Profile cover photo
Profile photo
Teamspeakmedia
Strony, serwery TS3, IT
Strony, serwery TS3, IT
About
Communities and Collections
Posts

Add a comment...

Post has attachment


Bardzo prosta, ale elegancka strona wydana dokładnie z wytycznymi Zleceniodawcy. Projekt wykonany według zasady, że najlepsze są proste, czytelne i łatwe w obsłudze strony. Zgodnie z tą zasadą Klient otrzymał prostą w obsłudze stronę umożliwiającą regularne i szybkie zamieszczanie zdjęć.

Obecna szata graficzna jest jasna, czytelna i zachowuje charakter zgodny z dziedziną Zleceniodawcy, co widać w tle strony.

Witryna tworzona od podstaw, posiada prosty i przejrzysty formularz kontaktowy oraz wskazówki dojazdu z Google Maps.

Zacieśniona współpraca, edycja niemal w czasie rzeczywistym.
Photo
Add a comment...

Post has attachment


Strona internetowa wykonana dla spółki AMS Energa, producenta przyczep i naczep do ciężkiego transportu. Witryna zbudowana od podstaw w technologii responsywnej (RWD), która dopasowuje się automatycznie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfon, tablet, laptop).

Zaimplementowane filmy z popularnego serwisu Youtube oraz pokaźna galeria zdjęć, mnóstwo opisów oraz nowoczesny wygląd. Całość wykonana w barwach spółki.

Specjalnie dla firmy zostało zaprojektowane i wdrożone logo. Dodane zostały także odnośniki do mediów społecznościowych. W narożniku delikatnie wpleciony panel wyboru języka. Strona dostępna jest w czterech wersjach językowych.

Prosty i przejrzysty formularz kontaktowy oraz wskazówki dojazdu dzięki Google Maps ułatwiają kontakt z potencjalnymi klientami.

Możemy się pochwalić aprobatą Zleceniodawcy. Nasz projekt wygrał z kilkoma zdecydowanie większymi konkurentami.

Strona podzielona klasycznie, na trzy części z podstronami oraz subdomenami. Niezmienny nagłówek oraz stopka, zmienna zawartość aktywna.
Photo
Add a comment...

Post has attachment


Dla wygody użytkowników witryny zostało dodane nowoczesne forum Woltlab Burning Board w wersji 4.1.

Wykonany został także motyw pasujący do strony głównej, dodano autorskie tłumaczenie forum oraz dodano wtyczki takie, jak czat i system powiadomień.

Całość chroniona jest także certyfikatem SSL/TLS dla bezpieczeństwa użytkowników.

Również dużym wyzwaniem przy uruchomieniu tej usługi było tworzenie skórki forum. Całość musiała komponować się z grą Aion a dodatkowo wyróżniać na tle podobnych stron.
Photo
Add a comment...

Post has attachment


Strona dla Pandemonii została napisana w HTML5, czyli najnowższej wersji języka stron internetowych. Witryna wyróżnia się oryginalną koncepcją. Podzielona na dwie części, menu statyczne po lewej stronie oraz zmienna, aktywna część po prawej.

Całość zawiera skrypty PHP, które zarządzają panelem gracza, sklepem przedmiotów do gry Aion oraz bardzo rozbudowanym panelem administratora serwera.

Dodatkowo zaimplemetowany został system reklam, dzięki którym Właściciel witryny zarabia pieniądze za kliknięcia (rozwiązanie podobne do Google AdSense).

Ze względu na wdrożone płatności witryna zabezpieczona jest certyfikatem SSL/TLS w wersji 1.3.

Pierwszy raz zaimplemenotwaliśmy stronę mobilną, która dostosowuje się automatycznie do każdego ekranu telefonu, tabletu i płynnie przełącza do wersji desktopowej.

Na stronie głównej dodane zostały także szybkie powiadomienia korzystające z technologii jQuery™. Widoczny jest także motyw zmienny w postaci wideo.

Strona dostępna w trzech wersjach językowych z płynnym przełączaniem wersji w postaci paska języka.
Photo
Add a comment...

