Profile cover photo
Profile photo
‫طهاکو‬‎
14 followers
14 followers
About
طهاکو's posts

Post has attachment
روز هنرمند به همه هنرمندان مبارک!
مراسم هاي رسمي هنرمندان!
+طهاکو
Photo

Post has attachment
روز 24 مهرماه برابر با 15 اکتبر به عنوان روز بزرگداشت نابینایان و قانون عصای سفید، نامگذاری شده است.
+طهاکو
Photo

Post has attachment
حضرت زین العابدین (ع): مبادا همنشین بخیل شوى که او در نهایتِ نیازت بدو، تو را واگذارد.
+طهاکو
Photo

Post has attachment
از سال 1969 روز 9 اکتبر - سال‌روز تأسیس اتحادیهٔ جهانی پست به عنوان روز جهانی پست تعیین گردید. روز جهانی پست گرامی باد.
+طهاکو
Photo

Post has attachment
سال1986در چنین روزی 2تن ازدانش‌آموزان مدرسه ای در نیویورک با نگارش نامه‌ای از همه بچه‌های دنیا خواستند که باهم روزی را به صلح اختصاص دهند.به همین مناسبت این روز را روز جهانی کودک نامیدند.
thaco.ir
Photo

Post has attachment
مدیر عامل یک شرکت چگونه تصمیم می گیرد؟

https://goo.gl/GsaoIt
سرنوشت حرفه یک مدیر به توانایی تصمیم گیری آن مدیر در شرکت و کمپانی خود بستگی دارد.

زمانی که اکثر مردم یک حرفه جدید را شروع می کنند ،بالطبع شاهد این هستیم که افراد و مدیران زمان زیادی از خود را صرف کارهای اجرایی می کنند اما، آنها بعنوان یک مدیر باید شروع به کسب تجربه و بالا بردن سطح حرفه خود کنند و این میسر نخواهد بود مگر اینکه مدیران تصمیم به کم کردن اجرایات کنند و بیشتر وقت و زمان خود را صرف تصمیم گیری پیرامون راه های بالا بردن سطح حرفه خود کنند.

در بالاترین سطوح کسب و کار حال حاضر در جهان شبیه C-suite مدیران همه پیشرفت و پیش روی خود را مدیون تصمیم گیری های قوی و بجا هستند. و به این اعتقاد دارند که تصمیم های بزرگ باعث می شود که رهبران هر سازمانی را بسمت تعالی و پیشرفت هدایت کنند و سازمان و شرکت بزرگی را ایجاد کنند،در حالی که مدیرانی که تصمیم گیری های ضعیفی را در کارنامه خود دارند باعث می شوند که یک سازمان فقیر و ضعیف بوجوود آید.

پس بنظر شما مدیران چگونه می توانند تصمیم های بزررگی را بگیرند؟ ما در طهاکو دوره هایی را تدارک دیده ایم که اصول تصمیم گیری و رهبری و مدیریت را بعنوان یک برند جهانی به متخصصین معرفی نماییم.و نهایتا چالشی را رای شما با طرح نمودن 9 سوال متفاوت ایجاد کرده ایم؛سوالاتتی که جواب آنها نیاز به تفکر عمیق و تصمیم گیری دارند و نیروی تصمیم گیری را در ما ایجاد خواهند کرد.

این نه سوال که شما قبل از شروع حرفه خود و شروع به تصمیم گیری باید از خود بپرسید عبارتند از:

1 - این تصمیم حال حاضر من چقدر بزرگ هست؟

و یک سوال تکمیل کننده که باید از خود بپرسید این هست که آیا من می توانم این تصمیم را در تصمیمات کوچکتری خرد کنم؟

یک وسواس برای اکثر مدیران این هست که من می توانم تمام مشکلات و تصمیم گیری ها را در غالب یک تصمیم گیری بزرگ حل کنم،خب گاهی اوقات این مورد صحیح هست و مدیران می توانند برای حل خیل بزرگی از مشکلات تصمیم بزرگی را در تصمیات کوچکتر دیگری خرد کنند.و چون تصمیمات کوچک نیاز به کار اجرایی کمتری دارند شما خیلی راحت با استفاده از این مهم که اول یک تصمیم کوچک را در زمان کمی به اجرا در بیاورم و بعد سراغ تصمیم بعدی کوچک بروم؛با این متد خواهید توانست یک تصمیم بزرگ را اعمال نمایید.

