Profile cover photo
Profile photo
Taras K
593 followers
593 followers
About
Posts

Post has shared content
Public
Вирішив я проаналізувати передвиборні програми зареєстрованих кандидатів в президенти України, які викладені на сайті ЦВК.

І тут я, чесно кажучи, офігів. Максимум 3 правдиві обіцянки, які може втілити кандидат в президенти. Решта - брехня або маніпуляції.Мова не йде про правильність обіцянок, мова не йде про те чи будуть вони виконані, мова йде про можливість їх втілення, регламентована повноваженнями президента.

Наприклад, я не оцінював чи скасування призову - це правильна обіцянка, чи буде вона виконана, я тільки оцінював чи може президент скасувати призов.

Рівень політичних програм кандидатів всіх вказаних кандидатів в президенти, а деякі з них є науковцями, є не кращим ніж рівень реферату десятикласника.

Найогидніше те, що ці всі люди кричать про корупцію, чесність, справедливість, але тут же в своїх президентських програмах пишуть як вони будуть втручатися в освіту, медицину, суди - у все те, що не має робити президент.

Самі відмічені файли з програмами тут.

Mason Lemberg
Add a comment...

Post has shared content
Не варто казати за всіх. Але ті, хто верещать про втому від війни - скоріш за усе дійсно відповідають написаному.

Post has shared content
Історики говорять, що знахідка по-своєму унікальна

Серед документів навіть є шарж на головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Post has shared content
Public
Add a comment...

Post has shared content
Public
Вже ніхто не пам’ятає, в чому були суперечки серед лідерів УНР, але український народ дуже добре пам’ятає ціну Голодомору, коли мільйони українців загинули через те, що сто років тому не було єдності.

Український народ дуже добре пам’ятає, скільки закатованих українців було в сталінських ГУЛАГах. Український народ дуже добре пам’ятає, скільки загинуло українців в повоєнні часи, скільки запроторено за грати шістдесятників. І ми аж ніяк не можемо повторити ці помилки.
Add a comment...

Post has shared content
Public
Коли йде на вибори політик зі стажем, то в нього є свої переваги та недоліки.

Недоліки – це про нього всі все знають. Нічого нового про нього вже практично не реально почути. Тобто ми приймаємо його таким, яким він є (якщо приймаємо) і намагаємося оцінювати його по конкретних справах. А точніше, через призму вже зробленого, намагаємося собі уявити скільки він ще зможе зробити в разі обрання.
І тут перевага політика зі стажем. В нього є історія його персональних успіхів. І він/вона можуть і мають експлуатувати свої success stories для отримання перемоги на виборах.

В молодого політика, чи політика-новачка все навпаки. Його сильна сторона – це його біографія, яка була мало кому відома і тому туди можна вписати все, що подобається виборцю. Також ніхто не знає його справжню позицію по тих чи інших питаннях, його ідеологеми, його цінності – тому технологи можуть все це грамотно прописати в суворій відповідності до очікувань громадян.

Хочете чесного? Він такий!
Хочете порядного? Він такий!
Хочете, щоб він критикував старих політиків за те, що вони всі в офшорах та торгують з РФ під час війни? Без проблем, буде критикувати.
Хочете, щоб він був простою людиною з народу? Він буде вдавати просту людину з народу.
Хочете, щоб він переживав за всіх вас і робив все тільки для вас? Буде!

Але в усьому цьому трендьожі важливо памятати одну деталь – якщо йому намалювали образ, він має йому відповідати. Хоча б для картинки. Але якщо в його шафі з кістяками є щось, що може цей образ зруйнувати – будьте обережні, це точно вилізе назовні під час виборчої кампанії та зможе поховати всі шанси на перемогу.

А тепер давайте подивимось, що сталося з Зеленським?
З нього малювали бідного, але чесного Голобородька.
Він обіцяв, що житиме як простий вчитель.
Він критикував владу за офшори та торгівлю з РФ.
Він заявляв, що ніколи не брехатиме і думатиме лише про людей.

І ось маємо в реальності.
Мільйонера з обкладинки Форбс.
Власника офшорів, який торгує з РФ.
Але не просто торгує, але й отримує російські бюджетні кошти.
І не просто кошти, а шалені кошти.
І який бреше на кожному кроці.

А реакція на незручні запитання виявилася ще більш гротескною, аніж нарита журналістами інфа.

«Я вам нічєго нє должєн, я должєн только своім родітєлям».

Володя, будь хоч раз чесним, та напиши саме цю фразу на своїх передвиборчих бордах :)
Add a comment...

Post has shared content
Public
Десять разів пролунав Дзвін Пам’яті по загиблим героям на території Міноборони України

Цього дня внаслідок російської збройної агресії перестали битися серця мужніх захисників України.

В цей день у 2015 році загинули:

Капітан ПРЕСНЯКОВ Максим Сергійович.

Старший лейтенант ІВАХ Дмитро Анатолійович.

Сержант ДАНИЛЬЧЕНКО Олександр Опанасович.

Молодший сержант ПОДОРОЖНИЙ Сергій Володимирович.

Солдат ВОРОБЙОВ Андрій Олександрович.

Солдат КУШНІР Юрій Іванович.

Солдат НИКОНЕНКО Сергій Григорович.

Солдат ПАРУБЕЦЬ Сергій Сергійович.

Солдат ПЕТРОВ Сергій Юрійович.

Солдат СУРЖЕНКО Сергій Іванович.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18.01.2019
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Public
На самом деле утверждение, что в Украине возможен дефицит топлива для атомных электростанций, не соответствует действительности. Во-первых, НАЕК “Енергоатом” имеет соглашения с Westinghouse и российской ОАО “ТВЕЛ” о поставках топлива. При этом, частка топлива американской компании возрастает, тогда как доля российского топлива уменьшается. В соответствии с дополнительным договором, Украина будет покупать топливо в “ТВЕЛ” до 2025 года, после чего полностью перейдет на западные аналоги.

Во-вторых, в соглашении с Westinghouse предусмотрено, что уже в 2021 году половина или больше энергоблоков в Украине будут работать на американском топливе. Также договор предусматривает, что компания сможет в случае форс-мажора — полного прекращения поставок топлива из РФ — обеспечить топливом все 13 украинских блоков ВВЕР-1000. Также создан запас топлива для бесперебойной работы на протяжении 1 года.
Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content
Public
«Днями я підписав Указ (https://goo.gl/qsNrd2) щодо заснування емблеми і символу, і прапору ССО та штандарту командувача. І відтепер вашим девізом стануть слова Київського князя Святослава Хороброго: „Іду на Ви“, які більше тисячі років тому наводили жах на ворогів», — сказав Глава держави.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded