Profile cover photo
Profile photo
طراحی کاتالوگ | طراحی بسته بندی | طراحی پوستر
7 followers -
طراحان برتر | طراحی کاتالوگ | طراحی بسته بندی | طراحی پوستر
طراحان برتر | طراحی کاتالوگ | طراحی بسته بندی | طراحی پوستر

7 followers
About
Posts

Post has attachmentبسته بندی (به انگلیسی Packaging ) ; طراحی بسته بندی یا Design Packaging در عصر حاضر که جهان به سوی گستردگی ارتباطات حرکت می نماید و از آن جهت که وسعت آگاهی و رشد تصورات و ذهنیات بشری در برابر پیشرفت تکنولوژی از یک سو و وسایل ارتباطات جمعی از سوی دیگر جایگاه خاصی پیدا کرده.
تجارت امروزی به هر نوع و در هر جا که جاری و ساری می باشد با توجه به تغییرات وسیع و متنوع امروزی خواهی نخواهی با یک حجم انبوهی از شکل های تابلوها، بسته بندی های متفاوت کالاها و ابزارهای تبلیغاتی رو به رو می باشد. تبلیغات مخصوصا طراحی بسته بندی ها، امروزه نظر افراد بی شماری را به خود معطوف می نماید و طراحی بسته بندی را به یکی از مشاغل و عناصر سودآور تبدیل نموده .نه تنها معرفی خدمات و کالاها بلکه یک فعالیت خیرخواهانه نیز بدون تبلیغ موثر و وسیع امکان پذیر نمی باشد.
مطمئنا پیشرفت فن آوری های روز در دنیا در همه شرایط زندگی افراد مختلف بی تاثیر نبوده و هم زمان با این فرآیند، توسعه ابزار ها در رسانه ها نیز توانسته به تبادل و انتقال اطلاعات به صورت وسیعی کمک نماید. این موضوع مشهود است که استفاده از این وسایل امری لازم و جدی است. یکی از این ابزار مهم و حیاطی، طراحی بسته بندی می باشد که بیشتر با افراد مختلف در تماس است و نقش مهمی در جهت انجام وظایف خود به عهده دارد.
مظروف نمودن کالا : 
طراحی بسته بندی در واقع معرفی بهتر کالا، اطلاع رسانی و جلب مشتری به خرید کالا
ما طراحی بسته بندی هایی داریم که به عنوان یک فروشنده عمل می نمایند زیرا بدون حضور حتی یک فروشنده کالا می تواند خود را به خوبی به مخاطب خود عرضه نماید و طراحی بسته بندی به عنوان اولین عنصر ارتباطی با مخاطب بازار هدف می تواند نقش مهمی در افزایش فروش برندسازی ایفا نماید.
طراحی بسته بندی چیست؟
طراحی بسته بندی در مجامع مختلف دارای تعاریف مختلف و جامعی می باشد اما در یکی از کاملترین تعاریف به عنوان یک شبکه هماهنگ تعریف می شود که هدف آن فراهم نمودن شرایط جهت حمل بهینه، توزیع مناسب، انبارش، فروش و مصرف بهینه می باشد.
طراحی بسته بندی یک عملیات پیچیده و حساس می باشد همچنین زوایای دیگری همچون پویایی، علمی، هنری و … نیز برخوردار می باشد. در سطح اولیه بسته بندی کارکردهایی همچون نگهداری از کالا، حمل و نقل، اطلاع رسانی را شامل و همچنین عناصری خدماتی را نیز در خود جای داده. ماهیت بازاریابانه بسته بندی خود یکی از مهمترین کارکردهای بسته بندی می باشد و در هنگام طراحی بسته بندی باید توجه ویژه ای به آن نمود.
کارکردهای طراحی بسته بندی حرفه ای نیازمند تخصص های مهندسی، بازاریابی، روانشناسی و طراحی گرافیک می باشد. در هر حال متخصصان طراحی بسته بندی نیازمند دانش هایی در زمینه هنری و انگیزشی می باشند.
تعاریف طراحی بسته بندی : 
طراحی بسته بندی مناسب به بسته بندی گفته می شود که حجمی را در خود جای می دهد و پلی بین تولید انواع بسته بندی و بازار هدف می باشد.
طراحی بسته بندی تشکیل شده از بستن اشیایی گوناگون در یک جعبه، طراحی بسته بندی به هر نوع محصولی از هر مواد تشکیل دهنده با هر نوع ساختاری است که بتواند به عنوان بسته ای برای مقاوم سازی، حمل و نقل جابه جایی و تحویل و ارائه خوب کالا از ماده خام گرفته تا محصول نهایی را از تولید کننده به بازار نهایی برساند.
ویژگی های یک طراحی بسته بندی خوب : 
طراحی بسته بندی خوب شامل طراحی بسته بندی است که از محصول شما در طی حمل و نقل، انبار داری ، قفسه مغازه و در منزل مشتریان مراقبت کند. تا زمانی که توزیع محصول را در زمان و محل مناسب ارائه کند. طراحی بسته بندی از روش فراهم نمودن یک سیستم مناسب از محافظت در مقابل شکستگی، فاسد شدن ، گم شدن وسایل اضافه به ارزش محصول اضافه می نماید. ویژگی های یک بسته بندی مناسب و خوب را می توان به بخش های زیر تقسیم نمود.
آسان نمودن کاربری محصول: طراحی بسته بندی عملکرد مناسبی برای افراد درگیر در توزیع جهت آسان نمودن ارائه، فراهم می نماید که شامل لیبل، نحوه مصرف و استاندارد بودن و دیگر موارد می باشد
بازاریابی محصول: در عصری که رقابت بین شرکت های تولیدی مختلف بسیار زیاد و تنگاتنگ می باشد. طراحی بسته بندی نقشی مهم در ارائه محصول ایفاد می نماید و می تواند در شناخت محصول شرکت در بازارهای آشفته موثر واقع شود.
اطلاعاتی که باید در یک بسته بندی رعایت شود:
اطلاعاتی که باید در یک طراحی بسته بندی آورده شود نیاز به تخصص های متعددی دارد زیرا با روح روان مشتری سر و کار دارد. همچنین این اطلاعات با پیشرفت زمان ابعاد وسیعتری را به دنبال دارد. ابعادی همچون زمان استفاده، رنگ، نحوه حمل و نقل، قیمت، مواد تشکیل دهنده و نحوه استفاده و …. را می توان بر روی بسته بندی های مدرن یافت.
طراحی بسته بندی ، بازاریابی و تبلیغات :
در عصر حاضر برای انتقال پیام های تبلیغاتی از رسانه های متعددی مانند کاتالوگ ، پوستر ، تبلیغات تلویزیونی ، نمایشگاهی و …. استفاده می شود طراحی بسته بندی یکی از آن ها می باشد.
طراحی بسته بندی در این میان نقش ایجاد کننده انگیزه برای خریدار، به ویژه محصولات جدید و ایجاد تمایز بین محصولات است. در گام بعدی باید طرح و حجم زیبا و جالب باشد و در نهایت کیفیت بسته بندی نیز مهم می باشد.
برای ایجاد تمایز دو عنصر مهم نقش ایفاد می کنند.
شکل فیزیکی : 
طراحی : که شامل طرح و نقش، رنگ، علائم روی بسته بندی، لوگو و تصاویر روی زمینه می شود. جهت موفقیت در ارائه محصول لازم است که رنگ طراحی بسته بندی با طبیعت و اثرات محصول اراتباط نزدیک داشته باشد. رنگ محصول حتما نباید شاد باشد بلکه باید متمایز باشد و همچنین بسته بندی باید حرف جدیدی داشته باشد و متمایز باشد.
آموزش طراحی بسته بندی :
آموزش طراحی بسته بندی در تبلیغات و فروش امروزه افراد بسیاری را به خود جذب کرده است . یکی از مواردی که نقش اساسی در زمینه آموزش طراحی بسته بندی ایفا می کند، آموزش طراحی بسته بندی محصولات است که یک شغل پر درامد در زمینه پولسازی در فعالیت های خدماتی به حساب می آید.