2- آیا واقعا این تصمیم باید اجرا شود؟

گاهی اوقات اجرای یک تصمیم بازگشت پذیر نیست ،مثلا شما بعنوان مدیر سازمان بیایید و خیل عظیمی از بهترین کارکنان خود را اخراج کنید،بالطبع ممکن هست کارکنان در جای دیگری مشغول بکار شوند و شما هرگز یا حداقل در یک زمان کم نتوانید کارکنان مناسبی را پیدا کنید و این دقیقا پایان حرفه شما خواهد بود.

و البته اکثر تصمیمات می توانند اجرا نشوند ،شما می توانید یک تصمیم معکوس بگیرید و بدون اینکه بخواهید چیزی را تغییر دهید به اجرای کارها با روال جدید دقت نمایید،و اگر دیدید همه چیز خوب پیش رفت پس نیازی نیست که در تصمیم خود پافشاری نمایید.

3 - تاوان یک تصمیم اشتباه چقدر هست؟ و اگر تصمیم شما درست بود چه مقدار سود عاید شما می شود؟

حتما شما بعنوان یک مدیر دوست ندارید تصمیمی بگیرید که برای شما هزینه های گزافی را وارد نماید، و این هزینه گزاف بخواهد به اندازه یک ذره شما را به هدفتان نزدیک کند.شما بعنوان مدیر باید هزینه کمی را صرف نمایید و بالطبع سود بسیاری را عاید حرفه خود کنید.پس همیشه این دو مهم را در نظر اشته باشید که هزینه های دقیق تصمیم گیری درست و هزینه های تصمیم گیری اشتباه چقدر خواهند بود.شما در حال شروع حرفه خود هستید و ریسک پذیری را پذیرفته اید نیاز به مبالغه در این امر نیست.

4- چقدر زمان طول می کشد تا تصمیم شما به اجرا در آید؟

یک تصمیم ساختگی نداشته باشید و مثلا بگویید من با زمان کمی این مهم را به اجرا در می آورم.شما کسی هستید که برای شروع حرفه هزینه های گزافی را متحمل شده اید.و بلند پروازی باعث شکست می شود.بیایید و دقیقا از خود بپرسید که من دقیقا تا چه زمانی می توانم این ایده و تصمیم را عملی کنم ؟ و آیا این زمان پاسخگوی هزینه های من هست؟

منظور ما در طهاکو این هست که شما با صرف زمان زیاد آیا می توانید موفق بشوید و آیا درست هست که اجرای یک کار را این همه به تعویق بیندازید؟ در طهاکو ما یک کار را به اندازه ای به تعویق می اندازیم که بتوانیم برای اجرای درست آن اطلاعات مورد نیازمان را کسب کنیم.با این کار همیشه تصمیمات مناسب تری را گرفته ایم.پس هر دلیلی برای هولد شدن تصمیمات یک مدیر وجود دارد ولی همیشه به رقبا و هزینه هایی که در حال پرداخت آنها هستید نگاهی داشته باشید.

5 - چقدر زمان برای صبر کردن دارم؟ و ارزش تصمیم گیری در حال حاضر چیست؟

مرتبا به شما می گوییم که شما برای کسب درآمد وارد این حرفه شده اید کسب درآمد مهمترین اصل هست.طبق سوال قبلی شما باید تصمیم بگیرید صبر کردن چه هزینه هایی دارد؟آیا واقعا ارزش دارد که ایده و تصمیم جدید را الان عملی کنم؟

اگر تصمیم گیری هزینه های زیادی را از شما کم می کند پس چرا که همین امروز دست بکار نشوید. اگر تصمیم شما آغازی برای بازدهی هزینه های کسب و کار هست یک لحظه هم لنگ نکنید.به این مهم در طهاکو همیشه تکیه شده است که در اجرای تصمیم ها هم عجله نکنید.

6 - تعصبات شخصی من که این تصمیم را تحت تاثیرر قرار می دهد کدامند؟

از این که افراد خوبی در کنار شما هستند خوشحال باشید ولی اینکه بخواهید با کم کاری و یکسری تعصبات خاص همه را بیکار کنید بترسید.همه ما یکسری تعصبات خاص داریم که ممکن هست در تصمیم گیری های ما تاثیر گذار باشند. بطور مثال شما خیلی مشتاق هستید که تاثیراتی که تصمیم گیری شما بر موقعیت شغلی تان دارد را مشاهده کنید و بخاطر همین تصمیماتی می گیرید که به نظر مناسب آینده نیست.پس خیلی مراقب تعصبات خود و تاثیر آن بر تصمیم گیری های خود باشید.

