Profile

Cover photo
TechSot.Al
24 followers|48,678 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

TechSot.Al has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

TechSot.Al

Shared publicly  - 
India paralajmëron Facebook dhe Google të moderojnë përmbajtjen e tyre.
1
Add a comment...

TechSot.Al

Shared publicly  - 
 
Përshëndetje! :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have them in circles
24 people
arber vitia's profile photo
Xhuljano Mucaj's profile photo
Fahredin Kajtazi's profile photo
Nimet Lekiq's profile photo
Blero Design's profile photo
Anisa Mitre's profile photo
Algert Zharri's profile photo
Arbnor Tefiki's profile photo
karleigh milburn's profile photo

TechSot.Al

Shared publicly  - 
 
WOW! Paskemi kohe qe nuk kemi hyre ketu! O.o
 ·  Translate
2
Add a comment...

TechSot.Al

Shared publicly  - 
Analistët thonë se rrjeti social i gjigandit Google, Google Plus pritet të arrijë shifrën e 100 milion përdoruesëve.Lexo të plotë...
1
Add a comment...

TechSot.Al

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

TechSot.Al

Shared publicly  - 
Sic ju premtuam në postin e mëparshëm, kemi bërë një video enkas për lexuesit e Tech.Al, e cila ju tregon se si mund të krijoni një Page në Google+. Ja dhe videoja:
1
Add a comment...
People
Have them in circles
24 people
arber vitia's profile photo
Xhuljano Mucaj's profile photo
Fahredin Kajtazi's profile photo
Nimet Lekiq's profile photo
Blero Design's profile photo
Anisa Mitre's profile photo
Algert Zharri's profile photo
Arbnor Tefiki's profile photo
karleigh milburn's profile photo
Links
Story
Tagline
Teknologjia s'ka fund!
Introduction
Lajmet me te fundit nga shkenca dhe teknologjia!