Profile

Cover photo
Tomas Kapler (SEO konzultant)
Worked at MediaCom Praha
Attended Střední hotelová škola
Lives in Praha 11 - Chodov
900 followers|488,638 views
AboutPostsYouTube

Stream

 
Při tvorbě titulků je třeba správně trefit délku frází, jejich tón i dobré alternativy snadno srozumitelných slov, jako je třeba "Stalin" :-)
 ·  Translate
5
1
Vlastík Suchánek's profile photoPetr Vaníček's profile photo
 
Podívej se na hitler a gta 4 :-D tam je i dabing a pokračování
 ·  Translate
Add a comment...
 
Pro novináře, aby nemuseli jen papouškovat zákonitě zkreslené informace od jedné či druhé strany - přečtěte si Stanovy ČSSD. Např.:

Čl. 31., odst. 1.: Předsednictvo ČSSD řídí činnost ČSSD v období mezi zasedáními ÚVV (Ústředního výkonného výboru). Za svou činnost je odpovědno ÚVV.

Čl. 31., odst. 3.: Ze schůze Předsednictva ČSSD se pořizuje zvukový záznam a zápis s usnesením, který se po ověření ověřovatelem spolu s prezenční listinou ukládá na ÚS a zasílá, nejpozději do sedmi dnů, členům Předsednictva ČSSD a předsedovi ÚKK (Ústřední kontrolní komise).
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
Těsně před prezidentskými volbami jsem psal, že z pohledu pravicového/středopravého voliče bude paradoxně dobře, když vyhraje Zeman. V té době měla ČSSD tuším okolo 35 % hlasů, s komunisty by dohromady měla pohodlnou ústavní třípětinovou většinu. Nakonec dostali o třetinu méně (resp. o pětinu z celku).

A to tehdy ještě dlouho před megaprůserem pravicové ODS, který by nejspíš udělal ještě větší zářez. Jenže právě Zeman tehdy dokonale rozklížil levici.

Ještě před těmito volbami jsem psal, že Zeman potopí Sobotku a dá jasně najevo, že premiérem jmenuje Haška. Znovu jsem to zopakoval v komentářích ivčera. A ČSSD to právě před pár okamžiky udělala.

Když kouknu na své předvolební odhady, tak jsem se také ohromně přesně trefil, kdy jsem trefil přesné pořadí všech stran, s výjimkou přecenění SPOZ a podceněním úsvitu (u obou jsem tipoval 4 %), včetně toho, že Zelení dosáhnou na důležitá 3 % a Svobodní a Piráti ne. U všech ostatních stran jsem se trefil v tom, jak se posunou oproti předvolebním výzkumům (jen propad ČSSD a nárůst Ano jsem ještě podcenil).

Když si vezmu občas šíléne (při porovnání se skutečností) tipy a odhady různých televizních či novinových politologů, expertů, výzkumných agentur a dalších, tak si říkám, jestli nedávali větší průchod svým přáním a zájmům než odhadům.

Mně totiž osobně přijde politika dlouhodobě velmi dobře predikovatelná, ovšem lidé nesmí koukat jen na nějaká hrubá čísla, neméně důležité jsou psychologické profily jednotlivých aktérů a jejich zájmy.
7
Pavel Emi's profile photoTomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photo
4 comments
 
A ještě jedna noticka - směrem k médiím a investigativcům vůbec - SPOZ projela ve volební kampani asi 13 milionů (náklady mínus zisk z hlasů) a nemá garantován žádný další příjem (a to počítám jen oficiální náklady). Prvním bodem Rekonstrukce státu je průhledné financování politických stran a volebních kampaní, takže bude zajímavé zjistit, kde si vůbec SPOZ ty peníze půjčila (nebo že by jim někdo dával billboardy na dluh???), a z čeho je zaplatí.
 ·  Translate
Add a comment...
 
Vidím to na průser a úsvit bude jazýček na vahách. #volby2013
 ·  Translate
2
Pavel Jílek's profile photoTomáš Vít's profile photoTomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photo
3 comments
 
No největší sok pro me byl, kdyz jsem zjistil, ze pro Okamuru hlasovala moje matka.
 ·  Translate
Add a comment...
 