7 - چگونه می توانم برای تصمیات بهتر از تعصبات خودم بکاهم ؟

این مورد در رسیدن شما به هدفتان خیلی کمک می کند.پس دست روی دست نذارید تا کسی آنها را برای شما شناسایی کند.بعد از اینکه آنها را شناسایی کردید باید به دنبال راه هایی برای کاهش آنها باشید.اغلبا با برررسی تصور افراد از شما می توانیید این نقاط ضعف را پیدا کنید و با توجه به افکار مدیریتی خود راهی برای نجات از تعصبات خود را پیدا کنید.

8 - به چه افرادی برای اجرای تصمیم گیری نیاز دارم و چگونه آنها را در مسیر تصمیم گیری خود قرار دهم؟

بدون شک ایده شما تا بحال عملی نشده و کسی تجربه یک چنین کاری را تابحال نداشته است.پس قبل از اینکه بخواهید هر کاری بکنید باید اول یکسری اطلاعات در آن زمینه کسب کنید..

بله شما می توانید با افراد مختلف پیرامون تصمیم خود صحبت کنید ،و خود بازاریابی تصمیم جدید خود را انجام دهید.پس شما نیاز هست با بخش های فروش ،کالا ، بازاریابی و غیره برای گرفتن یک تسلط نسبی برر روی ایده خود صحبت کنید.کاری که ما هرگز در طهاکو فراموش نخواهیم کرد صحبت با افراد در مشاغل مختلف می باشد.

دقت کنید که صحبت با هر بخشی برای اجرای تصمیم های شما نیازمند اطلاعات خاصی هست پس مراقب باشید.برای اکثر افراد باید حقایق و سطح توانایی خود را بازگو کنید .و بعد افراد مختلف را بعد از اینکه علاقه و اعتماد آنها را جلب کردید وارد بازی تصمیم گیری های خود کنید.

9 - چه کسانی نیاز به تصمیم جدید من دارند و چگونه باید به آنها اطلاع دهم؟

توانایی شما در ارتباطات رابطه مستقیمی با تصمیم گیری های شما دارد .پس شما باید بدانید چه کسانی به ایده شما نیاز دارند و چگونه می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.آیا ایمیل کافی هست و آیا باید بصورت شخصی با آنها رابطه منطقی برقرار کنید؟

همبستگی تمام این نه تصمیم به همدیگر

این نه سوالی که در طهاکو امروز مطرح شد را از خود بپرسید که اینها ممکن هستن حتی ذره ای هم که شده در تصمیم شما تغییر ایجاد کنند.تصمیم خود را در تمامی این جنبه ها بررسی نمایید و کمی با خود کلنجار بروید.

نهایتا شما به عنوان یک مدیر حرفه جدید مشکلات کاری خود را با تصمیمات مناسب می توانید خیلی راحت حل کنید.بخصوص اگر که شما به پیشرفت های بالاتر هم توجه داشته باشید.این را فراموش نکنید که ساختار حرفه شما بر اساس تصمیمات شما شکل گرفته است.


Photo

Post has attachment
یادگیری با طهاکو،بهترین راه توسعه مهارت ها

https://goo.gl/NL6E5m
تیم تخصصی دپارتمان آموزشی طهاکو امروز برای معرفی وب سایت خود که یک راه جدید برای آموزش دیدن بصورت مجازی و آنلاین هست خیلی شگفت زده هستند.یک پلتفروم آنلاین آموزشی که به افراد حقیقی و حقوقی این اجازه رو میده که بصورت آنلاین و در بستر دنیای مجازی به آرمان ها و اهداف خودشون برسن.در طهاکو بستری را آماده کرده ایم که به هر شخصیتی کمک کنیم با هر نیاز و هر هدفی بتونه توانایی های خودش رو کشف و خیلی راحت اونها رو گسترش بده.درست در قالب بک تجربه داده محور ما این کار رو انجام میدهیم.

