Profile cover photo
Profile photo
تهران سوئیت
48 followers -
تهران سویئت - اجاره سوئیت و آپارتمان مبله ارزان در تهران برای کوتاه مدت و بلندمدت
تهران سویئت - اجاره سوئیت و آپارتمان مبله ارزان در تهران برای کوتاه مدت و بلندمدت

48 followers
About
تهران سوئیت's posts

Post has attachment
آشنایی با #آبشار های کشور عزیزمان قسمت پنجم
آبشارها به عنوان یکی از جادوهای طبیعت کشورمان همواره در مرکز توجه علاقه مندان به #گردشگری و #ایرانگردی بوده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آبشارها می تونید به وب سایت ما یعنی #تهران_سوئیت از طریق لینک زیر مراجعه نمایید:

Post has attachment
آشنایی با آبشارهای زیبای کشورمان قسمت چهارم
#آبشار ها یکی از زیباترین و دیدنی ترین جلوه های طبیعت کشور عزیزمان ایران هستند. در قسمت های پیشین بسیاری از آن ها را برایتان شرح دادیم. برای اطلاعات بیشتر درباره آبشارها اینجا را ببینید:

Post has attachment
آشنایی با زیباترین #آبشار های ایران قسمت سوم
همان گونه که می دانید، ما در گروه #تهران_سوئیت می کوشیم تا بهترین و زیباترین مکان ها و جاذبه های ایران را برایتان شرح دهیم. در دو قسمت پیش برخی آبشارها را معرفی نمودیم. در این قسمت مبحث آبشارها را ادامه خواهیم داد. با ما همراه باشید:

Post has attachment
آشنایی با زیباترین #آبشار های کشورمان قسمت دوم
آبشارهای ایران یکی از مهم ترین مراکز جذب علاقه مندان به #گردشگری و #طبیعت_گردی در کشورمان هستند. برای اطلاعات بیشتر در این باره می توانید مقاله اصلی ما را در وب سایت #تهران_سوئیت مطالعه فرمایید.


Post has attachment
زیباترین #آبشار های ایران را بشناسید
آبشارهای یکی از زیباترین جلوه های #طبیعت برای علاقه مندان به #طبیعت_گردی و نیز #ایرانگردی هستند. به همین جهت علاقه مندان به #گردشگری حاضرند مسیرهای پر پیچ و خم و دشواری را در رسیدن به هدف خود بپیمایند.


Post has attachment
#دریاچه هایی زیبا برای #آبتنی در کشور قسمت دوم
در قسمت قبل، دریاچه های زیبایی که قابلیت آبتنی و #شنا را داشتند برای شما شرح دادیم. در این قسمت این مبحث را ادامه خواهیم داد. با ما همراه باشید:

Post has attachment
دریاچه هایی فوق العاده برای #آبتنی در کشور
آبتنی تفریحی فوق العاده است. در این نوشتار می خواهیم زیباترین #دریاچه های کشور که قابلیت آبتنی و #شنا را دارند برای شما معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید:

Post has attachment
#طالقان منطقه ای فوق العاده برای گشت و گذار در فصل بهار
اگر از دود و دم تهران خسته شده اید، #گردشگری و #تهرانگردی می تواند راهکار فوق العاده ای برای خلاص شدن باشد. درباره طالقان در تهران سوئیت بخوانید:

Post has attachment
سفری یک روزه به سرزمین #لاله ها
احتمالا تاکنون نام #دشت_لاله_های_واژگون را شنیده اید. سرزمینی زیبا پر از لاله های واژگون که شما را به یاد بهشت می اندازد. در این باره و بیشتر را در اینجا بخوانید:

Post has attachment
آشنایی با #پارک_آب_و_آتش #تهران قسمت دوم
اگر به دنبال پارکی فوق العاده هستید که آخر هفته های خاطره انگیزی را در آن تجربه کنید، پارک آب و آتش انتخابی فوق العاده برای شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در این باره اینجا را بخوانید:
Wait while more posts are being loaded