آموزش طراحی بسته بندی یکی از عناصر هنری در فعالیت های گرافیکی است که این آموزش طراحی بسته بندی خلاقیت هنری را با تکنیک های تجاری ربط می دهد تا مسیر محصولات تجاری را در بازار مشخص کند. آموزش طراحی بسته بندی کالا در فعالیت های اقتصادی نقش بسیار اساسی دارد که در متن ذیل به شرح آن می پردازیم
آموزش طراحی بسته بندی در حفاظت فیزیکی از محصول
آموزش طراحی بسته بندی در تبلیغ و معرفی بهتر محصول
همه هنر جویان از آموزش طراحی بسته بندی و دست یابی به علم و تخصص کاربردی در راستای آموزش طراحی بسته بندی بهره نخواهند برد هنرجویان آموزش طراحی بسته بندی با پروسه طراحی بسته بندی ازهنگام اخذ سفارش تا روش طراحی و آموزش طراحی بسته بندی و طراحی ساختار ، آموزش طراحی بسته بندی خلاقیت ، آشنایی با بازاریابی این صنعت و همچنین چاپ وساخت خواهند آموخت و همچنین در آموزش طراحی بسته بندی تکنیکهای خلق یک بسته بندی کالا خلاق را می آموزند
در دوره های آموزش طراحی بسته بندی چـــــه چیزی خواهید آموخت؟
در طول مدت آموزش طراحی بسته بندی با عناصر بازاریابی ، تحقیقات بازار و برند سازی در آموزش طراحی بسته بندی  آشنا خواهید شد همچنین با شکل های چاپ نمونه پیش از چاپ و نرم افزارهای آن در دوره آموزش طراحی بسته بندی آشنا خواهید شد. انواع روشهای چاپ بسته بندی و همچنین با روش های اولیه طراحی گرافیک بسته بندی آشنا شده و درآخر با روشهای آموزش طراحی بسته بندی خلاق و روش آموزش طراحی بسته بندی  خلاقه دوره پایان خواهد یافت .
بسته بندی خلاقانه :
بسته بندی خلاقانه هنر و علم نگهداری از محصول برای نگهداری ،انبار ، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از محصولات می باشد. بسته بندی خلاقانه شامل مراحل طراحی وتولید بسته بندی خلاقانه می گردد. بسته بندی خلاقانه به شکل گسترده ای بر زندگی اثر گذار است، به شکلی که در بسته بندی خلاقانه ما در تمام محیط خود آنرا حس می کنیم .از بسته بندی خلاقانه در تولیدات غذایی و بسته بندی خلاقانه در محصولات دارویی تا بسته بندی خلاقانه محصولات مصرفی و بسته بندی خلاقانه محصولات صنعتی مانند محصولات بسته بندی خلاقانه محصولات شوینده همه با بسته بندی خلاقانه هستند. شرح فعالیت اصلی بسته بندی خلاقانه محافظت از کالا می باشد. بسته بندی خلاقانه  با علامت های استاندارد این امکان را می‌دهد تا دانش پیدا کنیم چه نوع محصولی داخل بسته بندی خلاقانه قراردارد و شرایط نگهداری و استفاده آن چگونه است.مثلا ، جهت طراحی بسته بندی خلاقانه  باید تجربه مخاطبان محصول داخل بسته بندی خلاقانه و این موضوع که مخاطبین بازار هدف به چه شکل از محصول استفاده می نمایند را در راس امور قرار دهید.لذا بسته بندی خلاقانه باید سازگار با سلامت مخاطبین نیز باشد چراکه این بسته خلاقانه  پس ازمصرف دور خواهد افتاد ونباید به محیط زیست صدمه ای وارد شود ویا محصولات تشکیل شده در داخل بسته بندی خلاقانه اشکالی وارد شود . رنگ ها باید از یک طرح کلی بسته بندی خلاقانه تبعیت کند که با محصول همخانی داشته باشد.
جعبه بسته بندی :
انواع جعبه بسته بندی مقوایی بر اساس مواد تشکیل دهنده مقوا :
جعبه بسته بندی مقوا :
جعبه بسته بندی های مقوایی بیشتر بر اساس جنس مقوای به کار رفته در ۳بخش دسته بندی می گردد.
جعبه بسته بندی مقوایی پشت طوسی (Grey Back Box) :
این نوع جعبه بسته بندی ها از مقوای پشت طوسی تولید می گردند. وزن مقوای مصرفی بر اساس سفارش مخاطبین بازار هدف و بر اساس وزن محصولات داخل جعبه بسته بندی طراحی می گردد .
جعبه بسته بندی مقوای پشت طوسی مقوایی است با وزن های مختلف که یک سمت آن سفید و سمت دیگر طوسی. موارد کاربرد این نوع جعبه بسته بندی مقوا برای چاپ جعبه بسته بندی های مختلف می باشد.
ویژگی ها:
۱- سختی یا نر متفاوت
۲- شفافیت
۳- قابلیت چاپ مناسب
جعبه بسته بندی آن معمولا بصورت ورق به فروش میرسد .
جعبه بسته بندی مقوایی پشت سفید (White Back Box) :
جعبه بسته بندی مقوای پشت کرم که از نظر کیفی بالا تر از جعبه بسته بندی پشت طوسی است معمولا در ساخت جعبه بسته بندی دارویی و بهداشتی بکار می رود.
ویژگی ها :
جعبه بسته بندی منعطف
جعبه بسته بندی با شفافیت
جعبه بسته بندی با قابلیت چاپ مناسب
جعبه بسته بندی رو و پشت آن سفید است.
جعبه بسته بندی اینوربرد (Ivory Board Box):
نوع دیگری از مقوا در جعبه بسته بندی های بهداشتی استفاده می شود ایندربرد برای جعبه بسته بندی که در قسمت مرکزی آن از مواد بازیافت شده به عنوان مثال مقوا پشت طوسی بکار رفته و در دو طرف دیگر ان ورق های پالپ استفاده شده است که هر چه این لایه ضخیم تر باشد کیفیت جعبه بسته بندی بالاتر است
جعبه بسته بندی مقوایی گلاسه (Two Face Glossy Box) : جعبه بسته بندی مقوای گلاسه دارای بافت یکسان در هر دو سوی مقواست و همانند مقوای اینوربرد دارای قابلیت تولید جعبه بسته بندی بهداشتی با سطوح با کیفیت است . تنها به لحاظ ساختاری نرم تر و بدلیل تراکم جرمی پایین تر مصرف کمتری در صنایع طراحی بسته بندی دارد . از انواع دیگر جعبه بسته بندی جهت طراحی بسته بندی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
جعبه بسته بندی لمینتی
جعبه بسته بندی با کاغذ فلوتینگ
جعبه بسته بندی لمینتی سینگل فیس
جعبه بسته بندی لمینتی سه لا
جعبه بسته بندی لمینتی پنج لا
خلاقیت در بسته بندی :
خلاقیت در بسته بندی سبب افزایش فروش حرکت به سوی تمایز و همچنین این خلاقیت در بسته بندی سبب نگهداری مناسب از کالا نیز خواهد بود . خلاقیت در بسته بندی سبب خواهد شد محصول شما گاهی اوقات بدون داشتن تمایز در کیفیت محصول انتخاب گردد خلاقیت در بسته بندی عبارتند از: خلاقیت در بسته بندی رقابتی، خلاقیت در بسته بندی قانون مدار، خلاقیت در بسته بندی اجتماعی و خلاقیت در بسته بندی بر اساس فناوری. بنابرآنچه در خلاقیت در بسته بندی گفته شد تنها به شکلی می توان به موفقیت محصول و بسته بندی آن در بازارهای رقابتی امروز امیدوار بود که شرکت مورد نظر اجماعی از طراحی بسته بندی را به شکل خلاقیت در بسته بندی خود اعمال نماید.
تبلیغات برای فروش :
سازمان هایی تا کنون بسته بندی را بعنوان یک رسانه جهت تبلیغات برای فروش در نظر نگرفته اند می توانند از فضا و سطح روی بسته بندی جهت تبلیغات برای فروش کالاهای دیگرنیز بهره برد . معدود مشتریانی هستند که دقیقا همان چیزی را که بعد از ورود به فروشگاه قصدش را داشتند می خرند – تبلیغات برای فروش ، امروزه ۷۰ درصد از تصمیم گیری خرید را معطوف به تصمیم در محل خرید نموده .
در تبلیغات برای فروش این موضوع که یک فروشنده با هوش با استفاده از رنگ و طرح تبلیغات برای فروش را پیش می گیرد ، حتی اگر این مشتری برای خرید این محصول نیامده باشد اهمیت به سزائی دارد اما در تبلیغات برای فروش بسته بندی و رنگ نیز یک ابزار مهم در تبلیغات برای فروش است و به گونه ای عمل می کند که گویا هر محصولبه شکل متفاوتی رسانه تبلیغات برای فروش است و این طراحی بسته بندی به آسانی به خریداران کمک می کند تا یک برند را در مقابل دیگر برند ها انتخاب کنند .