آموزش های طهاکو بر پایه و اساس پیشرفت های صنعتی آپدیت و برروز میشن که ما با ابزار ها و شبکه های موجود در شرکت فنی و مهندسی طراحان هفشجان آریانا این بستر را بهتر از همیشه برای استفاده هزاران نفر آماده کرده ایم که بتوانند در میلیون ها صفحه مورد نیاز خود در وب سایت طهاکو نیاز خود را برطرف نمایند.ما در اینجا با استفاده از ویدئو های آموزشی خود یک نمایش منحصر بفررد از تکامل شغل ها و حرفه های بروز دنیا را بنمایش خواهیم کشید،و اینکه چگونه شغل ها ، صنایع ، حرفه ها ، سازمان ها و در کل مهارت ها در طول زمان و بخصوص در قرن حاضر دستخوش تغییرات اساسی شده اند.به همین دلیل ما توانسته ایم مهارت های مورد نیاز این دست مشاغل را شناسایی و در قالب دوره های آموزشی آنلاین به همگان ارائه دهیم .این ارائه توسط متخصصان ذبده ای صورت می گیرد که با تمام نیاز های جامعه کاری آشنا هستند چرا که خود همیشه در صنعت حضور داشته اند و انتخاب ما از میان افراد خبره انجام گرفته است.ما کاری انجام می دهیم که خارج از هر گونه حدس و گمان هست و دقیقا واقعیت را به کاربران ارائه می دهیم.

در حال حاضر فشار بر سازمان ها دقیقا انطباق آنها با نحوه تغییرات حال حاضر هست و ما در شرکت خود به این نتیجه رسیده ایم که این فشار هیچ وقت در این حد و اندازه نبوده است. مهارت هایی که تیم تخصصی طهاکو در حال تهیه آنهاست دقیقا مهارت هایی هستند که شما فردا به آنها نیاز پیدا خواهید کرد و ما توانسته ایم این مهم را کشف نماییم.در واقع اگر چه امروز حس می کنید که شاید به اندازه ای که ما می گوییم به فناوری و بروز بودن اطلاعات سافتری نیاز ندارید ولی مطمئنا در 5 سال آینده نیاز شما به مدرن بودن یکی از نیازهای ماندگار حیاتی خواهد بود.و ما مشاغلی را بررسی کرده ایم که ممکن هست در پنج سال آینده بوجود آیند و نیاز شما در حال حاضر یادگیری مهاررت برای وارد شدن به این دست از مشاغل می باشد.

در طهاکو برای مقابله با این چالش ها ما 3 پایه اصلی برای مردم ایران تعریف کرده ایم :

کلاس های با محتوای جهانی : کتابخانه طهاکو در حال شکل گیری هست و بزودی بیش از 1000 آموزش آنلاین توسط کارشناسان ما تهیه و طیف گسترده ای از مشاغل را پوشش خواهند داد.مشاغلی از کسب و کارهای خلاقانه و فنی و مهندسی. از مهارت ها و اصول برنامه نویسی تا مهارت های نرم افزاری پیشرفته موجود.ما در دپارتمان طهاکو هر هفته 12 آموزش مختلف را بروزرسانی و آپدیت می کنیم و هر ماه آموزش های جدیدی را بعنوان مسیر جدید آموزشی بصورت تخصصی انتخاب می نماییم.تا شاید بتوانیم شما را در مسیر پیشرفت دنیای مدرن قرار دهیم.دوره های ما در مرحله نهایی قرار هست به زبان های مختلف در اختیار عموم جهان قرار بگیرند.
اطلاعات شخصی:ما بسته به نیاز روز آموزش هایمان را گسترش می دهیم . ما نیازهای شخصی افراد را بررسی کرده ایم و متوجه این موضوع هستیم که چه آموزش هایی را جامعه مهندسی و زنده ایران برای پیشرفت خود نیاز دارند.سازمان ها می توانند از آموزش های دپارتمان آموزشی طهاکو برای بروز نگه داشتن متخصصین خود استفاده نمایند.ما با تجزیه و تحلیل کوئیز ها و نظر سنجی های هر دوره می توانیم متوجه شویم که مردم دقیقا به چه بخشی از آموزش ها نیاز دارند و بالطبع برای رفع نیازهای شخصی آنها برنامه ریزی خواهیم کرد.
راحتی دسترسی در هر زمان ، درهر مکان:این که شما بدانید به چه دوره آموزشی نیاز دارید مهم نیست اینکه بتوانید در هر زمانی و در هر موقعیتی به آموزش های مد نظ خود دسترسی داشته باشید امری متفاوت و حیاتی قلمداد می شود .و به همین دلیل آموزش های دپارتمان طهاکو بشکلی برنامه ریزی شده اند که شما بتوانید در هر زمان و هر مکانی با حجم فوق العاده پایین از طریق هر دستگاهی و با کیفیت فوق العاده ای آموزش مد نظر خود را پیگیری نمایید.در سیستم مدیریت یکپارچه طهاکو می توانید بسته به نیاز خود آموزشی که فکر می کنید به شما کمک می کند را جستجو و همیشه به آن دسترسی پیدا کنید.
این برای ما ارزشمند هست که بتوانیم به صورت حرفه ای در امر یادگیری جامعه بصورت حرفه ای و تخصصی اقدام نماییم. طرح آموزشی طهاکو نه تنها برای اشخاص حقیقی و خاص و عمومی طرح ریزی شده است بلکه پلتفروم آموزشی برای شرکت ها ، مشاوران ، سازمان ها و دانشگاه ها خواهد بود.قصد ما ارائه تجربه مدیران قدرتمند شرکت به ایران عزیز می باشد.