Odvoleno +TOP 09
- nikdy zádný průšvih, 88 % shoda s tim, jak bych hlasoval, reálná šance, ze budou i nadále mé názory v PSP zastupovat dle principu zastupitelské demokracie
- zakroužkovány první 4 ženy na kandidátce. Chci více žen v politice a je na zodpovědnosti strany, aby kandidáty řadila podle jejich názorové shody s programem strany
17
Václav Bouše's profile photoTomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photoPavel Jílek's profile photo
23 comments
 
+Tomas Kapler Mám za to, že ženy (chovající se jako ženy) mohou pomoci ke zklidnění scény a menší agresivitě. Prostě aby testosteron tak nestříkal z uší ;-)
O té dynamice kolektivu nevím tolik, abych si byl jistý následky a přínosy.
V tom, že zbytečně bojovné jednání a agresivita nevede k dlouhodobým pozitivním výsledkům, se snad shodneme...
 ·  Translate
Add a comment...
 
Read. This. Now.

When a report emerged in September 2012 that a girl from one of Matamoros’ poorest neighborhoods had attained the highest math score in Mexico, some doubted its veracity. It must be fake, they said.

But it wasn’t fake. Her name is Paloma Noyola, and what most reports failed to mention is that almost all of her classmates also scored very high on the national math test. 10 scored in the 99.99% percentile...
Paloma Noyola: The Face of Mexico’s Unleashed Potential When a report emerged in September 2012 that a girl from one of Matamoros’ poorest neighborhoods had attained the highest math score in Mexico, some doubted its veracity. It must be fake, they said. But it wasn’t fake. Her name is Paloma Noyola, and what most reports failed to mention is that almost all of her classmates also scored very high on the national math test. 10 scored in t...
2
Mediestetik Praha's profile photo
 
Dobrý den, mohl by jste nás kontaktovat?
 ·  Translate
Add a comment...
In his circles
336 people
Have him in circles
900 people
Vlad Kuzba's profile photo
Sebastian Honsa's profile photo
Jan Hrivnák's profile photo
Zdeněk Pock's profile photo
Ján Čillík's profile photo
Wasi Hasan's profile photo
yeun kim's profile photo
Patrik Tkáč's profile photo
Trinip cz's profile photo
 
Kam se hrabe Amazon.
 ·  Translate
4
1
Petr Vaníček's profile photo
Add a comment...
 
Chtěl bych pochválit ihned.cz za perfektní datovou žurnalistiku -  nejen primitivní základní údaje o počtu hlasů v jednotlivých krajích ale i pokročilé statistiky ukazující preference různých sociodemografických skupin a v důsledku i důvody té které volby. Doufám, že v tom budou pokračovat, ještě je mnoho dat, podle kterých lze vážit a pro některá data existují vhodnější způsoby zobrazení.

Zároveň bych chtěl pokárat +Česká televize, protože tohle byla tradičně její doména, tyhle údaje měly být v sobotu v živých vstupech a hlavně měli ve svých předvolebních/povolebních výzkumech klást i základní sociodemografické otázky (věk, pohlaví, vzdělání, rodinný příjem) a otázky na předchozí volby, podle kterých lze zjistit mnoho důležitého.
 ·  Translate
11
1
Tomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photoMiroslav Prýmek's profile photoVáclav Bouše's profile photo
6 comments
 
Jo, tyhle grafy mám rád. A je super, že to mají i v absolutních číslech, to srovnání procent mi přijde takové matoucí.
No, jsou to kluci a holky šikovní :)
 ·  Translate
Add a comment...
 
Via Marek Antoš:

Klikař dne: Marek Benda, který se díky preferenčním hlasům posunul z desátého na čtvrté místo, přičemž ODS v Praze získá právě čtyři mandáty. Smolař dne: Vít Bárta. Úsvit v Plzni dostal 14 673 hlasů (5,57 %), k mandátu by jich potřeboval 14 848 (5,64 %). Chybělo 175 hlasů...

Aktuální rozdělení mandátů, tak jak je ukazuje můj Excel :-): ČSSD 50, ANO 47, KSČM 33, TOP 26, ODS 16, KDU-ČSL 14, Úsvit 14.