متخصصان کانون طراحان برتر با توجه به اهمیت طراحی بسته بندی و نقش موثر آن در یک کسب و کار تلاش نموده با تمام امکانات در اختیار خود طرح هایی در خور صنعت شما و کاملا علمی ارائه نموده تا تاثیر به سزایی در این عرصه ایفا نماید. همچنین این مجموعه با در نظر گرفتن امکانات خود کلاس های تخصصی در خصوص طراحی و بازرگانی جهت ایجاد فرصت آموزش برابر دانشجویان عزیز طراحی گرافیک و طراحی بسته بندی برقرار نموده . جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی بسته بندی طراحان برتر ، طراحی بسته بندی ،مشاهده نمونه طراحی بسته بندی و ساخت #بسته_بندی یا #طراحی_یسته_بندی آنلاین با ما تماس بگیرید.
تلفن تماس: ۷۷۱۳۵۱۲۷
تلفن همراه:۰۹۱۲۳۹۳۹۶۹۰

Add a comment...

Post has attachment
طراحی ليبل label DESIGN و چاپ ليبل label PRINT برای محصولات عمده یک شرکت تولیدی و یا برای ارائه خدمات توسط یک شرکت طراحی و چاپ صورت می پذیرد.
طراحی لیبل و پرينت ليبل برای بسته بندی شروع طراحی بسته بندی مناسب است.
شاید نخستین باری که یک شیشه کوکاکولا در دست داشته اید را بخاطر داشته باشید، طراحان کانون تبلیغاتی طراحان برتر تمام تلاش خود را می نمایند که محصولات شما نیز این چنین در خاطر مصرف کنندگان جای بگیرد. طراحی ليبل همیشه سعی در متفاوت ساختن یک محصول از دیگر محصولات دارد. جلوه آغازین یک بسته بندی طراحی ليبل آن است، که به شکل علمی و ماهرانه ای توسط طراحان گرافیک و گرافیست ها و طراحان ليبل طراحی شده باشد.
طراحی لیبل :
این روزها فرآیند کلی تفکیک و جداسازی توسط طراحی ليبل به شکل وسیعی پیچیده و علمی شده است، زیرا تصویر یک طراحی ليبل بر روی بسته بندی نقش ویژه ای را در تشخیص یک محصول از دیگر محصولات ایفا می کند.
بطری های طراحی ليبل شده در شرکت سون آپ از رنگ سبز خاصی برخوردار بودند که محصولات این شرکت را به طور ویژه ای از دیگر تولید کنندگان جدا کرده بود و در زمینه نوشابه های گازدار طراحی ليبل با رنگ سبز را به خود اختصاص داده است.

طراحي ليبل خلاقانه
طراحي ليبل خلاقانه يكي از عناصر مهم در طراحي ليبل و بسته بندي از لحاظ روابط عمومي و جلب توجه بازار هدف است. طراحي ليبل خلاقانه بايد داراي شرايط ذيل باشد :
1ـ طراحي ليبل خلاقانه بايد شكل مناسب از محصول و خدمات نشان دهد.
2ـ طراحي ليبل خلاقانه مي بايست دانش كافي را به مخاطب محصول ارائه دهد.
3ـ طراحي ليبل خلاقانه بايد شامل اطلاعا ت مواد تشكيل دهنده باشد.
در طراحي ليبل خلاقانه ازمتريال متفاوتي استفاده مي شود مانند مقوا، پلاستيك، فويل متاليز كه به دليل حالتي كه ايجاد مي شود اكثرا مورد توجه هستند.
دوشكل اصلي ليبل وجود دارد؛ يكي جدا از بسته كه بعد به آن وصل مي شود و نوع ديگر هنگام توليد بسته بندي ايجاد مي گردد.
در حالت كلي طراحي ليبل خلاقانه و بسته بندي به غير از نقش كاربردي در حفاظت از ماده غذايي تاثير مهمي در بازاريابي و تبليغ ايفا مي نمايد.
طراحي و چاپ جعبه:
یک طراحی ليبل در طراحي و چاپ جعبه در جواب به انواع روش های زندگی در حال عوض کردن نگرش مصرف کنندگان در حال توسعه است.
مشتریان بازار هدف محصولاتی را درخواست می نمایند که نه تنها با سبک فکری آنها یکسان می باشد بلکه به روشی عمل می کند که حامی فعالیت های آنها باشد. از نظر متخصصان داخلی و خارجی که در کانون تبلیغاتی طراحان برتر مشغول به طراحی لیبل هستند، وجود لیبل در یک طراحي و چاپ جعبه ارزش های ویژه مربوط به یک برند را در خود جای می دهد. در حقیقت طراحي و چاپ جعبه و لیبل هویت یک برند است و این یک اصل اساسی در طراحی لیبل است. طراحان و متخصصان کانون تبلیغاتی طراحان برتر با تشکیل اتاق فکرهای طراحي و چاپ جعبه و همچنين طراحي و چاپ بسته بندي تخصصی سعی در طراحی بهترین و متمایزترین طراحي لیبل ها و طراحي و چاپ جعبه ها در راستای افزایش فروش و گسترش برند به کمک طراحي لیبل محصولات به اصطلاح خود بازاریاب و خود فروشنده در چهار چوب کمیپین طراحي و چاپ جعبه و يا طراحي و چاپ بسته بندي که شامل طرح ظرف و طراحي و چاپ جعبه و انتخاب رنگ، طراحی لیبل و یونیفورم محصولات و در نهایت شیرینگ های تجمیع کننده می باشند.
خط يكي از عوامل مهم در طراحي بسته بندي است. لذا تنوع بسيار خطوط و حروف لاتين، طراحي روي بسته را مشكل مي كند. بعضي از طراحان به استفاده از خطوط خاصي عادت كرده اند. در حالي كه در طراحي روي بسته ها بايد با توجه به خصوصيات مشتري موردنظر، ابداعات جديدي صورت گيرد.بايد خطوط روي بسته بتواند شناخت جامعي از سوابق توليد محصول ارائه كند. هر نوع بسته بندي نوع خاصي از خط را طلب مي كند. در طراحي روي بسته گروه مصرف كننده هدف را بايد مشخص كرد. به طور مثال معمولا بچه ها خط درشت را مي پسندند .
در يك بسته بندي بايد ملاحظات بازاريابي را در مقايسه با محصولات مشابه درنظر گرفت. به خصوص مطالعه وضعيت رقبا باعث موقعيت يابي مناسب محصول در بازار خواهد شد.به همين دليل خصوصيات بسته بندي بايد با برنامه هاي تبليغاتي و استراتژي شركت ها و برنامه ريزان در زمينه صادرات هماهنگ باشد .
برنامه هاي بازاريابي كالا هر روز بيشتر به مطالعات بازار در زمينه بسته بندي متكي مي شوند. بايد فاكتورهاي اجتماعي، اقتصادي، جغرافيايي و روش زندگي گروه هاي اجتماعي را درنظر گرفت. در عين حال بايد خصوصيات عمومي بازار، سليقه ها و رفتار اجتماعي كشورها و اقوام درخصوص بسته بندي مناسب را نيز شناخت.از ابزارهاي مهم در بازاريابي و رقابت پذير بودن محصولات، تبليغات است. بسته بندي به عنوان حلقه تكميل كننده زنجيره توليد و فروش از ساير شگردهاي تبليغاتي ديگر بيشتر است .
در طراحي يك بسته بندي خوب در بازار رقابتي بايد ماشين آلات موجود و تعداد جعبه هايي كه بايد توليد شوند، شرايط ماشين ها و ميزان توليد سالانه بررسي شود و با تغيير اندازه بسته، طرحي را بايد روي آن درنظر گرفت كه قابليت پياده شدن داشته باشد و به زيبايي آن لطمه وارد نكند . در يك بسته بندي خوب بايد ملاحظات توليد و توزيع را درنظر گرفت . بسته جديد بايد طوري باشد كه به راحتي روي قفسه فروشگاه ها قرار گيرد و حمل و نقل آن آسان بوده و فيلم هايي تهيه شود كه استانداردهاي بين المللي به خصوص در بازار صادرات در آن رعايت شود.به طور كلي در يك طراحي ليبل خلاقانه خوب دانش لازم در باره ويژگي هاي كالا و شرايط بازار و ديگر همكاران در صنعت به وسيله توليد كنندگان محصولات خلق شده بايد روي طراحي ليبل خلاقانه قرار داده شود. با توجه به رقابت در بازارهاي هدف بايد در پريودهاي زماني كوتاه، نظرات مصرف كنندگان را در خصوص طراحي ليبل خلاقانه محصول داخل آن سوال شده و اين نظرهاي كارشناسي جمع آوري شده.
