Profile cover photo
Profile photo
Think Bigger, s. r. o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Pozor! Máme pre teba súťaž o 3 lavínové ruksaky AVABAG od ORTOVOXu, každý v hodnote min. 650 €. Viac sa dozvieš v našom blogu!
Add a comment...

Post has attachment
Prečo si do hôr vybrať merino oblečenie? Okrem toho, že naše #merino produkty značky #Ortovox sú s vysokým podielom merino vlny (niektoré až 100% podiel), sú tvorené najjemnejším merinom, ktoré nekúše, nasaje až 3x viac potu a pritom stále hreje, rýchlo schne a navyše nesmrdí.

Vlastnosti merina:
1, termoregulácia
2, regulácia vlhkosti
3, odolné voči pachom
4, rýchloschnúce
5, jemné na dotyk

Produkty z merina od Ortovoxu nájdeš v našom eShope Think Bigger na www.thinkbigger.sk/ortovox
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Keď si chceš užívať komfort a teplo aj v zime, mal by si do svojej výbavy doplniť aj kvalitné páperove bundy od #Mountainequipment, ktoré nájdeš v našom eShope Think Bigger na www.thinkbigger.sk/Style.

Výhody peria: výborná tepelná izolácia, veľká skomprimovateľnosť, odolnosť, doživotná záruka a navyše perie je veľmi ľahké.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Portfólio produktov z kvalitného peria od expertov, ktorý sa výrobe produktov z peria venuje už viac ako 55 rokov, ťa určite nesklame a vyberieš si tam niečo či už do zimy alebo na nosenie počas celého roka.
Add a comment...

Post has attachment
Ako nezamrznúť? V teplej páperovej bunde od Mountain Equipment Sigma pre dámy a Vega pre mužov. Bunda je ideálna pre outdoor: ľahká, skomprimovateľná, odolná a s výbornou tepelnou izoláciou.

Perie s doživotnou zárukou od Mountain Equipment nájdeš v našom eShope Think Bigger na www.thinkbigger.sk/style
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kto by nechcel mať v decembri viac času na lezenie a lyže? Tak nestoj v dlhých radoch pri pokladniach a v zápchach k nákupným centrám... Nakúp online u nás a darček ti príde už pekne zabalený.

Navyše možno ťa poteší aj náš ADVENT(ure) kalendár, kedy máš každý deň možnosť kúpiť u nás niečo extra za bezkonkurenčnú cenu. Ponuky nájdeš na našom Facebooku: http://bit.ly/adventny_kalendar_Think_Bigger
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Teplá paperová vesta Mountain Equipment je ideálny pomocník na túry, zimné lezenie, skialpinizmus alebo na hociktorý iný zimný šport. Vesta je ľahká, odolná, má výborný loft, skomprimovateľná a teplá. Výhody paperia a ďalšie kvalitné outdoorové produkty nájdeš na www.thinkbigger.sk/Style
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Merino vlna je na kožu veľmi príjemný prírodný materiál, ktorý je navyše aj obnoviteľný materiál. Má množstvo skvelých vlastností, ktoré využijes hlavne pri aktívnych športoch. Merino nekúše, je easy care, termo regulačné, rýchloschnúce, reguluje a transportuje vlhkosť a je odór neutralizujúce. Viac na www.thinkbigger.sk/Style
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#Lyžovanie? #Skialp? Vysokohorská turistika? Ľadové lezenie? Či si iba zmrzlinka? Tak práve pre teba nám už tento týždeň prišlo na sklad teplučké perie značky +Mountain Equipment, ktoré ťa zahreje a ochráni aj v tých najmrazivejších podmienkach. Bundy a spacáky pre zimnú sezónu 2016 už nájdeš v ponuke nášho www.thinkbigger.today.

#ski #hiking #iceclimbing #climbing #bouldering #sleepingbag #down #downcodex #eshopformodernclimbers #rockclimbing #MountainEquipment #eShopThinkBigger
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prečo nakupovať u nás a čím je náš eShop www.thinkbigger.today iný?

Sme párik nadšencov pre outdoor a lezenie a všetko čo robíme, robíme srdcom. Preto ti ponúkame osobný prístup, ochotu pomôcť a priestor na diskusiu - ak potrebuješ poradiť.

Prečo nie je náš #eShop plný rôznych lacných produktov? Pretože produkty, ktoré predávame, aj sami aktívne používame a máme ich otestované. Od našich partnerských značiek #adidas , #MountainEquipment, #Ortovox, #FrictionLabs, #Blackroll, #Powerfingers či #CUBelayGlasses nakupujeme iba vybrané produkty, s ktorými sme aj my sami 100% spokojní a za ktorých kvalitu a využitie teda osobne ručíme. #ThinkBigger #outdoor #adventure #travel
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded