Profile cover photo
Profile photo
TeamJob
6 followers -
Praca w Szwajcarii dla Ciebie! Nie pobieramy prowizji!
Praca w Szwajcarii dla Ciebie! Nie pobieramy prowizji!

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Ciągle zastanawiasz się czy wyjazd zagranicę to dobry pomysł? Martwisz się rozstaniem ze swoją rodziną i przyjaciółmi? Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy wpis, z którego dowiesz się jakie pozytywy wynikają z emigracji zarobkowej! Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z naszym artykułem :)
http://www.teamjob.pl/poradnik/pozytywne-strony-emigracji-zarobkowej/

Post has attachment
Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego Szwajcaria uznawana jest za tak atrakcyjny do życia kraj? Jakie czynniki się na to składają? Jednym z głównych powodów jest sprywatyzowana służba zdrowia, która działa bez zarzutu i niezwykle szybko. Niestety wiele krajów boryka się z publiczną opieką zdrowotną, której usługi są wątpliwej jakości. Chcesz zacząć żyć bezpiecznie i komfortowo? Dołącz do nas i podejmij pracę w Szwajcarii!
http://www.teamjob.pl/kontakt.html

Post has attachment
Szwajcaria to świetny kraj - nie tylko oferuje bogate oferty zatrudnienia dla obcokrajowców, ale również wyróżnia się piękną, malowniczą okolicą. My już wybraliśmy i żyjemy szczęśliwe oraz w pełni zadowolenia! Teraz czas na Ciebie, abyś coś zmienił.  Serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą bogatą ofertą zatrudnień u zaufanych pracodawców.
#szwajcaria #teamjob #praca
http://www.teamjob.pl/

Post has attachment
Czy wiecie, że Szwajcaria według ostatnich badań z początku 2015 roku uzyskała 5 miejsce w kategorii najbardziej wolnego gospodarczo kraju? To niesamowicie wysoka pozycja! Szwajcarzy są niezwykle otwartym i sympatycznym narodem i z chęcią przyjmują pod swoje skrzydła emigrantów. Aktualnie 20% populacji Szwajcarii to osoby, które przyjechały do tego kraju z różnych stron świata. Jak sami widzicie, to miejsce jest niezwykle przyjazne i rozwojowe. Może warto pomyśleć o wybraniu się tam? Wakacje się zbliżają - Szwajcaria to świetna alternatywa na spędzenie urlopu oraz przy okazji pozyskanie ważnych informacji w kwestii rynku pracy!
Photo

Post has attachment
Zespół Team Job ma nadzieję, że po majówkowym odpoczynku macie jeszcze więcej motywacji i siły do działania. W przerwach od leżenia i łapania słonecznych promieni, pracowaliśmy aby przygotować dla Was jeszcze ciekawsze oferty pracy! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, na której regularnie zamieszczamy informacje o poszukiwanych stanowiskach.
http://www.teamjob.pl/system/logowanie/ #teamjob #majówka #praca

Post has attachment
Chcesz zmienić swoją pracę? Kusi Cię wizja pracy za granicą? Nie podejmuj działań na własną rękę, wybierz agencję Team Job! Odwiedź naszą witrynę internetową i dokonaj bezpłatnej rejestracji, dzięki której otrzymasz dostęp do niezwykle ciekawych ofert zatrudnienia, dopasowanych do Twoich potrzeb i umiejętności.
http://www.teamjob.pl/system/rejestracja/ #teamjob #rejestracja #szwajcaria

Post has attachment
Emigracja w celach zarobkowych to nie taka prosta sprawa. Coraz więcej ludzi rozumie powagę sytuacji i w tak ważnej kwestii zawierza decyzję o zatrudnieniu za granicą profesjonalnym agencjom. Powstaje coraz więcej tego typu placówek i niestety często okazuje się, że prowadzą je osoby nieuczciwe, które liczą na szybki i niechlubny zarobek. Dowiedz się jak nie dać się oszukać i jakie agencje pracy za granicą są godne Twojego zaufania.
http://www.teamjob.pl/poradnik/agencje-pracy-jak-nie-dac-sie-oszukac/ #teamjob #agencjapracy #emigracja

Post has attachment
Zastanawiasz się nad podjęciem pracy sezonowej? A może już kiedyś zarabiałeś w ten sposób i planujesz to powtórzyć? Okres wakacyjny coraz bliżej, nie ma na co czekać. Najlepiej już dziś dowiedz się jakie oferty zatrudnienia oferują zagraniczni pracodawcy aby móc jak najlepiej przygotować się do wyjazdu. Nie zwlekaj - odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej:
http://www.teamjob.pl/poradnik/praca-na-sezon-nie-marnuj-czasu-i-szukaj-ofert/ #teamjob #pracasezonowa #zatrudnienie

Post has attachment
Polacy niezwykle chętnie wyjeżdżają poza granice kraju w celu podjęcia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Dzieje się tak ze względu na coraz większe bezrobocie i brak perspektyw w ojczyźnie.
Najbardziej popularne kraje emigracyjne takie jak Anglia czy Irlandia są przeludnione i trudno jest o znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. Interesującą alternatywą stają się Niemcy. Kraj ten oferuje naprawdę ciekawe warunki zatrudnienia i wysoką jakość życia. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Niemczech lub ciekawi Cię to zagadnienie, zapraszamy do kliknięcia w nasz post:
http://www.teamjob.pl/poradnik/czy-warto-wybrac-sie-do-pracy-w-niemczech/ #teamjob #zatrudnienie #niemcy

Post has attachment
Coraz więcej osób decyduje się na wyjazd za granicę w celach zarobkowych. Szwajcaria stała się w ostatnich latach niezwykle atrakcyjnym miejscem dla osób, które decydują się na podjęcie pracy poza granicami kraju. Może emigracja do szwajcarskich krajów jest sposobem na otwarcie drzwi do Twojej kariery? Nie czekaj i sprawdź nasz poradnik, w którym przygotowaliśmy informacje dotyczące sposobów szukania pracy za granicą:
http://www.teamjob.pl/poradnik/najlepsze-sposoby-na-poszukiwanie-pracy-w-szwajcarii/ #teamjob #zatrudnienie #szwajcaria
Wait while more posts are being loaded