Profile cover photo
Profile photo
Tekne Tasarımları
26 followers -
Tekne Ve Yat Tasarımı, Denizel Mühendislik, Tekne Üretimi, Yat İmalatı, Kompozit tekne imalatı.
Tekne Ve Yat Tasarımı, Denizel Mühendislik, Tekne Üretimi, Yat İmalatı, Kompozit tekne imalatı.

26 followers
About
Posts

Post has attachment
Bir balıkçı teknesinde olması gerekenler:
1.) 316L kalite paslanmaz çelik ekipmanlar
2.) Büyük bir balık depolama alanı
3.) Kilitli depolama alanları
4.) Oltalık yerleri
5.) Güneşten korunmayı sağlayacak bir tente
6.) Balık tutma ergonomikliği
7.) Sağlam bir yapı malzemesi
8.) Tabiki iyi bir gövde tasarımı
https://www.teknetasarimlari.com
#teknetasarımı #yattasarımı #balıkçıteknesitasarımı #sportifbalıkçılık #tekne #teknedeoltabalıkçılığı
Add a comment...

Post has attachment
Stark 45, yolcu teknesi, dalış teknesi, gezinti teknesi veya hususi kullanım için farklı güverte seçenekleriyle farklı amaçları karşılayabilmektedir. 28 kişi kapasitesine sahip tekne çift 400Hp Kuyruklu makina ile 35kn sürate kolaylıkla çıkabilmektedir. Teknenin tam dolu ağırlığı 12 ton olup, 1000lt hacminde yakıt tankına sahiptir. Özellikle baş dizaynında bulunan merdiven ile tekne karaya kolaylıkla yanaşabilmekte ve yolcu iniş binişine izin vermektedir. Kompozit üretime uygun olarak tasarlanan Stark 45 sizlerin ilgisini şimdiden çekmeye hazırdr. Sert havalarda dahi kolaylıkla kullanılabilecek Stark 45 denizci yapısıyla dikkatleri çekmektedir.
https://www.teknetasarimlari.com/gezi-teknesi-stark-45/
#geziteknesi #yolcuteknesi #dalışteknesi #teknetasarımı #yattasarımı #teknetasarımları #kompozittekneler #fibertekneler #tekne #tekneimalatı #stabilite #hidrostatik #gezitekneleriyönetmeliği #gezintitenezzühteknesi
Add a comment...

Post has attachment
Stark 45C, yolcu teknesi, dalış teknesi, gezinti teknesi veya hususi kullanım için farklı güverte seçenekleriyle farklı amaçları karşılayabilmektedir. 28 kişi kapasitesine sahip tekne çift 400Hp Kuyruklu makina ile 35kn sürate kolaylıkla çıkabilmektedir. Teknenin tam dolu ağırlığı 12,5 ton olup, 1200lt hacminde yakıt tankına sahiptir. Özellikle baş dizaynında bulunan merdiven ile tekne karaya kolaylıkla yanaşabilmekte ve yolcu iniş binişine izin vermektedir. Kompozit üretime uygun olarak tasarlanan Stark 45C sizlerin ilgisini şimdiden çekmeye hazırdr. Stark 45C, Stark 45 modelinin kabinli versiyonudur.
https://www.teknetasarimlari.com/yolcu-teknesi-stark-45c/
Add a comment...

Post has attachment
Stark 45, yolcu teknesi, dalış teknesi, gezinti teknesi veya hususi kullanım için farklı güverte seçenekleriyle farklı amaçları karşılayabilmektedir. 28 kişi kapasitesine sahip tekne çift 400Hp Kuyruklu makina ile 35kn sürate kolaylıkla çıkabilmektedir. Teknenin tam dolu ağırlığı 12 ton olup, 1200lt hacminde yakıt tankına sahiptir. Özellikle baş dizaynında bulunan merdiven ile tekne karaya kolaylıkla yanaşabilmekte ve yolcu iniş binişine izin vermektedir. Kompozit üretime uygun olarak tasarlanan Stark 45 sizlerin ilgisini şimdiden çekmeye hazırdr.
https://www.teknetasarimlari.com/gezi-teknesi-stark-45/
Add a comment...

Post has attachment
2015 model Butterfly 24, kayıcı yapıda, 6+1 kişi kapasitesine sahip, Sevk sistemi olarak;  Jet Türbün veya Kuyruklu olarak tercih edilebilinecek, Performansın sınırlarını zorlayan spor bir tekne olarak tasarlandı. Dizel veya benzinli 220Hp - 320Hp güç aralığında tek veya çift makina ile uygun performans alınabilmektedir.
https://www.teknetasarimlari.com/sportif-tekneler-butterfly-24/
Add a comment...

Post has attachment
Kolaylıkla değişebilir güverte tasarımına sahip olan Diving 35XL model tekne, 11m boyuna 3,75m enine sahip 15 kişi kapasiteli B kategorisinde(Açık deniz) bir teknedir. Profesyonel dalış amaçlı kullanabileceğiniz bir tekne olmasının yanında, yolcu taşımacılığında da kullanılabilecek bir teknedir. 240Hp ile 380Hp aralığında çift makine ile sevk edilebilen teknenin iç yerleşiminde tuvalet, duş, yatak ve 1 adet de mutfak bölümü yer almaktadır. Diving 35XL için, tüm Tasarım ve Mühendislik plan ve hesaplamaları yapılarak onaylanmış kuruluş olan İMCİ den CE sertifikası alınmıştır.
https://www.teknetasarimlari.com/dalis-teknesi-tasarimi-diving-35xl/
Add a comment...

Post has attachment
7 kişi kapasiteli yolcu teknesi veya deniz taksi şeklinde kullanılabilecek, tek makina ile sevk edilebilen kompozit fiber tekne...
https://www.teknetasarimlari.com/yolcu-servis-teknesi-shuttle-31/
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-10-22
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Parasailing 34 - Bulgaria
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Bofor 19
             Bofor 19,  5+1 kişi kapasitesinde, sportif balıkçı teknesi olarak tasarlandı. Ortadan konsol yapıya sahip olmasıyla, özellikle balıkseverler için vazgeçilmez bir ayrıntı. Dıştan takma 60Hp - 150Hp güç aralığında tek makina
ile yeterli performans...
https://www.teknetasarimlari.com/balikci-teknesi-bofor-19/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded