Profile cover photo
Profile photo
Tikkurila. Potęga Kolorów
45 followers -
Tikkurila - producent farb do wnętrz i elewacji.
Tikkurila - producent farb do wnętrz i elewacji.

45 followers
About
Posts

Post has attachment
W dniach 5-7 października br. w Galerii Raj w Dębicy odbyła się kolejna edycja „Warsztatów małego artysty” z Tikkurila, podczas której najmłodsi mogli własnoręcznie pomalować i udekorować ramki na zdjęcia. Młodzi artyści zachwycili nas swoją kreatywnością i talentem plastycznym. Powstały niezwykle urocze i oryginalne prace, które teraz udekorują domy swoich twórców. W ramach dotychczasowych warsztatów kreatywnych w Galerii Raj dzieci przygotowywały m.in. karmniki dla ptaków, osłonki do wysiania rzeżuchy, projektowały koszulki, malowały własne puzzle czy motywujące napisy na ścianę, a przed Świętami Bożego Narodzenia tradycyjne bombki na choinkę.
PhotoPhotoPhotoPhoto
10/17/18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
15 września br. na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie Osiedlu odbył się “II BIEG NA 6 ŁAP”, w którym liczny udział wzięli miłośnicy zwierząt oraz ich pupile. Podczas imprezy odbyły się także zorganizowane przez nas warsztaty malarskie dla dzieci pt. „ABC sztuki miejskiej, czyli jak powstają murale”, które poprowadzili lokalni artyści - Sebastian Krasoń oraz Szymon Ogrodnik. W efekcie warsztatów powstały wymalowane przez młodych artystów plansze z postaciami czworonożnych przyjaciół oraz streetartowy mural „Podwodny świat”. Podczas imprezy prowadzona była zbiórka datków oraz licytacja na rzecz potrzebujących zwierząt.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10/16/18
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością informujemy, że marka Tikkurila po raz kolejny została utytułowana Budowlaną Marką Roku. Brązowe wyróżnienie w 2018 roku przyznano nam w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne”. O nadaniu tytułu zadecydowali profesjonaliści – firmy budowlane i wykonawcze, którzy wzięli udział w ogólnopolskim badaniu, oceniając m.in. częstotliwość stosowania, jakość produktu oraz stosunek jakości do ceny. Dziękujemy za zaufanie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za nami kolejne spotkanie w sportowym duchu, czyli 5. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila. W tym roku na starcie dziesięciokilometrowego biegu stawiło się ponad 300 biegaczy z Dębicy i okolic, zarówno zawodowców, jak i amatorów rozpoczynających przygodę z bieganiem. Na trasę wyruszyli także sportowcy na wózkach, którzy do pokonania mieli dystans 7,5 km. Pomimo upalnej pogody ustanowiono nowy rekord trasy, czyli 32 minuty, 6 sekund i 9 setnych sekundy. Swoich sił spróbowali także najmłodsi uczestnicy imprezy, mierząc się w Tikkurila Minimaratonie na dystansach 50-400 m. Ideą Dębickiej Dziesiątki Tikkurila jest promocja zdrowego stylu życia, poprzez propagowanie ruchu na świeżym powietrzu i szeroko rozumianej aktywności sportowej. Organizatorem wydarzenia był Klub Biegacza „Maratończyk” Dębica, a sponsorem tytularnym Tikkurila Polska S.A.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
6/27/18
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Firma Tikkurila od kilku lat organizuje w dębickich szkołach eko-lekcje, czyli spotkania poświęcone zagadnieniom ekologicznym. W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy, którzy w trakcie zajęć uczyli się, jak osobiście dbać o środowisko naturalne, w jaki sposób prawidłowo segregować śmieci, wykorzystać makulaturę czy też jakie są różnice pomiędzy reklamówką a ekotorbą. Dotychczas w eko-lekcjach uczestniczyło ponad 1000 dzieci z dębickich szkół. Ponieważ zagadnienia ekologiczne stanowią dla Tikkurila ważny aspekt działalności, firma uczestniczy także w międzynarodowych projektach, jak np. Godzina Ziemi, a od kilku lat prowadzi akcję “Bądź odpowiedzialny w naturze - posadź drzewo z Tikkurila!”, w ramach której wspólnie z pracownikami i wolontariuszami posadziła już 20 tysięcy drzew.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
4/27/18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością informujemy, że firma Tikkurila Polska S.A. została wyróżniona tytułem Grand Prix w bieżącej edycji projektu Solidny Pracodawca Roku, w kategorii ogólnopolskiej. Celem projektu jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych pracodawców, wyróżniających się wzorcową polityką personalną, zaangażowaniem w kwestie społecznej odpowiedzialności oraz rozwiniętą kulturą organizacyjną. Wśród najważniejszych kryteriów, decydujących o wyborze laureatów programu, znajdują się m.in.: przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, jasna ścieżka kariery, szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego, systemy motywacyjne oraz polityka społecznej odpowiedzialności firmy. Dodatkowo spółki oceniane są na podstawie wywiadów środowiskowych. Tegoroczna nagroda to już trzecie wyróżnienie dla firmy Tikkurila Polska w programie. Uzyskany tytuł Grand Prix jest wyrazem uznania dla wielopłaszczyznowej polityki firmy opartej na wiarygodności, rzetelności, profesjonalizmie oraz szacunku dla człowieka, społeczności i środowiska naturalnego.
PhotoPhotoPhoto
4/13/18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W przedświąteczny, marcowy weekend w dębickiej Galerii Handlowej Raj odbyła się kolejna edycja „Warsztatów małego majsterkowicza” z firmą Tikkurila. Tym razem dzieci pod okiem rodziców i animatorów miały okazję własnoręcznie zbudować drewnianą szkatułkę na wiosenne skarby, a następnie ozdobić ją farbami Tikkurila. Impreza cieszyła się ogromną popularnością, a zainteresowani cierpliwie czekali, aby zasiąść do stołów roboczych.
Warsztaty z Tikkurila na stałe wpisały się w kalendarz dębickich imprez organizowanych dla dzieci i rodziców. Do tej pory dzieci przygotowały m.in. karmniki dla ptaków, osłonki do wysiania rzeżuchy, projektowały koszulki, malowały własne puzzle czy motywujące napisy na ścianę, a przed Świętami Bożego Narodzenia tradycyjne bombki.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
4/5/18
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W tym roku coroczna globalna akcja Godzina dla Ziemi odbędzie się 24 marca o godz. 20.30. Celem wydarzenia jest szerzenie świadomości zmian klimatycznych, a także zachęcenie do wzięcia odpowiedzialności za środowisko naturalne poprzez dbanie o nie każdego dnia. Od 2007 roku inicjatywna zgromadziła ponad 180 krajów, a te, w których obecna jest Tikkurila, od wielu lat aktywnie promują Godzinę dla Ziemi, zachęcając do gaszenia światła na 60 minut.