بسته بندي كالا :
بسته بندي كالا يكي از با ارزش ترين فعاليت هايي است كه شركت ها بايد در ارتباط با بسته بندي كالا ، بسته بندي كالا رقابتي ، بسته بندي كالا جذاب و بسته بندي كالا ترغيب كننده با توجه به بازارهاي رقابتي ونيازها ي جامعه هدف در راستاي فراهم نمودن رضايت در مخاطبين ، رخ دهد ، كنترل مسيربسته بندي كالا در شركت مي باشد. در اين مسير المان هاي بي شماري روش بسته بندي كالا را تحت پوشش قرار مي دهند كه طراحي بسته بندي كالا را نيازمند بررسي شكل هاي مختلف و تاثيرگذار بر چگونگي انجام بسته بندي كالا خواهد كرد.عدم تجميع تمامي دانش ها در راستاي اخذ تصميم هاي با برنامه كه تمام وكمال بخشهاي موثر بر اين موضوع را به همكاري جاب نمايد، بي شك نتيجه اي به غير از سردرگمي مسير طراحي بسته بندي كالا و هدررفت سرمايه هاي مالي در پي نخواهد داشت.ازآن رو كه بيشتر فعاليت ها به نوعي تاثير گذار و يا تحت تاثير بسته بندي كالا هستند ، جاي تعجب نيست كه بسته بندي كالا را مي توان در بخشهاي گوناگون جستجو نمود . در حقيقت دانش كافي ، مرتبط از طريق بخشهاي گوناگون شركت اتخاذ تصميمات مناسبتري را در زمينه بسته بندي كالا شركت را بدنبال خواهد داشت .
انواع چاپ ليبل و كاغذ پشت چسب دار  :
طراحي لیبل كاغذ پشت چسب دار سفید و چاپ انواع لیبل كاغذ پشت چسبدار :
شركت طراحان برتر بعنوان طراح لیبل با قابليت كاغذ پشت چسب دار رول با زمینه فعالیت طراحي لیبل و كاغذ پشت چسب دار سفید در حال حاضر در راستای اهداف تعیین شده طراحان برتر توانسته است با در اختیار داشتن سيستم هاي جديد طراحي آمادگی خود را جهت انجام کلیه فرايند هاي مربوط به طراحي و چاپ بر روی انواع كاغذ پشت چسبدار ازجمله کاغذ (مات و براق)، صدفی، پلی گور، حرارتی، متال، متالایز، شبرنگ، وید، ترانسپارنت و … به همراه پوشالبرداری، دایکات و اسلیت را اعلام نمايد. همچنين طراحي انواع لیبل كاغذ پشت چسبدار و چاپ انواع لیبل به صورت رول و شيت در كنار انجام خدمات تیغ بر روی انواع محصولات كاغذ پشت چسبدار.
از ديگر خدمات شركت طراحان برتر طراحي ليبل و انواع كاغذ پشت چسب دار های کاغذی مات، براق ، نیمه براق ،رنگی ،حرارتی و PVC مات ، براق ،شبرنگ ، متال ، ترانسپارت جهت مصارف دارویی ، آرایشی و بهداشتی اجرا گرديده است
پرينت لیبل امنیتی :
پرينت لیبل امنيتي Security Label يا كاغذ پشت چسب دار خردشونده که به نام پرينت لیبل گچی نیز شهرت دارد و برچسب لایه شونده نوعی از پرينت لیبل های امنیتی می باشند.
كه بيشتر در خصوص اموال و موارد امنیتی استفاده شده وقابليت مقاومت در برابر انواع حلال و عوامل محیطی را دارا مي باشد
پرينت لیبل وُید Void Label :
پرينت لیبل وید از نظر مقاومت بالا و همچنين حرارت تا هشتاد درجه سانتیگراد را كاور می کنند و در د نواع پرينت لیبل وید اثر دار و پرينت لیبل وید بدون اثر چاپ مي شود .
پرينت لیبل اموال یا شبرنگ Asset Label :
پرينت لیبل اموال یا شبرنگ همان گونه که ازنام آن مشخص است جهت اموال سازما شرکتها مورد استفاده قرار مي گيرد و بيشتر بحث امنیتی برچسبها را دارا می باشد اما پرينت لیبل اموال یاشبرنگ از نظر نوع جنس بسیار ضخیمتر از دیگر پرينت لیبل امنیتی می باشد.
پرينت لیبل اموال یا كاغذ پشت چسب دار شبرنگ که در برخی موارد به آن لیبل امنیتی هم گفته می شود، پرينت لیبل اموال همانگونه که از اسم آن مشخص مي باشد برای فعاليت هاي امنیتی به کار می رود و همچنين مقاومت پرينت لیبل هاي امنيتي در برابر حلال هایی از جمله الکل، بنزین و ديگر مواد شوینده مقاومت بالايي دارد.
چاپ ليبل سي دي :
چاپ ليبل سي دي که روش عمومي چاپ ليبل سي دي در عرصه رقابت می باشد كه در شركت هاي متفاوت با قیمت هاي مختلفي انجام می گيرد و حال اطلاعاتي كه بايد در طراحي و چاپ ليبل سي دي در نظر گرفت :
در چاپ ليبل سي دي ، سی دی خام به كار برده شده بايد از درجه كيفي بالايي برخوردار باشد.
چاپ ليبل سي دي به علت اينكه که چاپ ليبل سي دي باید بر روی سی دی های قابل پرينت انجام پذیرد دو حالت وجود دارد اول استفاده از سی دی هایی که در کارخانه با دستگاههای اتوماتیک پرينت مي شوند و یا حالت دوم که چاپ ليبل سي دي هایی است که در بعضي از شركت ها به صورت دستی با دستگاههای نیمه اتوماتیک چاپ ليبل سي دي انجام مي پذيرد . در چاپ ليبل سي دي با توجه به اینکه چاپ با چه دستگاهی انجام می پذيرد با کیفیت های مختلف ارائه می گردد.
پرينت ليبل label print :
پرينت ليبل label print از جمله عمومي ترین لوازم جانبی رايانه ها می توان به پرينت ليبل label print که جهت چاپ و پرینت اطلاعاتی مانند حروف و تصاویر اشاره کرد. این پرينت ليبل label print ها دارای انواع مختلفی می باشند که از بين آنها می توان به پرينت ليبل label print هاي جوهر افشان، پرينت ليبل label print لیزری و پرينت ليبل label print لیبل زن اشاره کرد و همچنين از پرینترهای حرارتی به عنوان بالاترين مکانیزم چاپ نام برده می شود از مواد لازم درکار ب کاغذی است كه پس از پرينت ليبل label print که در برابر گرما و حرارت حساس باشد و به سرعت واكنش نشان دهد.
پرينت ليبل label print برچسب کاربردهای وسیعی دارد، از جمله مدیریت انبارداری، چاپ قیمت فروش، چاپ بارکد، برچسب‌های بسته بندی، چاپ روی بسته‌های خون و ...... موارد مورد نياز ديگر.
خدمات ما در طراحی ليبل :
طراحی ليبل شما علاوه بر اینکه توسط طراحان برتر بر اساس استانداردهای فوق نجام خواهد شد، متخصصان کانون #طراحان_برتر با توجه به اهمیت طراحی ليبل و نقش موثر آن در یک کسب و کار تلاش نموده با تمام امکانات در اختیار خود طرح هایی در خور صنعت شما و کاملا علمی ارائه نموده تا تاثیر به سزایی در این عرصه ایفا نماید. همچنين اين مجموعه با در نظر گرفتن امكانات خود كلاس هاي تخصصي در خصوص طراحي و بازرگاني جهت ايجاد فرصت آموزش برابر دانشجويان عزيز #طراحي_گرافيك برقرار نموده كه مي توانيد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش ليبل طراحان برتر ،طراحي ليبل ،مشاهده نمونه ليبل و ساخت ليبل يا طراحي ليبل آنلاين با ما تماس بگیرید.
تلفن تماس: 77135127
تلفن همراه:09123939690
طراحی لیبل
طراحی لیبل
tarahanebartar.com
Add a comment...

