Profile

Cover photo
Tikkurila. Potęga Kolorów
48 followers|180,638 views
AboutPostsPhotos

Stream

 
Czy rok 2016 był dobrym rokiem dla biznesu? O tym oraz o istotnych aspektach funkcjonowania firmy, jak na przykład działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, opowiada Aleksander Truszczyński - Prezes Zarządu Tikkurila Polska S.A.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
3 grudnia 2016 r. w Dębicy w Galerii Handlowej Raj, w ramach Anielskich Mikołajek, odbyło się wielkie świąteczne malowanie ozdób choinkowych. Poza tradycyjnymi bombkami, najmłodsi uczestnicy warsztatów malowali także drewniane aniołki, Mikołaje, bałwanki i renifery, nierzadko nadając im zupełnie nowy charakter. Kolejna edycja warsztatów odbędzie się w przedświąteczny weekend, czyli 16, 17 i 18 grudnia. Zapraszamy!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Do muralu przy ulicy Łysogórskiej w Dębicy, który z inicjatywy firmy Tikkurila w 2014 r. powstał jako pierwszy mural w mieście, dołączył kolejny – tym razem na ścianie bloku przy ulicy Fredry.
Obraz rudowłosej dziewczynki z dmuchawcem w dłoni ma zachęcić przechodniów, aby spojrzeli na świat oczami dziecka – oczami, które widzą magię i kolory tam, gdzie bardzo często dorośli dostrzegają jedynie szarą codzienność..
Prawie dwa lata temu firma Tikkurila rozpoczęła projekt, w ramach którego bloki dębickich osiedli mają zostać ozdobione wielkoformatowymi grafikami. W ten sposób firma chce nie tylko uatrakcyjnić otoczenie, ale także podkreślić, jak ważnym elementem w życiu każdego człowieka jest kolor.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Marka Tikkurila, w ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, przygotowała dwuetapowe zajęcia dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz. Pierwszym etapem jest część teoretyczna w formie prezentacji, kolejnym zajęcia warsztatowe, na których studenci poznają farby w praktyce. Z częścią teoretyczną studenci ASP zapoznają się już 18 października br., zajęcia praktyczne natomiast przewidziane zostały na grudzień. Analogiczny cykl szkoleń Tikkurila prowadzi również na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W planach jest też podobna współpraca z kolejną uczelnią w Polsce.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Inspirujemy młodych artystów! Zapraszamy studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (@Fine Arts Academy) na otwarte seminarium o zastosowaniu farb w architekturze, które odbędzie się w środę 27.04.2016 na Wydziale Architektury Wnętrz ASP. Przekażemy Wam ogromną porcję wiedzy!
Zgłoszenia należy wysyłać mailem na adres konrad.styka@asp.waw.pl do 20.04.3016
Do zobaczenia :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Realizowany we współpracy z Tikkurila Polska cykl „Domy Przyszłości” w TVP2 prezentuje nowatorskie, niebanalne domy jednorodzinne, o których opowiadają ich właściciele i projektanci. W drugiej części programu – Showroom koloru – podzielimy się wiedzą o barwach i aranżacji wnętrz oraz porozmawiamy z ekspertami branży. Premiera odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16.04.2016 o godz. 12.25 w TVP2. Zapraszamy do oglądania!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Z przyjemnością informujemy, że marka Tikkurila otrzymała tytuł TOP MARKA 2016 w pierwszej edycji projektu „Home Zone, Jakość i niezawodność”. Celem programu jest promocja marek, wykorzystujących innowacyjne rozwiązania w kategoriach: deweloperskiej, architektonicznej, budowlano-remontowej i aranżacyjnej.
Nowatorskie rozwiązania aranżacyjne marki Tikkurila, które uzyskały certyfikat HomeZone 2016 to:
- Tikkurila KIDS STYLE – dekoracja pokoi dziecięcych przy zastosowaniu m.in. farb: tablicowej i magnetycznej
- Tikkurila OPTIVA WHITE – biała farba optycznie powiększająca pomieszczenia, dostępna w szerokiej palecie barw off-white.
Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Firma Tikkurila Polska S.A. została wyróżniona za produkcję i promocję wyrobów przyjaznych środowisku i spełniających wymagania europejskiego oznakowania ekologicznego EU-Ecolabel. Wyróżnienie przyznało Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. – organizacja zajmująca się badaniami wyrobów, certyfikacją osób, systemów zarządzania oraz szkoleń. Do uzyskania certyfikatu Ecolabel konieczne jest spełnienie najwyższych norm ekologicznych, obejmujących pełen cykl życia produktu: od zaopatrzenia w naturalne pigmenty, poprzez produkcję, dystrybucję i użytkowanie, aż po bezpieczną utylizację odpadów.
