Profile

Cover photo
9 followers|43,332 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

TelefoniYT

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

TelefoniYT

Shared publicly  - 
 
Fitoni Samsung J2 - per te luajtur lexoni instruksionet ne faqen tone ne Facebook
 ·  Translate
1
Add a comment...

TelefoniYT

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

TelefoniYT

Shared publicly  - 
 
Dëshironi të dini më shumë rreth Facebook Messenger ? Atëhere lexo 10 Tiparet jo shumë të njohura të Facebook Messenger
http://telefoniyt.com/artikuj/artikulli/3044
 ·  Translate
1
Add a comment...

TelefoniYT

Shared publicly  - 
 
Cilat ishin faqet më të vizituara dhe interesante nga java e kaluar në portalin TelefoniYT.com. Kliko ketu per t'i pare: http://telefoniyt.com/artikuj/artikulli/3038
 ·  Translate
1
Add a comment...

TelefoniYT

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

TelefoniYT

Shared publicly  - 
 
Gjithçka që duhet të dini rreth Apple iPhone 7 dhe 7 Plus i gjeni në artikullin e përgaditur nga stafi ynë http://telefoniyt.com/artikuj/artikulli/3061 …
 ·  Translate
1
Add a comment...

TelefoniYT

Shared publicly  - 
 
MobiShop Gajtani ju sjell Microsoft Lumia 950 XL. Klikoni këtu për t'i parë çmimet e këtij modeli :) http://telefoniyt.com/telefoni/3853/ ‪#‎TelefoniYT‬
 ·  Translate
1
Add a comment...

TelefoniYT

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

TelefoniYT

Shared publicly  - 
 
Artikullin me faqet më të vizituara dhe interesante në portalin tonë e gjeni në www.telefoniyt.com
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Pa telefon s'ki ku shkon :)
Introduction
Mundësi për tu informuar rreth tregut për telefona mobil. Hulumto, krahaso, blej dhe shit mobil të ri ose të përdorur. Zbuloje telefonin tënd të preferuar...
Contact Information
Contact info
Mobile
+377 44 700 287
Email