Post has attachment
طراحی بیلبورد تبلیغاتی تخصصی توسط موسسه طراحان برتر 
دلایل بسیاری موجب می شود طراحی بیلبورد اثر بخش شود یا تاثیر طراحی بیلبورد، بسیار تحت تاثیر این پروسه است که رقبا تا چه میزان در یک دوره مالی معین برای تبلیغات علیه آن خرج می کنند و به ندرت صرفا تابعی است از میزان هزینه که صرف طراحی بیلبورد در هر دهه مالی می شود.
یک سفارش دهنده بیلبورد نمی تواند راهبرد تبلیغاتی یا برنامه ریزی موثری را بدون در دست داشتن اطلاعات مربوط به فعالیت های رقابتی در خصوص دیگر بیلبوردهای طراحی شده و همچنین بدون در نظر گرفتن کمپین تبلیغاتی شامل ۴P و یک طراحی مناسب از نظر گرافیکی و تناسب طراحی تدوین نماید. به این دلیل، هرکس به جد بخواهد اثر بخشی راهبرد تبلیغاتی خود بر اساس طراحی بیلبورد خود را حداکثر کند، نیاز به آن دارد که به داده های هفتگی و نه ماهانه و یا فصلی در خصوص این که چه تبلیغ کنندگانی در آن هفته و با چه وزنی دست به تبلیغ زده اند، دست یابد. این اطلاعات از طریق شرکت های مشاور تبلیغات قابل حصول است.
ملاحظه روابط خام بین مبالغ مصرف شده برای تبلیغ یک برند و شاخص های اثربخشی نظیر فروش، سهم بازار و یا میزان آگهی از تبلیغ، همواره ارزشمند است ولی اگر روابط دقیقی حاصل نشود، نباید شگفت زده و یا نا امید شد.
این امر به معنای آن است که تبلیغات و طراحی بیلبورد ی در حال عمل کردن به وظایف نیست.
سعی کنید که تنها به کل مبالغ صرف شده برای تبلیغ اکتفا نکنید، بلکه سهم تبلیغ برند مورد نظر را در طبقه محصول نیز هفته به هفته بررسی کنید، پس از آن ممکن است به یک رابطه قوی برسید.
یکی از اثرهای طراحی بیلبورد ها تسخیر ذهن مشتریان می باشد. این موضوع به کمک تحقیقات بازاریابی ثابت می گردد.
به نظر می رسد که ظرف مدت ده سال گذشته انفجاری در ارتباطات شرکت ها پدید آمده است. چرا که مردم تا این اندازه به تصویر ذهنی شرکت علاقه مند شده اند؟ چرا شرکت ها با صرف هزینه های سنگین تا این حد به ترویج و تبلیغ خود به جای نام های تجاریشان می پردازند؟
طرح های مربوط به توسعه ارتباطات شرکت و تصویر ذهنی آن، به صورت راهبردی، هم برای حمله و هم برای دفاع، مورد استفاده قرار می گیرند.
در این صحنه قصه آن است که درباره استفاده از تصویر ذهنی شرکت در دفاعی پیشگیرانه صحبت به میان خواهد آمد.
یک تصویر ذهنی سالم که به واسطه یک طراحی بیلبورد ایجاد می شود…
همراه با ارزش قوی سهام، همان موضوعی است که سیستم ایمن سازی یک شرکت را فعال می کند. چرا تا این حد به ارتباطات از نوع تبلیغات محیطی مخصوصا بیلبورد پرداخته می شود؟
دلایل متعددی می تواند داشته باشد، ولی در مورد شرکت های حساس به محیط زیست دلیل آن روشن است. با این حال، یکی از عوامل اساسی تر و کمتر پیدا، ریشه در دهه ۱۹۸۰ میلادی دارد، دهه ای که کنترل متخصصان بر شرکت ها بود.
حمله کنندگان به شرکت ها، با شکار کردن شرکت هایی که دچار ضعف مدیریت دارایی ها یا کم ارزش بودند به اطلاعاتی دست می یافتند بر این اساس مدیریت رده بالا چه در این کشور و چه در ماورای موضوع مورد توجه قویا معطوف به دفاع از شرکت و نیز بقای آن می کردند. مدیریت بقا در شرکت های عمومی به شکل فراینده ای ناچار بودند که سهام را بالا نگه دارند و وانمود کنند که به نحو موثری مشغول اداره دارایی شرکت هستند. اگر در بازار سهام ارزش شرکت در مقایسه با ارزش واقعی دارایی ها آن هم پایین می آمد، به منزله آن بود که باید به کنترل آن توجه شود. برخی از کنترل ها باید براساس تبلیغات باشد.
هر رسانه و ابزار تبلیغاتی شرایط ویژه خود را دارا می باشد که بر اساس آن ویژگی ها و بازار هدف ویژه خود باید طراحی شوند. یکی از اساسی ترین و مهمترین ابزارهای تبلییغات محیطی بیلبورد ها هستند که جدا از قیمت و مبالغی که صرف آن می شود طراحی بیلبورد، ابعاد بیلبورد، شکل ظاهری بیلبورد بسیار نقش مهمی در اثربخشی و جایگاه یابی در ذهن رسانه تبلیغاتی ایفا می نماید.
آیا شده است که در اتوبانی از کنار یک بیلبورد تبلیغاتی طراحی شده عبور کنید و نظر شما را جلب نکند و از خود سوال کنید چقدر پول، چقدر هزینه صرف شده ؟؟ هدف از این بیلبورد تبلیغاتی چه بوده و بر عکس از کنار بیلبوردی عبور کرده باشید که توجه شمارا بسیار جلب کرده باشد و در هنگام خرید باعث شود که آن را یادآوری نمایید.
یک بیلبورد خوب یک تاثیر مناسب در فکر افراد می گذارد و در ذهن جای می گیرد و برعکس یک تبلیغ که اثر خوبی به جای نمی گذارد باز هم در یاد ها به عنوان یک تبلیغ مسخره باقی می ماند، بنابراین اهمیت طراحی یک بیلبورد مناسب اینجا مشخص می شود.
طراحی بیلبوردها و تابلوهای تبیلغاتی کاملا متمایز بوده و نحوه طراحی گرافیکی آن نیز بسیار متفاوت است لذا یک طراح یا گرافیست خوب که یک طراحی کاتالوگ انجام  می نماید لزوما نمی تواند یک بیلبورد مناسب نیز طراحی نماید.
در رابطه با طراحی بیلبورد به اولین موضوعی که باید اشاره شود مدت زمانی است که یک بیلبورد در معرض دید قرار می گیرد که معمولا مدتی حدود هفت ثانیه می باشد، این زمانی است که به شما فرصت می دهد اهداف خود را از اجرای بیلبورد به نمایش بگذارید. در واقع اولین رسالت یک بیلبورد و یا تابلوی تبلیغاتی جلب نظر مخاطبین بازار هدف است و این مهمترین رسالت یک بیلبورد است. به نظر کارشناسان کانون تبیلغاتی طراحان برتر خلاقیت و تمایز عنصر مهم در راستای ایجاد جلب توجه در بیلبوردهای تبلیغاتی بود و عنصرهای بعدی طراحی بیلبوردهای تبیلغاتی بوده و عنصرهای بعدی طراحی بیلبورد از لحاظ گرافیکی، عکس، فونت و رنگ و … می باشد.
تخصص ما
تخصص ما تنها در طراحی و اجرای بیلبورد خلاصه نمی شود.استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده،زمان بندی،مکان استفاده،طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است.ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن را خواهیم داد.
خدمات ما
طراحی بیلبورد شما علاوه بر اینکه توسط ما انجام خواهد شد.بنا به درخواست شما خدمات چاپ و یا تولید با خدماتی ویژه در زمینه حمل و نقل ارائه خواهد شد.طراحی پوستر, طراحی انواع #کاتالوگ و #طراحی_بسته_بندی از جمله دیگر خدمات گروه طراحان برتر است
طراحی بیلبورد
طراحی بیلبورد
tarahanebartar.com
Add a comment...

Post has attachment
طراحی کاتالوگ
طراح کاتالوگ (Catalog Design) و چاپ کاتالوگ Catalog Print برای محصولات عمده یک شرکت تولیدی و یا برای ارائه خدمات یک شرکت طراحی و چاپ صورت می پذیرد.
طراحی کاتالوگ ها دارای جزئیاتی هستند که برای مصرف کننده اهمیتی ندارند اما برای واسطه یا فروشنده و یا مغازه داری که این کالا یا خدمات را به مصرف کننده عرضه می کند مهم می نماید. طراحی کاتالوگ ها بسته به نوع طراحی معمولا در چند لت یا سیمی یا منگنه ای چاپ می گردند.