Zachęcamy do zapoznania się, w jaki sposób Tikkurila dba o środowisko naturalne:

http://www.tikkurilagroup.com./countries/poland/dla_mediow/aktualnosci/w_jaki_sposob_tikkurila_uwzglednia_kwestie_dotyczace_zmian_klimatycznych.12555.news

Add a comment...

Post has attachment
W minioną sobotę 17.03. w Showroomie Tikkurila przy ul. Puławskiej 366 w Warszawie odbyły się kreatywne warsztaty Tikkurila. Podczas spotkania wszyscy chętni mieli możliwość pomalowania doniczek na dowolnie wybrany kolor i wzór, a następnie posadzić w nich wiosenne kwiaty. Warsztaty były doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i stworzenia własnej, niepowtarzalnej wiosennej dekoracji. Zachęcamy do obserwowania strony Tikkurila na Facebooku, gdzie będziemy publikować zaproszenia na kolejne spotkania.
Photo
Photo
20.03.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Za nami pierwsze spotkanie w dębickiej Galerii Raj, w ramach cyklu warsztatów plastycznych z Tikkurila. „Poczta Świętego Mikołaja” to wydarzenie, podczas którego młodzi uczestnicy mogą samodzielnie wykonać i wysłać tradycyjne kartki świąteczne, które w ostatnich latach tracą na znaczeniu i coraz częściej zastępowane są przez emaile lub smsy. Na naszym stoisku czekają wszystkie niezbędne materiały, koperty oraz znaczki. List od razu na miejscu można wrzucić do skrzynki Poczty Polskiej, która została partnerem tej edycji warsztatów. Zapraszamy do Galerii Raj w Dębicy na kolejne kreatywne, przedświąteczne spotkania dla najmłodszych, które odbędą się 15 grudnia w godz. 15-19, a także 16 i 17 grudnia w godz. 10-18. Nie obędzie się również bez tradycyjnego dekorowania świątecznych ozdób!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
08.12.2017
31 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded