Profile cover photo
Profile photo
TECHNET MEDIA Marcin Wójcik
22 followers -
Usługi informatyczne i telekomunikacyjne dla biznesu i administracji
Usługi informatyczne i telekomunikacyjne dla biznesu i administracji

22 followers
About
Posts

Post has attachment
Czym jest real-time marketing i jak go wykorzystać?

Pojęcie real-time marketingu staje się coraz bardziej popularne i coraz częściej mówi się o tym, że to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do odbiorców. Czym jest, jak korzystają z niego najwięksi i wreszcie – w jaki sposób Ty możesz z niego korzystać? Dowiesz się z tego artykułu!

https://technet-media.pl/real-time-marketing

Post has shared content

Post has shared content
Przedstawiamy Wam nowość na YouTube: moduł Społeczność! Dzięki niemu twórcy mogą pokazywać swoim fanom nie tylko starannie wyprodukowane filmy, ale też zdjęcia, gify i kulisy nagrań - a przede wszystkim lepiej komunikować się z odbiorcami. Moduł jest przeznaczony dla twórców, którzy mają ponad 10 tys. subskrybentów. Więcej dowiecie się w Akademii Twórców: goo.gl/Js4bX9.
Oprócz tego pracujemy także nad wprowadzeniem na YouTube relacji - YouTube Reels. Twórcy będą mogli publikować krótkie, spontanicznie nagrane filmy z całą gamą filtrów i naklejek. Co ważne, nasze relacje nie znikają: można do nich wracać w dowolnym momencie. Szykujcie się - już niebawem na YouTube!
Animated Photo

Post has shared content
Now you’ll see more content in Featured Snippets, suggestions for related content in Knowledge Panels, and a brand new related topics carousel.

Post has shared content

Post has attachment
Psy, które są szkolone na obronne mają do tego specjalne predyspozycje. Zanim pies zostanie przyjęty na szkolenie obronne, musi mieć skończony kurs na psa towarzyszącego I stopnia. Daje to gwarancje trenerowi, rozumienia przez psa podstawowych poleceń, takich jak: przywoływanie, aportowanie, pozostawanie w pozycjach ,,siad’’, ,,waruj’’ oraz chodzenia na luźnej smyczy lub bez. Ponadto psy obronne cechuje duża dyscyplina.

#pies #szkolenie

Post has shared content

Post has shared content
Some hackers use open redirects on your site to attack users. Hackers might want to take advantage of a good site to mask their URLs. One way they do this is by using open redirects, which allow them to use your site to redirect users to any URL of their choice.

Here is more → goo.gl/wE3EzD

#NoHacked
Photo

Post has shared content
Digital data is growing & by 2020 the demand for data storage is expected to exceed 6 zettabytes. What can you do? http://bit.ly/2AfZp7e

Post has shared content
Hi guys,

what do you think about the newest Angular 5?

Have you used it in your projects?

In MDBootstrap we have already integrated our free Bootstrap Material Design UI Kit with Angular 5, so if you would like to test it feel free to download.

If you have any feedback for us I'll be happy to hear that.
Wait while more posts are being loaded