طراحی کاتالوگ چیست؟
کاتالوگ Catalog و بروشور Brochure به یک فایل جمع آوری شده از کالا و یا خدمات ارائه گردیده به واسطه شرکت شما و یا سازمان‌ های دیگر با اطلاعات جامع و کامل مورد نیاز برای ارائه دهنده کالا و خدمات گفته می شود.
در حقیقت در طراحی کاتالوگ جهت افرادی که به عنوان رابطه تولید کننده ، بازار هدف و مخاطبین می باشند، جمع آوری و چاپ می گردد. این افراد معمولا خریدهای انبوهی دارند و یا افرادی هستند که وظیفه ارائه محصول را دارند. کاتالوگ ها معمولا به صورت محدود چاپ و در اختیار خریداران و شرکت ها قرار می گیرند. کاتالوگ ها گونه ای از تبلیغات در زمینه تولید و ارائه خدمات است که می توان آن ها را برقرار کننده مستقیم و انتقال دهنده مفهوم و تاریخچه و محصولات شرکت دانست. از ایجاد کاتالوگ تا کنون زمان زیادی نمی گذرد طراحی کاتالوگ نزدیک به یک قرن است که رواج یافته است.
با رشد محصولات و خدمات و همچنین عدم جوابگویی تراکت ها و بروشور های تک رنگ و همچنین هزینه بر بودن معرفی های حضوری ناچار برای ایجاد انگیزه و معرفی محصولات در بازار شرکت ها اقدام به خلق شیوه جدیدی از گرافیک شدند تا مخاطبین بتوانند در فرصت مناسب با تولیدات و خدمات ارائه شده توسط شرکت ها آشنا شوند، همچنین با رشد و تنوع کالاها برای جامعه و همچنین گسترش فعالیت های صنعتی بعد از جنگ جهانی، صنعت تبلیغات را به گونه‌ ای رشد داد که هیچ وقت خدمت و یا محصولی بدون طراحی کاتالوگ جایی در بازار نداشت باشد. لذا در طی زمان جهت هدایت ذهن مخاطبین باید روشی یافت تا با آن روش بتوان بازار موجود را از دست دیگر رقبا خارج نمود و این فعالیت ها در نهایت تبدیل به رشد عرصه گرافیک و طراحی گرافیکی گردید. کاتالوگ ابزار مناسبی بود تا مخاطبین بتوانند راغب به خواندن و دیدن تصاویر در جهت شناخت بالاتر محصولات و خدمات، در زمان کوتاهتری باشند.
کاتالوگ از عناصری همچون ارائه شناخت از لحاظ کمی و کیفی- تصاویر محصولات معرفی شرکت ها و ساختار فنی چه از مسیر گرافیکی و چه از نظر ستون، عملکردهای وسیعی دارد.
در ابتدا طراحی کاتالوگ ها به صورت برگه ای و پشت و رو بودند که شکل ظاهری آنها شبیه به بروشورهای امروزی بود و جلدی همچون پوستر را دارا بودند و چندی بعد ابعاد آن به صورت استاندارد ظاهر گردید که ابتدا توسط فرانسوی ها ارائه گردید.
بر اساس این تعریف طراحی کاتالوگ معمولا از دو کاغذ یا بیشتر تشکیل شده و علاوه بر آن از نوشته نیز بهره می برد. از مهمترین دلایل استفاده از کاتالوگ دادن توانایی درک به مخاطبین بازار هدف جهت شناخت تولیدات و خدمات است.
انواع طراحی کاتالوگ حرفه ای:
طراحی کاتالوگ ها به دو شکل وظیفه خود را در خصوص محصولات و خدمات شرکت ها بیان می نمایند:
طراحی کاتالوگ های چند محصولی و تک محصولی
کاتالوگ  مناسب چیست و چه نکاتی باید در آن رعایت شود.
انواع آموزش طراحی کاتالوگ ها:
آموزش طراحی کاتالوگ صنعتی
آموزش طراحی کاتالوگ جنرال
آموزش طراحی کاتالوگ محصولات
آموزش طراحی کاتالوگ مواد غذایی یا کال بوک
مراحل طراحی کاتالوگ :
گام اول: یک مقدمه کوتاه از معرفی نام، لوگو، برند یا برند ها و همچنین عملکرد کارخانه، و خدمت در ابتدای کاتالوگ
گام دوم: معرفی استانداردها- ایزوها- CE و افتخارات شرکت
گام سوم: معرفی خدمات و محصولات
گام چهارم: ارائه اطلاعات و راهنمایی درست مخاطبین جهت معرفی مشخصات فنی و خدمات ارائه شده، قابلیت های ویژه و ایجاد وجه تمایز نسبت به تولیدات دیگر رقبا.
گام پنجم: اضافه نمودن تصاویر و متن به طراحی کاتالوگ و انتخاب بهینه کلمات جهت ترقیب مخاطبین به خرید.
گام ششم: به علت ایجاد دید مقایسه ای در کاتالوگ در نظر مخاطبین استفاده از اطلاعات کامل و مناسب یکی از ارکان مهم طراحی کاتالوگ می باشد.
گام هفتم: اضافه نمودن آدرس و آدرس اینترنتی- ایمیل – تلفن و …
ویژگی های طراحی و چاپ کاتالوگ  مناسب :
قابل حمل بودن کاتالوگ
خلاصه بودن کاتالوگ
ایجاد ارتباط بصری در طراحی کاتالوگ
همگن نمودن تصویر و نوشتار در کاتالوگ


طراحی و چاپ کاتالوگ عامل ایجاد پیوند میان برند و بازار هدف
جهت دستیابی به یک برند با ارزش باید به یک نکته اساسی دقت نمود که فعالیت های گرافیکی همچون طراحی کاتالوگ و طراحی لوگو ارتباطی نزدیک با برنامه‌های بازاریابی، استراتژیک برند دارد. این پیوندها اغلب به سختی ایجاد شده اند، برای مثال: طراحی کاتالوگ اغلب در اجرای فعالیت های برندسازی چنان اثر بخش نیستند این به آن معناست که اغلب پیوندهای ضعیفی میان تبلیغات کاتالوگی و چاپی با داشته های مشتری ها از برند شکل می گیرد. عوامل زیر باعث می شود که در تبلیغات چاپی و کاتالوگی این پیوندها نتوانسته با قدرت لازم ایجاد شوند:
پراکندگی در طراحی کاتالوگ به دلیل حساسیت رقابت طراحی کاتالوگ به صورت رقابتی برای محصولات موجود در یک رده اغلب موجب آشفتگی و پراکندگی مشتریان می شود و انتخاب آن ها را دشوار می سازد.
در مقالات سایت توضیح داده شده است که مبارزات تبلیغاتی مخصوصا طراحی کاتالوگ برای شرکت های مختلفی به دلیل شباهت با فعالیت های شرکت های رقیب، حاصلی جز سردرگرمی، ابهام و پیچیدگی فرآیند تصمیم گیری برای مشتری های بازار هدف را نداشت.
از آنجا که طراحی کاتالوگ چند رقیب اغلب از طریق یک کانال توزیع می شود و هدف همدلی آن ها تاثیرگذاری بر یک گروه از مشتری ها از برند پدید می آید. برای مثال، نتایج یک تحقیق در شرکت طراحان برتر و توسط تیم تحقیقاتی پارک بازاریابی ایران نشان داده که میان ۷۵ کاتالوگ تبلیغاتی که در یک بازار ارائه گردید. ۲۴ تبلیغ یا ۴۲% با مشکل هم شکلی با فعالیت های رقبا مواجهند.
این موضوع بر حافظه مشتری ها تاثیر مثبتی نداشته و آن ها را در انتخاب و دچار سردرگمی می کند بنابراین مشاوران و محققان همکار با شرکت طراحان برتر معتقد هستند قبل از طراحی کاتالوگ یا هر نوع کمپین تبلیغاتی می بایست فعالیت گرافیکی و تبلیغاتی تمام رقبا مورد بررسی قرار گرفته و راه کارهای نوینی ارائه گردد.کاتالوگ ها در کاغذهای بالای ۲۰۰ گرم چاپ می گردند و دارای کیفیت بسیار مناسب است.هر کاتالوگ به فروشنده و یا عرضه کننده آن محصول داده می شود به همین دلیل در تیتراژ محدود چاپ و توزیع می گردد.
کیفیت آن باید به گونه ای باشد که برای مدت طولانی برای فروشنده باقی بماند و توسط کد کالای درج شده در آن کالای مورد نظر شما را سفارش دهد.