Vedle sedmi stran, které vstoupí do Poslanecké sněmovny, získají finanční podporu ze státního rozpočtu ještě čtyři další. Zemanovci zatím těsně (o necelých tisíc hlasů) překračují 1,5% hranici, která by jim poskytla zhruba 7,5 milionu korun, bezpečně nad ní jsou také Piráti (13 mil. Kč) a Svobodní (12 mil. Kč). Zeleným se podařilo (zhruba o 8 tisíc hlasů) překročit 3% hranici, což pro ně znamená jednak bezprostředních 16 milionů Kč, ale navíc také 6 milionů ročně v podobě stálého příspěvku.
 ·  Translate
6
2
Stanislav Kozderka's profile photoVáclav Král's profile photoJiří Zahradil's profile photo
 
Jo jo, zase to Marku Bendovi vyšlo, zase se nebude muset živit prací...
 ·  Translate
Add a comment...
 
Přiznám, že Zeman mě nepřestává neuvěřitelně srá překvapovat. 28. říjen, vyhlášení samostatnosti, tradičně  nejvýznačnější český státní svátek. A tohle HOVADO klidně řekne "Prezident zve na tuto akci své hosty".
DOPRDELE tohle je svátek České republiky, nikoliv narozeniny prezidenta České republiky!
Na tradice se má navazovat, a ne je bořit. V tomto duchu se včera nechal slyšet prezident Miloš Zeman v rámci své návštěvy Ústeckého kraje. Přesto se sám rozhodl některé tradice hodit za hlavu. Alespoň pokud jde o výběr pozvaných na slavnostní ceremoniál při předávání státních vyznamenání 28. října.
13
1
Pavel Jílek's profile photoTomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photoAleš Pecha's profile photoJanek Wagner's profile photo
10 comments
 
+Tomas Kapler Ale nemyslím. Jen jsem na tohle téma prostě přecitlivělý, sorry.
 ·  Translate
Add a comment...
 
Soutěž o nejlepšího prognostika: (prosím sdílejte, ať je co nejvíc hlasů)

Pojďme všichni napsat do komentáře pod tento post své volební odhady. Soutěž bude ukončena s koncem voleb, prosím neupravujte své výsledky. Není to taky o tom, jak chcete aby to dopadlo, ale jak myslíte že to dopadne. Vítěz dostane 3 zlaté bludišťáky a třeba jej osloví nějaká agentura pro cucání veřejného mínění z prstu.

Můj odhad:
ČSSD: 25 %
Ano:  17 %
KSČM: 16 %
TOP 09: 10 %
ODS: 8,5 %
KDU: 5,5 %
--
Úsvit 4%
SPOZ: 4%
Strana Zelených: 3%
Piráti: 2,8%
Svobodní: 2,5%
2
Sebastian Honsa's profile photoJanek Wagner's profile photoMarek Lutonský's profile photoLadislav Jančík's profile photo
10 comments
 
ČSSD 23 %
ANO 21,5 %
TOP 09 12,5 %
KSČM 12 %
ODS 7 %
-----
KDU 4,5 %
Úsvit 4 %
Svobodní 3,5 %
SPOZ 3 %
Zeleni 3 %
-----
Ostatní 6 %

Ne, že bych z tohoto výsledku měl radost, ale karty jsou rozdané poměrně jednoznačně. Někteří to v minulém období hodně pokazili, jiní ještě nedozráli, jiným zase hodně lidí uvěří sliby.
 ·  Translate
Add a comment...
 
