relativně málo úsilí, ovšem v celém řetězci autor-vydavatel-prodejce. Optimálně to je nápad pro nějaké velké vydavatelství, které má třeba i svoje čtečky a smlouvy s autory. Podle mě, kdyby si to někdo patentoval, tak bude za pár let milionář a dostane Nobelovu cenu za literaturu, krom toho, že to má potenciál výrazně zvýšit prodeje elektronických knih. Nemáte někdo mail na Jeffa Bezose? Nebo kdo je největší v ČR? Či ještě jinak - jak se dá něco takového "patentovat"? Vím že jsou nějaké ochranné vzory, patenty atp., ale pro celosvětovou působnost nějakého patentu by to asi byla ďarda, co?
 ·  Translate
2
Richard Goliáš's profile photoJan Menšík's profile photo
2 comments
 
Nápad patentovat nejde, pouze konkrétní technické řešení či postup.
 ·  Translate
Add a comment...
 
Neznal jsem - velmi pěkný mail (nejen) plugin do WP, včetně trackování (jak otevření, tak i nedoručení - sleduje si adresu kam padají hard bounce), šablony, archív zpráv, google analytics/piwick napojení (free rozšíření), více SMTP (free rozšíření), nastavení SPF a DKIM autentifikace ...
Vlastně je to kompletní řešení pro dělání mailingových kampaní, které běží na vašem vlastním serveru, neplatíte nic za odesílání mailů ... a stojí to jen jednorázově 40 dolarů. Navíc snadno rozšiřitelné, takže si to klidně můžete napojit třeba na váš eshop a dělat tam trigger maily atd.
 ·  Translate
a super simple Email Newsletter Plugin for WordPress to create, send and track your Newsletter Campaigns Free Template included – All available Templates try.newsletter-plugin.com Login: demo Password: demo Track Opens, Clicks, Unsubscriptions and Bounces Send Auto responder, Follow Up and Birthday Greetings Schedule your campaigns Easy Content Editing Drag ‘n Drop Image Know Your Subscribers Complete Features List Track Opens, Clic...
5
2
Tomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photoPetr Mišák's profile photoPavel Jílek's profile photoPavel Kadrmas (riotic)'s profile photo
5 comments
 
Chápu správně, že se jedná o script v pythonu? To do WP asi nenacpu :) 
 ·  Translate
Add a comment...
 
Máte-li Windows 10 (jestli jste na starších Windows, tak děláte velkou chybu) či Windows 10 Phone, tak využijte v následujících 10 dnech výrazné slevy na filmy, hudbu i aplikace - stovky jich zlevňují na 10 centů!

Ale pozor, sleva je vidět jen na americkém store. Naštěstí stačí do Vyhledávání/Cortany napsat třeba "region", objeví se volba Změnit zemi nebo oblast a tam přidat United States (a pak se to bude ptát na US adresu, napište cokoliv, jen se musí shodovat postal code s místem, já píšu Prague, Oklahoma 74864). Počítač ani nejspíš nebudete muset restartovat. Každý den se budou objevovat nové a nové apky, takže koukejte každý den.

Mimochodem - za těch pár měsíců se na Windows 10 Store prodalo aplikací za 4× více peněz než předtím za celou dobu na Windows 8. Jestli někdo vyvíjí aplikace a zapomíná na Windows Universal Apps, tak dělá chybu.
 ·  Translate
5
2
Andrej Bencur's profile photoTomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photoMario Lacko's profile photoJanek Wagner's profile photo
7 comments
 
jj pronájem. Ale i tak je to sleva oproti těm několika dolarům. Nemůžem chtít všechno :-)
 ·  Translate
Add a comment...
People
Have him in circles
910 people
Maria Joneep Joneep's profile photo
Ronald Márföldi's profile photo
Ina Dia's profile photo
Studio JaVi's profile photo
Lukáš Hájek (Fit Box Kladno)'s profile photo
Patrick Zandl's profile photo
Wasi Hasan's profile photo
Jiri Vojtesek's profile photo
Radek Hojgr's profile photo
Work
Occupation
Online Marketing Specialist
Skills
Online Marketing, SEO, PPC, AdWords, Sklik, webdesign
Employment
 • Groupe SEB
  Online marketing manager CZ, SK a HU, 2014 - present
 • MediaCom Praha
  Head of Search, 2012 - 2013
 • MEDIACENTRUM GROUP a.s.
  CTO, CMO, 2009 - 2012
 • Developstudio
  CTO, CMO, 2007 - 2009
 • Contactel
  Network & Development Strategies Manager, 2005 - 2007
 • CZC.cz
  Digital marketing manager, 2013 - 2014
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Praha 11 - Chodov
Links
Contributor to
Story
Tagline
Fanda do všeho okolo internetu a moderních technologií
Introduction
Jsem zkušený marketing manager se specializaci na veškerou online propagaci. Realizoval jsem největší display i PPC kampaně v ČR, řešil jsem propagaci firem od těch nejmenších, po multimiliardové mezinárodní obry.
Bragging rights
Miluji své děti, technologie a marketing
Collections Tomas is following
Education
 • Střední hotelová škola
  ekonomika a management, 1991 - 1997
 • ČVUT
  2002 - 2003
  Nechal jsem toho velmi záhy - narodila se mi dcera a už jsem nestíhal. Ale plánuji návrat.
Basic Information
Gender
Male
Birthday
January 9, 1978
Other names
noname, SEO Konzultant
Apps with Google+ Sign-in
 • WordPress