کاتالوگ نوعی از تبلیغات در عرصه تولید، تجارت و خدمات می باشد که می تواند در برقرار کردن ارتباط مستقیم و چگونگی انتقال مفاهیم و تبادل اطلاعات به مخاطب نقش به سزایی داشته باشد.
تاریخچه کاتالوگ
از خلق کاتالوگ در جهان تبلیغات مدت زیادی نمی گذرد، در اواسط قرن بیستم انسان صنعتی و جامعه سرمایه داری آن زمان لحظه ای توانست از کاتالوگ به عنوان یک وسیله تبلیغاتی استفاده کند که دیگر ابزارها و فکرهای گذشته چوون اطلاعیه ها و تراکت های تک رنگ و معرفی های حضوری و لفظی، جوابگوی نیاز تولید کنندگان نبود.
به ناچار برای به وجود آوردن انگیزه،رقابت و معرفی بازار تولید و عرضه،اقدام به خلق شیوه نوینی از پدیده های گرافیکی کردند تا گیرندگان پیام بتوانند در فرصت مناسب و با شرح و تصاویری که در این وسیله تبلیغاتی درج شده بود، با تولیدات عرضه شده آن مرکز آشنا شوند.
به وجود آمدن تنوع در تولیدات برای جامعه مصرفی و شکوفایی صنعت نوپای بعد از جنگ جهانی دوم، عرصه تبلیغات را چنان تحت تاثیر قرار داد که دیگر محصول تولید شده بدون تبلیغات وسیع،جایی در بازار آن زمان نداشت.
در نهایت تولید کنندگان باید برای هدایت افکار وسیع جامعه چاره ای می اندیشیدند تا با روش جدید تری بتوانند بازار موجود را از دست رقبا بگیرند و این امر مهم نیاز به نو آوری در عرصه گرافیکی را باعث شد.
انواع طراحی کاتالوگ
لت دار
منگنه ای
سیمی
تخصص ما
تخصص ما تنها در طراحی و چاپ کاتالوگ خلاصه نمی شود. استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده، زمان بندی، مکان استفاده، طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است. ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن را در طراحی کاتالوگ خواهیم داد.
خدمات موجود در طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ  شما علاوه بر اینکه توسط ما اجرا خواهد شد. بنا به درخواست شما خدمات چاپ و یا تولید با خدماتی ویژه در زمینه حمل و نقل ارائه خواهد شد. در نظر داشته باشید که طراحی و چاپ کاتالوگ جایگاه مجزایی نسبت به تبلیغات در شبکه های اجتماعی دارد.
اصول طراحی کاتالوگ
اصول طراحی کاتالوگ از شناسایی اهداف سفارش دهنده آغاز می گردد. معمولا سفارش دهندگان  کاتالوگ در ذهن و فکر خود یک سلسله اصول طراحی کاتالوگ دارند و با این ذهنیت به سراغ طراح کاتالوگ می روند. طراح کاتالوگ وقتی با این اصول طراحی کاتالوگ آشنا می گردد، شروع به بررسی دقیق تر موضوع و حتی تحقیقات بازاریابی می نماید.
این تحقیقات بر آن است که بررسی شود که آیا اصول طراحی کاتالوگ با اهداف سفارش دهنده همخوانی دارد و یا مواردی که تحت عنوان اصول کاتالوگ اعلام شده اند، صرفا پیش فرض های مدیریتی بوده اند. پس از این بررسی و تایید موضوع، یک سلسله اتود جهت پیاده سازی اصول طراحی کاتالوگ توسط طراح پیاده سازی می شود.
اصول طراحی کاتالوگ نشان می دهد که ابتدا باید معرفی شرکت ، مدیران ، محصولات شرکت و خدمات ، افتخارات و رزومه فعالیت های شرکت در گذشته و نمایی کلی از وضعیت شرکت باید در کاتالوگ لحاظ گردد. برای این منظور باید این اصول طراحی کاتالوگ در راستای سلایق مدیر و همچنین بازار نیز باشد. اگر تمامی سلایق مدیران به صورت کامل پیاده سازی شود اما این اصول کاتالوگ با نیازهای بازار هدف و مشتریان در تضاد باشد، موجب عدم بهره وری و عدم فروش محصولات و حتی عدم معرفی صحیح محصولات و برند به بازار هدف باشد.
در نظر داشته باشید که در اصول طراحی کاتالوگ باید تجارب افراد مجرب نیز به کارگرفته شود و در هر مرحله از سفارش دهنده کاتالوگ، تاییدیه جهت حضور در فاز بعد اخذ گردد.
طراحی کاتالوگ تبلیغاتی در قیاس با طراحی بروشور تبلیغاتی
طراحی کاتالوگ تبلیغاتی یا همان طراحی کتاب چه کالانما یا طراحی راهنمای محصولات و خدمات می باشد. اصولا سفارش دهنده کار، جهت معرفی و ارائه محصول و خدمات به بازار هدف و مشتریان خود چنین سفارشی می دهد.
طراحی کاتالوگ تبلیغاتی بسیار شبیه به طراحی بروشور تبلغاتی می باشد و وجه تمایز آن با طراحی بروشور تبلیغاتی در نحوه معرفی محصولات و خدمات است، در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی مطالب به صورت فهرست وار اراده می گردد به بیان ساده تر در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی موضوع به صورت کوتاه و مختصر به سمع و نظر مخاطب می رسد ، این در حالی است که در طراحی بروشور تبلیغاتی موضوع به صورت کامل و مفصل و شفاف در اختیار مخاطب قرار می گیرد در واقع موضوعاتی که در چند سطر گذشته بیان گردید تفاوت کاتالوگ و بروشور را به وضوح مشخص می نماید، برای مثال چنانچه برای خرید یک وسیله برقی به یک فروشگاه مراجعه کنید ، فروشنده برای انتخاب آن محصول و برند مورد نظر شما چند کاتالوگ تبلیغاتی از چند برند مختلف به شما می دهد تا شما بتوانید از میان آن ها برند و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، این کاتالوگ ها به صورت فهرست وار محصولات برندهای مختلف را به همراه تصویر و مشخصات آن محصول به شما نشان می دهد پس از انتخاب مدل نهایی بروشوری جهت ارائه اطلاعات نهایی در اختیار شما قرار می گیرد این اطلاعات شامل مدل کامل ، شرایط نگهداری ، شرایط ضمانت و ... می باشد.
در نظر داشته باشید که برای چاپ کاتالوگ تبلیغاتی با توجه به میزان استفاده بیشتر آن نسبت به بروشور تبلیغاتی باید از کاغذ با گرم بالاتر استفاده نمایید تا دوام بیشتر داشته باشد، همچنین طراحی کاتالوگ تبلیغاتی با تعداد صفحات بیشتری نسبت به طراحی بروشور تبلیغاتی انجام می گردد و همین موضوع باعث ارائه و معرفی کالاهای بیشتری در آن خواهد شد.
اما در خصوص وجه تشابهات طراحی کاتالوگ تبلیغاتی و طراحی بروشور تبلیغاتی می توان به اندازه قلم، اندازه های آن ها ، نوع صفحه آرایی نیز اشاره نمود
تعرفه طراحی کاتالوگ
تعرفه طراحی کاتالوگ در کانون تبلیغاتی طراحان برتر کارشناسی شده و بر اساس چارچوب و قواعد مورد تایید مشتریان تهیه شده است. تعرفه طراحی کاتالوگ در سه سطح به مشتریان عرضه می گردد. سطح اول مربوط به طراحان بنام و شناخته شده اروپایی بوده و برای طراحی های خاص و ویژه پیشنهاد می گردد. در تعرفه طراحی کاتالوگ سطح دو ، شامل طراحان با تجربه بیشتر از 10 سال و دارای مدارج علمی بالا و اساتید دانشگاه می گردد. در نهایت تعرفه طراحی کاتالوگ در سطح سه سال شامل طراحان ساده و اجرا کارهای با تجربهبین دو تا سه سال صورت می پذیرد. در واقع تعرفه طراحی کاتالوگ سطح سه برای کارهای ساده که اهمیت طراحی پایین تری نسبت به موارد خاص دارند، صورت می پذیرد.
در نظر داشته باشید که #طراحی کاتالوگ و  #طراحی_بروشور متفاوت می باشد و در صورت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی بروشور بر روی لینک در منو کلیک نمایید.
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
tarahanebartar.com
Add a comment...

Post has attachment
طراحی کارت ويزيت
طراحی کارت ويزيت business card DESIGN و چاپ كارت ويزيت business card print برای هر فرد و يا رسته شغلي در یک شرکت تولیدی و یا خدماتي صورت می پذیرد.
