Profile cover photo
Profile photo
Tomáš Zahálka
1,700 followers -
Přestalo mě bavit nosit kalhoty, tak jsem vytvořil Kilt po česku.
Přestalo mě bavit nosit kalhoty, tak jsem vytvořil Kilt po česku.

1,700 followers
About
Tomáš's posts

Post has shared content
Nejlokomotivovatější lokomotiva, Mashinky a loko E 499.0, to jsou hrdinové POZOR VLAK číslo 51. Ať se líbí :-) #PozorVlak #ZelezniciZDAR 

Post has attachment
Po strništi bos :D
Photo

Post has attachment
České dráhy mě po deseti letech ježdění zklamaly. 21.2. jsem vystoupil z pohodového railjetu v Pardubicích a u schodů kouřil jeden muž a bavil se kamarádsky s průvodčím osobáku. Když jsem jim kouření vytkl a řekl, že by mu průvodčí v to měl zabránit, tak to vygradovalo až do té míry, že mi oba nadávali a chtěli zmlátit. Odpověď na stížnost dopadla, tak že průvodčí vše popřel a udělal ze sebe bojovníka proti kouření. Když si ČD neváží stálých zákazníků a zaměstnávají i lháře je to těžký. Nepřišel jim ani divný extrémní rozpor ve výpovědích. Jak jeden zaměstnanec dokáže lehce shodit kvalitní práci většiny. Možná to ale bude mít jeden pozitivní dopad, už se s kouřením na nástupištích nesetkáme. Železnici zdar.

Fotka vlaku je ilustrativní.
Photo

Post has attachment
Ještě článek jaké to bylo z Drážďan pro Sportovní klub vozíčkářů Praha. Dobře, příště beru ponorku místo spacáku :D

Post has shared content

Post has shared content
Obnovená trať Lovosice - Most AŽD Praha neboli Švestková dráha. Možná se skočím o nějakém víkendu projet :)
1. dubna 2017, a není to žádný apríl, společnost AŽD Praha rozjíždí turistickou železniční linku T4 Lovosice - Most. Přijdete-li se podívat, uvidíte také štáb pořadu POZOR VLAK. Vypraven bude bude modernizovaný motorový vůz řady 810 v barvách AŽD Praha a pokud se nestane něco nečekaného, zavítá na tuto trať také Bardotka 749.039. Jízdní řád: www.azd.cz/provozovani-drahy/turisticka-linka-t4/ #PozorVlak #AZDpraha #AZD #ZelezniciZDAR
Photo

Post has attachment
Běžím si a potkám hrazdu, hup na ní :D Přiznám, že mi to zatím moc nejde. Takhle a pár přítahů, chce to trénink.
Photo

Post has shared content

Post has attachment
Zdravé kosti http://www.babos-sports.cz/forum/8-fyzioterapie--regenerace--streink/2867-zdrave-kosti Otázka, jak jde vitamín D vstřebávat kůží přes dlouhé kalhoty? 😀 Mě se to netýká, ale těch, co nabízí dlouhé kalhoty jako jedinou volbu. Radši je nebudu ani označovat. Zajímavé je, že ženám nabízí voleb víc.

Post has attachment
Ještě pár fotek, kterak René Kujan​ a Martin Pagáč​ doběhli z Drážďan 191 km :) Běžel jsem první etapu 44 km, pak pod širákem promokl. A v neděli je dohnal na kole a doběhl 26 km z Kralup s nimi, místy to byl slušný kalup.

http://www.skvpraha.org/novinky/cela-zprava-spolecne/nasi-spojenci-bezeli-z-drazdan-do-prahy-2469/ za každou podporu vozíčkářů budeme rádi ;)

A ještě parádní video https://youtu.be/KeZ8orgN-Os
Wait while more posts are being loaded