Dla marki Tikkurila dbałość o komfort życia oraz środowisko naturalne jest szczególnie istotną zasadą działania. Charakterystyczną naklejką świadczącą o przyznaniu certyfikatu opatrzona jest flagowa linia farb do ścian i sufitów Tikkurila Optiva.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
25.11.2016 na lodowisku miejskim w Dębicy odbyło się już drugie spotkanie na lodzie, w ramach cyklu tematycznych dyskotek – Tikkurila Lododisco. W rytmie przebojów z lat 70., 80. i 90. bawiło się ponad 600 gości, reprezentujących wszystkie grupy wiekowe. Ponieważ był to wieczór andrzejkowy, nie zabrakło kolorowych ciasteczek z wróżbą. Pierwsza, październikowa edycja Tikkurila Lododisco w klimacie fluo cieszyła się nie mniejszą popularnością.
Spotkania na lodzie w różnych odsłonach mają na celu zachęcenie całych rodzin do wspólnego aktywnego spędzania czasu oraz promowanie sportu i zdrowego stylu życia. Zapraszamy na kolejne edycje kolorowej zabawy: 20 stycznia Karnawał na lodzie i 17 lutego Walentynki na łyżwach.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
W dniach 14-16 października w Dębicy odbyły się Warsztaty Małego Puzzlomaniaka. To kolejna impreza, angażująca najmłodszych i ich rodziców do wspólnej zabawy. Tym razem dzieci miały okazję własnoręcznie stworzyć puzzle – układankę rozwijającą pamięć, koncentrację i umiejętność myślenia – malując je bezpiecznymi dla dzieci farbami Tikkurila. Poprzez tego typu inicjatywy Tikkurila zachęca do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego, jednocześnie inspirując, jak można to robić w sposób aktywny i pożyteczny.
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Marka Tikkurila po raz kolejny otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Plebiscycie Popularności Produktów i Usług Laur Konsumenta 2016: złoty Laur Konsumenta w kategorii farb oraz srebrny - w kategorii impregnatów i lakierów do drewna. Ponadto Tikkurila otrzymała wyróżnienie Premium Brands 2016 jako marka wysokiej reputacji. Zaufanie i sympatia konsumentów są dla nas najważniejsze. Cieszymy się, że doceniacie nasze produkty!
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
W Tikkurila wierzymy, że wcześnie rozpoczęta edukacja ekologiczna procentuje najszybciej. Dlatego w ubiegły piątek, 8.04.2016, przeprowadziliśmy eko lekcje w najmłodszych klasach Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak dbać o swoje otoczenie, jak segregować śmieci, co to jest recykling, jak można wykorzystać makulaturę i jaka jest różnica między reklamówką a ekotorbą. Uczestnicy chętnie angażowali się w lekcje i odpowiadali na pytania prowadzących. Mamy nadzieję, że udało nam się zaszczepić w nich ekologiczną wrażliwość, która pozostanie z nimi także w dorosłym życiu. W lekcjach wzięło udział 360 uczniów z klas 1-3.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Tikkurila - producent farb do wnętrz i elewacji.
Introduction
Już od 150 lat Tikkurila oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Tikkurila dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku farb w krajach Nordyckich, Rosji i wybranych krajach Europy Wschodniej.Tikkurila inspiruje ludzi aby nadali swemu życiu barw.
Więcej informacji : http://www.tikkurila.pl/


Infolinia: 801 88 99 65, +48 22 310 95 55

Tikkurila Polska S.A.

ul. I. Mościckiego 23
39-200 Dębica
Polska
Tel. +48 14 680 56 00
Fax +48 14 680 56 01
E-mail: tikkurilapolska@tikkurila.com 
www.tikkurila.pl 

Biura handlowe

Tikkurila Polska S.A.

ul. Puławska 366
02-819 Warszawa
Polska
Tel. +48 22 310 95 00
Fax +48 22 310 95 75
E-mail: tikkurilapolska@tikkurila.com
www.tikkurila.pl


Tikkurila Polska S.A.

ul. Niedziałkowskiego 21
71-410 Szczecin
Polska
Tel. +48 91 351 89 80
Fax +48 91 351 89 89
E-mail: tikkurilapolska@tikkurila.com 
www.tikkurila.plCentrum logistyczne

Tikkurila Polska S.A.

ul. Manewrowa 6/10
92-517 Łódź
Polska
Tel. +48 42 677 41 40
Fax +48 42 677 41 46
E-mail: tikkurilapolska@tikkurila.com 
www.tikkurila.pl
Contact Information
Contact info
Phone
+48 22 310 95 55, 801-88-99-65