Profile

Cover photo
Tarharya - طرح آریا
2 followers|9,252 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

در این سرمای زمستان شاید خانه شما به کمی تغییرات برای تبدیل شدن به یک فضای گرم و دنج داشته باشد،ما ایده هایی برایتان داریم که می توانید از آنها استفاده کنید
1
Add a comment...
بسیاری از ما همه یا بخشی از کارهای خود را در خانه و از طریق رایانه انجام می‌دهیم بنابراین وجود یک اتاق کار در خانه‌هایمان ضروری به نظر می‌رسد.
1
1
Add a comment...
حال که با چرخه‌ی رنگ آشنا شدیم . . . قوانین استفاده از آن . . . به فهم بهتری از کاربرد رنگ برسیم و به هارمونی در رنگ فضا‌ها دست یابیم. . .
1
Add a comment...
اتاق نشیمن فضایی است که اعضای خانواده زمان زیادی را در آن می‌گذرانند . . . در این مطلب ایده‌هایی برای دکوراسیون اتاق نشیمن را ارائه خواهیم کرد
1
1
Add a comment...

Tarharya - طرح آریا has a new profile photo.

Shared publicly  - 
 
شرکت اریا نئوپان پاسارگاد - طرح آریا
http://tarharya.com
 ·  Translate
1
Add a comment...
برای پرورش گیاه و افزودن طراوت و سرسبزی به فضای داخلی منزلتان نیاز نیست حتما حیاط و فضای بزرگی داشته باشید، کافیست از ایده های ما در این مطلب الهام بگیرید.
1
Add a comment...
در تکمیل دو قسمت گذشته که مطالبی در مورد کاربرد رنگ آموختیم، در این قسمت به بررسی نمونه‌هایی از ترکیب رنگ و رنگ بندی‌های مناسب در خانه می‌پردازیم و . . .
1
Add a comment...
 ·  Translate
گرچه رنگ خصوصیات گوناگونی دارد ، اما از قواعدی پیروی می کند که آشنایی با آن ها می تواند به کاربرد رنگ در محیط های مختلف کمک کند و . . .
1
Add a comment...
یکی از مهم‌ترین عوامل در افزایش بهره وری در محیط کار دکوراسیون محل کار می‌باشد. دکوراسیون محیطی که در آن کار می‌کنید نقش مهمی در اینکه چگونه کار می‌کنید
1
1
Add a comment...
Story
Tagline
غرفه سازی نمایشگاهی ، دکوراسیون اداری و تجاری ، طراحی دکوراسیون داخلی منزل
Introduction

شرکت آریا نئوپان پاسارگاد (طرح آریا)  واجد تجربه سی ساله در مدیریت و اجرای پروژه های خانه و آشپزخانه و واحدهای تجاری و  متخصص در طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی و غرفه آرایی می باشد.

همکاری با طراحان خلاق و مهندسین معمار با تجربه و آگاه به آخرین تکنولوژی های روز، تضمینی برای حضور به یاد ماندنی و متفاوت شما و همکاریهای بیشتر می باشد.

ارائه مدرن ترین دکوراسیون و طراحی داخلی خانه ، آشپزخانه و فضاهای اداری وتجاری  با طراحی مبتکرانه و بکارگیری مواد اولیه و با رعایت بودجه در نظر گرفته شده شما از اهداف ما می باشد.

ما با اهمیت به زمان بندی و سرعت عمل در ساخت و اجرای غرفه های نمایشگاهی و تغییر دکوراسیون اماکن گوناگون کاملا آگاه می باشیم و با ارائه خدمات پس از اجرای پروژه سعی به جلب رضایت کامل شما را جزو مشتریان همیشگی خود قراردهیم.

لازم به ذکر است، انواع محصولات چوبی جهت اجرای دکوراسیون داخلی ، کابینت آشپزخانه، دکوراسیون اداری و تجاری، درب های چوبی، پارتیشن های اداری، انواع پارکت و لمینت و … در کارخانه آریا واقع شده در شرق تهران توسط استادان ماهر، با تجربه سی ساله طراحی و ساخته می شود.

Contact Information
Contact info
Phone
021-77222221
Mobile
09122766324
Email
Fax
021-77223222
Address
Resalat St. Tehran, Iran