Profile cover photo
Profile photo
Thashetheme VIP
92 followers -
Show Biz nga Shqiperia, Kosova & Bota
Show Biz nga Shqiperia, Kosova & Bota

92 followers
About
Posts

Post has attachment
Ajo është një nga aktoret më të njohura në teatrin shqiptar, por në televizion u bë e njohur në emisionin e aktorit Elvis Pupa “M’fal për shprehjen”. Egla Ceno luante rolin e gruas së Visit duke sjellë në vëmendjen e publikut shumë situata komike të…

Post has attachment
Që të dy janë këngëtarë shumë të përmendur dhe të kërkuar në mbrëmjet muzikore, duke argëtuar shumë të rinjë Me që Genta ka një karrierë më të gjatë dhe të bujshme, as Gjikos i cili në këtë fushë u kyç më vonë nuk i mungon fare suksesi. Së fundmi, kënga e…

Post has attachment
Koreografi i njohur shqiptar ka ndarë me miqtë e tij në rrjetet sociale surprizën që ka marrë sot. Në telefonin e tij ka shkuar nëj thirrje nga presidenti i SHBA, Donald Trump. Nuk dihet se kush fshihej në të vërtetë pas atij emri, por duket që Albi është…

Post has attachment
Ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet siociale një nga momentet më të veçanta të jetës së saj. Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta na ka treguar foton e parë që i ka shkrepur vogëlushes së saj. ‘Foto më e bukur e jetës sime. Foto e parë me hera…

Post has attachment
Fitueses së Big Brother 9 duket se nuk i ka shkuar mirë me projektin që tha se do të merej. Fotinia hapi një kanal të sajin në YouTube ku do të ndante këshilla bukurie. Por kjo zgjati shumë pak. Ajo ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale një foto ku…

Post has attachment
Brenda një kohe shumë të shkurtër ajo ka arritur të ketë një famë të madhe. Aktoren e serialit “O sa mirë”, në të shumtën e rasteve e shohim të veshur me shumë stil. Megjithatë, nëse kthehemi vite më parë atëherë shohim se ajo është dukur shumë më ndryshe…

Post has attachment
Edhe pse ajo ende është shumë e vogël dhe nuk di të përdorë rrjetet sociale, ka grumbulluar një numër goxha të madh të ndjekësve, shkruan Kosovarja. Po t’i shohim fotografitë e saj, Kaia të shkrinë, është një fëmijë i ëmbël dhe shumë e dashur. E natyrisht…

Post has attachment
Edona James është transgjinorja më e famshme shqiptare, e cila që në moshë të vogël emigroi familjarisht në Gjermani. 30-vjeçarja në moshën 23-vjeçare bëri një operacion të thellë për t’u shndërruar plotësisht në femër. Por tani Së ajo ka ndarë një lajm…

Post has attachment
Në shtrat me të brendshme të kuqe dhe me makarona pikante. Këtë mënyrë të veçantë ka zgjedhur modelja e famshme amerikane Emily Ratajkowski për tu prezantuar në kalendarin e Krishtlindjes të revistës britanike të modës “LOVE”. Modelja 26-vjeçare u shfaq…

Post has attachment
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është në mesin e artisteve pasive sa i përket projekteve muzikore. Por, edhe pse nuk sjell shpesh projekte muzikore, Albëria është aktive me koncerte sidomos në Amerikë Ajo bashkë me vajzën e saj, Anxhelinën tash e sa vite…
Wait while more posts are being loaded