Na dnešní debatě lídrů politických stran na +ČT24 jsem hledal toho, s největším přehledem a s nejvíce inteligentními odpověďmi, abych mu odevzdal svůj hlas.
Už mám jasno, volím ...
.
.
.
.
Václava Moravce
12
2
Tomas Kapler (SEO konzultant)'s profile photoRadek Masák's profile photoVáclav Král's profile photoVít Skopal (ViitCZ)'s profile photo
15 comments
 
+Radek Masák nevolíš si prostředníka, co bude hájit tvé zájmy :-) 
 ·  Translate
Add a comment...
People
In his circles
336 people
Have him in circles
900 people
Vlad Kuzba's profile photo
Sebastian Honsa's profile photo
Jan Hrivnák's profile photo
Zdeněk Pock's profile photo
Ján Čillík's profile photo
Wasi Hasan's profile photo
yeun kim's profile photo
Patrik Tkáč's profile photo
Trinip cz's profile photo
Work
Occupation
Online Marketing Specialist
Skills
Online Marketing, SEO, PPC, AdWords, Sklik, webdesign
Employment
 • MediaCom Praha
  Head of Search, 2012 - 2013
 • MEDIACENTRUM GROUP a.s.
  CTO, CMO, 2009 - 2012
 • Developstudio
  CTO, CMO, 2007 - 2009
 • Contactel
  Network & Development Strategies Manager, 2005 - 2007
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Praha 11 - Chodov
Previously
Praha
Story
Tagline
Fanda do všeho okolo internetu a moderních technologií
Introduction
Osobní údaje
 • Jméno: Tomáš Kapler
 • Věk: 35
 • Počet dětí: 2
 • Bydliště: Praha
 • Jazykové znalosti: angličtina (aktivní), NěmčinaItalštinaŠpanělštinaRuština(vše pasivní)
 • E-mail: tomas@kapler.cz
Pracovní údaje
 • současná pozice: Head of Search
 • pracovní náplň: řízení PPC týmu, strategické plánování, online marketing, optimalizace stránek pro vyhledávače, správa reklamních kampaní Sklik, AdWords, Facebook
Kvalifikace
 • 2007, 2010, 2011, 2013 Kvalifikovaný AdWords Profesionál
 • 2007 ExpertPro fessional Marketing
 • 2004 Certification Proxim Wireless Wizard Partner (Wi-Fi and WWAN)
 • 2004 školení “náročné situace v komunikaci (asertivita)”
 • 2003 Accredited Sales Professional HP Networking
 • 2000–2006 Anglická konverzace s rodilými mluvčími
 • 2000 Hewlett Packard Network System Professional (certified)
 • 2000 TCP/IP standards and protocols (certified)
 • 2000 Ethernet standards and protocols (certified)
 • 1999 Wireless Network Professional (certified)
 • 1997–1999 člen Microsoft TechNet a DirectAccess
 • 1998 Microsoft BackOffice Small Business Server, FrontPage, Windows NT (certified)
Znalosti
 • Technologie: WiMAXWiFiSIPTCP/IP
 • OS a software: WindowsOffice… (v podstatě cokoliv)
 • Serverové aplikace: BackOfficeApache
 • Programování: PHP + SQLJavaJava ScriptVisual Basic
 • Hardware: PCpočítačové sítě
Pracovní historie
 • 2012 – 2013: MediaCom Praha, s.r.o.
  • Head of Search
 • 2009 – 2012: MEDIACENTRUM GROUP a.s.
  • technický a marketingový ředitel
 • 2007 – 2009: Developstudio
  • technický ředitel (22 přímých podřízených, přes 200 projektů), SEO konzultant
 • 2005–2006 Fórum pro vysokorychlostní Internet, Ministerstvo Informatiky
  • člen ministerské komise odborníků (tzv. Broadband Fórum) doporučující přidělení státních dotací
 • říjen 2004 – nyní: TelCon
  • vlastník – telekomunikační konzultace a tvorba stránek
 • 2003 – 2004: Contactel
  • Manažer rozvoje sítí a sítových strategií
 • 2000 – 2003: Anixter
  • Account Manager a technický konzultant na bezdrátové sítě
 • 1995 – nyní tvorba WWW stránek
  • tvorba WWW stránek na volné noze pro rozličné klienty
Vzdělání
 • ČVUT Fakulta Elektrotechnická – nedokončeno
 • střední ekonomické vzdělání s maturitou
Další aktivity
 • IT novinář (Lupa, TechNet, Živě, CD-R Server …)
 • Člen neziskového sdružení Internet Pro Všechny
Education
 • Střední hotelová škola
  1997
Basic Information
Gender
Male
Birthday
January 9
Other names
noname, SEO Konzultant