در طول تجربه کاری طهاکو بارها و بارها مدیران مختلف از اینکه این پروژه یک پروژه بزرگ در تاریخ آموزش ایران هست یاد کرده اند .و همیشه ما به آنها یادآور شده ایم که مردم طبق بررسی های طهاکو دنیای جدید را نمی خواهند مگر با محتوا و تجربه آموزشی با کیفیت. و ما همیشه گفته ایم که مردم ایران شایسته کیفیت می باشند.

در اعلام اخیر برخی از سازمان های طرف قرارداد طهاکو اعلام شد که فضای آنلاین برای کارکنان عهر سازمانی یک فضای راحت و بدون دغدغه می باشد لذا تاثیر آوزش ها آنلاین طهاکو بر چنین افرادی که در سازمان ها و شرکت های مشاوره ای کار می کنند می تواند چندین برابر مثبت تر از دیگر روال های آموزشی باشد.

در بررسی های طهاکو مشخص شد روال آموزشی هر دوره آموزشی موجود در طهاکو توانسته است برای اکثر مدیران مفید واقع شود چرا که ما درصدد بوده ایم که یک مدل جدید و بروز آموزشی را با کیفیت هر چقدر تمام تر به تمامی سطوح کاربری بخصوص مدیران ارشد ارائه نماییم.

ما پیام های متعددی را دریافت کرده ایم که بله دوره های آموزشی طهاکو واقعا برای منمفید بوده اند چرا که ما تمام متد های آموزش سرد دیگر رقبا را بررسی کرده ایم و درصدد ایجاد یکسری قابلیت های جدید و بروز برای بالا بردن کیفیت بوده ایم.

یکی از کاربران طهاکو به این مهم اشاره داشته ات که قدرت ارتباطات موجود در شرکت ما بصورت فوق العاده ای توانسته است امر مهم یادگیری را جذاب تر از همیشه کند و کاربران جدید او توانسته اند تجربه جدید از یادگیری را با میل بیشتر از همیشه تجربه کنند.

همه می دانیم که بلوک هایی برای برخی از آموزش های خاص و بروز معرفی شده است بلوک هایی نظیر هزینه های سرسام آور ،عدم وجود کیفیت ،عدم وجود تمامیت بر مباحث آموزشی و غیره و غیره که سدی برای پیشرفت ایران عزیزمان می باشند.ما مفتخریم که همه این موانع را بررسی کرده و پلتفروم و مدرنیزه ای را در قالب وب سایت طهاکو طراحی کرده ایم که بتواند تمام نیاز های جامعه را برطرف نماید.

و حالا شما و سازمان تان با طهاکو در راه زندگی بهتر با کسب و کار های مدرن آشنا خواهید شد و پیش از پیش به این مهارت های کلیدی دست خواهید یافت.

اینها تنها اولین قدم متخصصان طهاکو در امر ارائه ویدئوهای آ»وزشی آنلاین هست . ما بیش از پیش در حال صرف سرمایه های شرکت فنی و مهندسی طراحان هفشجان آریانا برای تعالی نقطه قوت آموزه های مهندسی و بروز خود هستیم و بر این امیدیم که با صرف هزینه های گزاف کیفیت را برای هر ایرانی به ارمغان بیاوریم.


Photo

Post has attachment
 Photo, EXCEL 2016


شروع دوره آموزشی نرم افزار اکسل EXCEL


http://thaco.ir/learnthaco3dsPrograms/1-thaco/3-eamuzesh-excel.html
Photo

Post has attachment
3DEXPERIENCE LEVEL CATIA Part Design Essentials

شروع دوره آموزشی کتیا 3DEXPERIENCE سطح CATIA Part Design Essentials

http://thaco.ir/learnthaco3dsPrograms/1-thaco/1-3dexperience-catia-part-design-essentials.html
Photo

Post has attachment
3DEXPERIENCE آموزش نرم افزار طراحی و تحلیل تحت شبکه شرکت داسالت سیستم
Wait while more posts are being loaded