Post has attachment


Na potrzeby serwisu wdrożyliśmy forum Woltlab Burning Board w wersji 4. Aby forum spełniało wymagania Klienta, zainstowaliśmy niezbędne wtyczki takie, jak Czat oraz spolszczyliśmy forum.

Jak w poprzednim wypadku tak i tutaj zabezpieczyliśmy użytkowników przez dodanie certyfikatu SSL.

Dodaliśmy również informację o mediach społecznościowych i odpowiednie odnośniki do pobrania klienta gry.

Największym wyzwaniem przy uruchomieniu tej usługi było tworzenie skórki forum. Całość musiała komponować się z grą Metin2 a dodatkowo wyróżniać na tle podobnych stron.
Photo
Add a comment...

Post has attachment


Pierwszy Klient, który zgłosił się do Teamspeakmedia zażyczył sobie strony statycznej do prywatnego serwera gry Metin2. Niewątpliwym wyzwaniem było stworzenie od podstaw strony, która niemal cała zbudowana jest ze skryptów PHP i oparta o bazę danych MySQL.

Strona zawiera rozbudowany panel gracza, panel administracyjny, który zarządza użytkownikami serwisu oraz wirtualny sklep.

Kolejnym etapem rozbudowy było zabezpiecznie strony certfikatem SSL/TLS w wersji 1.3, który chroni użytkowników serwisu.

Strona podzielona jest na aż cztery części składowe. Nagłówek strony - tak zwany header - pokazuje status serwera. Stopa - footer - zawiera niezbędne informacje o właścicielach. Dodatkowo - zgodnie z rozporządzeniem unijnym dodaliśmy informację o używaniu plików Cookie. Główna część witryny, to informacje i zawartość aktywna. Po prawej stronie znajduje się panel gracza oraz rankingi.

Strona jest zoptymalizowana, nie pobiera danych na bieżąco oszczędzając bazę danych. Utworzyliśmy na potrzeby tego rozwiązania pamięć podręczną podłączoną do menedżera zadań czasowych, aby samodzielnie pobierał informację do pamięci. Informacje aktualizują się raz na godzinę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Zalety Teamspeakmedia
Strony internetowe

Zaprzęgamy do pracy najnowsze technologie, które pomagają w efektywnym i wymiernym dotarciu do potencjalnego odbiorcy oraz ułatwiają prowadzenie strony www.
Identyfikacja wizualna

Chcemy, aby Twój wizerunek zarówno przyciągał potencjalnych klientów jak i oddawał charakter Twojego biznesu. Poprzez ścisłą wsółpracę z naszymi klientami badamy rynek na którym istnieją i dopasowujemy swoje działania pod kątem rozwoju ich firmy.
FTP i opieka nad stroną

Wszystkim naszym Klientom poza codziennym wsparciem oferujemy gwarancję na poprawne działanie strony internetowej, poczty email oraz darmowe aktualizacje systemu CMS.
Marketing i reklama

Dodatkowa promocja strony po jej wykonaniu to kolejny ważny krok dla rozwoju Twojej firmy. Poprzez reklamę w Google oraz dobrze zoptymalizowaną stronę jest to możliwe!
Add a comment...

Post has attachment

Opieka nad wizerunkiem i komunikacja w mediach społecznościowych

Na pewno wszyscy się zgodzimy że media społecznościowe stanowią wielką siłę, również marketingową i stale się rozwijają.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem profili w mediach społecznościowych. W głównej mierze koncentrujemy się na portalach:

Facebook
Google+
Twitter
Instagram
Youtube
LinkedIn
Pinterest

Add a comment...

Post has attachment

Kampanie reklamowe

Sklepy internetowe, chcąc zachęcić kontrahentów do zakupów oraz sprawić, by byli na bieżąco z aktualną ofertą, proponują tak zwane newslettery. Dzięki nim firmy pozostają w stałym kontakcie z klientami i informują ich o nowościach, dostępnych promocjach czy też zmianach, które zaszły w regulaminie. Pomożemy w wybraniu wzoru i napisaniu takiej reklamy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded