Profile cover photo
Profile photo
Tomáš Vocelka
6,915 followers
6,915 followers
About
Tomáš Vocelka's posts

ZAJÍMAJÍ VÁS ELEKTROKOLA? Přátelé, v pondělí 22. května pořádá Aktuálně.cz a časopis Velo test elektrokol. Je možné, že se uvolní místo jednoho z testerů (neodborníků). Neměli byste případně někdo zájem? Je to akce na celý den (9-17 hod). V testu bude cca deset kvalitních e-MTB (polovina fully, polovina hardtaily). Je to v Praze, tester by měl mít 170 - 190 cm výšky. Počítá se s tím, že tester ujede během testu na elektrokolech dohromady cca 50 km - kombinace asfalt a lehký terén.

Post has attachment
Jaro na jižní Moravě - Panasonic GX7
Spring at Southern Moravia - Panasonic GX7 
Photo

Post has attachment
Paráda! Další úspěch ve velké fotosoutěži. Jako jedinému fotografovi z Česka se se mi podařilo uspět v Olympus Global Open Photo Contest. Moje fotka získala ocenění Runner Up v kategorii "Perspectives often missed". V soutěži bylo hodnoceno 150 000 snímků z celého světa. Moc děkuji porotě :-)
https://gopc.olympus-global.com/2016/results/
* Wow, antoher succes in a big photo competition!* My photo was awarded as a Runner Up in Olympus Global Photo Contest (category Perspectives Often Missed). There was judged 150 000 photos in the contest - from all of the world. Many thanks to judges!
https://gopc.olympus-global.com/2016/results/

Post has attachment
Tenhle chlapík se učil fotit u Ansela Adamse. A je to vidět.
This photographer (Alfred Palmer) was Ansel Adams assistant at the beginning of his career. And he was really great - take a look at his work from the year 1942 (you can find his photos at Library of Congress, USA).
https://magazin.aktualne.cz/foto/slecny-ktere-montovaly-bombardery-amerika-pred-75-lety-na-ba/r~5d19eef007f011e7bc0e002590604f2e/?_ga=1.171773224.926795511.1481903518

Post has attachment
Paráda! Mám ocenění Comended z největší fotosoutěže na světě! Moje fotka zabodovala v kategorii příroda. Více v rubrice foto na Aktuálně.cz (https://magazin.aktualne.cz/foto/).
I am really happy :-) My photo has been Comended in the world biggest photo contest Sony World Photography Awards 2017.

https://www.worldphoto.org/sony-world-photography-awards/winners-galleries/2017/open/commended/nature/nature

Post has attachment
Článek o komunitě Fotím-fotíš v rubrice Foto na Aktuálně.cz. Přátelé, moc pěkné fotky roku jste vybrali! Mým osobním favoritem je makro od +Monika Pokorná Hmyzáková . Dík za spolupráci, +Karel Zybal !
https://magazin.aktualne.cz/foto/
FOTO U TOHOTO PŘÍSPĚVKU: Monika Pokorná Hmyzáková

Post has attachment
Mrazivý den v Krušných horách (fotka z víkendu). Tato fotka je taková rarita, nefotil jsem ji mým obvyklým Canonem 6D, ale Panasonicem GX7, který používám spíš na street (s objektivem Panasonic 100-300mm).
Cold day at Ore Mountains (photo taken last weekend). This photo is a little bit rare, because it was taken with my Panasonic GX7 instead of my normal Canon 6D. I usually use my GX7 only for streetphoto. (Lens Panasonic 100-300). #czech   #czechrepublic   #oremountains   #krusnehory   #winter   #zima  
Photo

Post has attachment
Krušné hory o víkendu. Bylo to parádní focení, ale dřina jako blázen. S Honzou Pelcmanem jsme ve sněhu nachodili cca 15 kilometrů, v mraze mínus 12 stupňů. :-)
Weekend at Ore Mountains. Perfect day for taking pictures, it was minus 12 degrees (C) and a walking in the snow was a real challenge.

#oremountains   #krusnehory   #landscape   #landscapephotography   #czechrepublic  
Photo

Post has attachment
Wow, I am among the finalists of the Travel Photographer of the Year 2016 contest in the category Land, Sea, Sky (Portfolio)!
Teda! Dostal jsem mail, že jsem mezi finalisty soutěže Travel Photographer of the year 2016 v kategorii Land, Sea, Sky (Portfolio).

http://www.tpoty.com/judging/2016finalists

Post has attachment
Milí přátelé, jestli chcete sledovat moje fotky, zkuste se prosím podívat na můj facebook nebo instagram. Na Google+ jsem teď ze všech sociálních sítí nejméně, zdá se mi, že G+ nějak ztrácí původní dosah. nekončím na G+, jen tady budu méně než dříve.
Dear friends, if you want to follow my work, you can try my Facebook or instagram. G+ is weaker and weaker I think. I will be on the G+, but not so often as earlier.
https://www.instagram.com/p/BMme2GEACEX/?taken-by=tomvocelka
Wait while more posts are being loaded