طراحی کارت ويزيت وچاپ كارت ويزيت چه به صورت سنتي و چه به صورت طراحي كارت ويزيت آنلاين امروزه به یکی از ابتدایی ترین و مهمترین ابزار اطلاع رسانی آرشیوی بدل گردیده است
شاید در ابتدا از خود سوال کنیم کاربرد طراحی کارت ويزيت و چاپ كارت ويزيت چیست؟
اولین طراحی کارت ويزيت ها وچاپ کارت ویزیت های شناخته شده توسط چینی ها به کارگرفته شده و کارت ویزیتی که ما در حال حاضر طراحی و چاپ مي كنيم  و همچنين با آن کار می کنیم در اروپا کاربردی شده، اما امروزه کاربرد طراحی کارت ويزيت وچاپ كارت ویزیت اطلاع رسانی جهت استفاده مشتریان می باشد نه یک تیزر تبلیغاتی جهت معرفی محصول و یا خدمات شما.
باید توجه داشته باشید که کارت ویزیت در بیشتر مواقع توسط خود شما به دست بازار هدف و مخاطبین شما می رسد و اطلاعات لازم برای درج بر روی کارت ویزیت نام و نام خانوادگی شما آدرس و درگاه های مختلف الکترونیکی و مجازی، شماره های تماس
و فکس و در بعضی از اوقات محصول و خدماتی که صاحب کارت آنها را ارائه مي دهد می باشد . اطلاعاتی که بر روی کارت های ویزیت طراحی شده و چاپ شده انتشار می یابد، باید در همین حدود خلاصه گردد، در غیر این صورت تبدیل به یک بروشور خواهد شد، لذا طراحی کارت ویزیت محلی برای درج مهمترین اطلاعات تجاری شما است و اولین گامی که شما باید جهت طراحي یک کارت ویزیت بردارید به تحریر در آوردن این اطلاعات کلیدی می باشد.

آموزش طراحي كارت ويزيت مناسب:
آموزش طراحي كارت ويزيت و همچنين چاپ كارت ويزيت مناسب یعنی طراحی حس فعالیت تجارت! طراحي كارت ويزيت ویزیت مناسب و خوب باید در اوج خلاقیت بوده توجه مخاطب و بازار هدف را در یک نگاه جلب نماید. آموزش طراحي كارت ويزيت و چاپ كارت ويزيت یکی از روش های تبلیغی ساده و در اصل یک پایگاه اطلاعاتی در دسترس می باشد. شما باید بدانید که طراحی کارت ويزيت و چاپ كارت ويزيت یک ابزار تبلیغاتی فروش نیست بنابراین تنها از اطلاعاتی استفاده نمایید که مهم و کلیدی باشند و اطمینان حاصل کنید، طراحی کارت ويزيت وچاپ كارت ويزيت که توسط گرافیست طراحی می شود دارای خلاقیت و جذابیت لازم برای جلب توجه مخاطب شما باشد، همچنین سعی نمایید از رنگ های مرتبط با صنعت خود جهت طراحی کارت ويزيت استفاده نمایید و این خود یک اصل مهم است .اگر از عکس در طراحی کارت ويزيت ستفاده می شود باید بتواند احساسات افراد را تحریک نماید.
شرکت های گرافیکی و طراح كارت ويزيت باید بتوانند طراحی کارت ويزيت را از حالت های نرمال خارج نمایند تا تاثیر بیشتری بر روی ذهن مخاطب اعمال نماید.
همچنین شرکت های طراحی کارت ويزيت و طراح كارت ويزيت باید مطمئن شوند که اطلاعات روی کارت ویزیت کامل و صحیح باشد و یکی از نکاتی که حتما باید رعایت شود عدم صرفه جویی در هزینه های طراحی کارت ويزيت و چاپ آنها  است، زیرا کارت ویزیت یک عنصر مصرفی است و نقش بسیار مهمی را در همان لحظه اول مصرف برای شما و شرکت شما ایفا می نماید.نمونه هاي كارت ويزيت  طراحي شده را مي توانيد در صفحه نمونه كارها ببينيد.
آموزش طراحي كارت ويزيت يك فعاليت تخصصي و هنري مي باشد كه متاسفانه اشخاص بي تجربه تنها با داشتن دانش نرم افزاري سعي در آموزش طراحي كارت ويزيت در آموزشگاه هاي مختلف مي نمايند اما در حقيقت آموزش طراحي كارت ويزيت تنها دانش نرم افزاري نيست بلكه هنر و تجربه در كنار هم تاثيرگذار خواهد بود كه كه مطمعنا آموزش اين اصول آنچنان هم ساده وكوتاه مدت نمي باشد.
نرم افزار هاي طراحي كارت ويزيت:
نرم افزارهاي طراحي كارت ويزيت BusinessCards MX یکی از بهترين نرم افزارهاي طراحي كارت ويزيت موجود جهت طراحی با سرعت بالا و آسان کارت ویزیت می باشد این نرم افزار طراحي كارت ويزيت دارای صفحه و تب هاي ساده جهت طراحی کارت ويزيت می باشد که به آساني می توان طراحي مورد نظر را وارد و اديت نمایید. بنا براين به راحتی می توانید زمینه مورد نظر خود را ايجاد و پردازش نمایید همچنين با استفاده از از طرح های از پيش تعيين شده این نرم افزار طراحي كارت ويزيت و با كمي تغییر امكان طراحی کارتی همانند سلیقه طراح كارت ويزيت را داشته و با گرفتن خروجی های استاندارد جهت چاپ كارت ويزيت و طراحی کارت ويزيت را به پايان برسانيد. از دیگر مزایای نرم افزار طراحي كارت ويزيت  پشتیبانی از دیگر زبان ها و مخصوصا زبان فارسی بوده كه كار طراحي را آسان مي نمايد
 ساخت كارت ويزيت  ، چاپ كارت ويزيت :
1) رنگ و ابعاد کارت ویزیت :
رنگ و ابعاد کارت ویزیت بايد قبل  از شروع طراحی کارت ويزيت مشخص شود و تصميم بگيريد  كارت ويزيت را با چه ابعادي قرار است كارت ويزيت را چاپ کنید. نوع فایل و استاندارد  سایز کارت ويزيت را از چاپخانه  که می خواهد آن را برای شما چاپ کند جويا شويد.
طراحی و چاپ کارت ویزیت را بر اساس استاندارد CMYK  طراحي شود و تنظيم كردن نرم افزار طراحي كارت ويزيت نبايد بر روی RGB قرارست شود. در روش طراحي كارت ويزيت CMYK رنگ سفید توسط کاغذ چاپ ست شده و امکان ساخت  اين رنگ به واسطه دستگاه مقدور نمي باشد.
سیستم RGB براساس نور طراحي شده و مناسب مانيتور طراحي شده است، در این روش رنگ سفید با ترکیب سبز، آبی و قرمز ايجاد می شود،چنانچه طراحی کارت ويزيت را با RGB مي سازيد هرچقدر هم که از رنگ های طراحي شده راضايت داشته باشید در انتها نتیجه طرح بعد از چاپ چیز متفاوتی خواهد بود.
2) رنگ جذاب :
رنگهاي جذاب در هر طراحی کارت ويزيت تاثیربسيار مشهودي خواهند داشت و طراحی کارت ويزيت از اين حيث مي تواند يكتا و منحصر به فرد باشد. رنگ های زنده و جذاب اين امكان را به شما مي دهد كه توجه افراد را به کارت ويزيت سازمان افزایش دهد ولی در نظر داشته باشید که استفاده از آنها به يونيك بودن و جذابيت طراحی کارت ویزیت شما لطمه نزند و همچنین تلاش كنيد هارموني مناسبی بین رنگ های به کار رفته در طراحی کارت ويزيت خود ايجاد نماييد.
3) اطلاعات مهم بر روي كارت ويزيت :
یکی از بالاترين عناصري در طراحی کارت ويزيت که بعضي اوقات تاثير آن را از بین می برد خوانا نبودن اطلاعات طراحي شده روی كارت ويزيت است. بازار هدف شما نباید برای خواندن آدرس، شماره تلفن یا ایمیل شما با مسئله مواجه شوند. این مشكل در طراحی کارت ويزيت اكثرا به دلیل اشتباه  تجانس رنگ مناسب بین زمینه و متن ،كم بودن اندازه متن و یا استفاده از سایه های غير استاندارد  برای چاپ ایجاد می شود. در طراحی کارت ويزيت يك شركت ويا بازار هدف توجه داشته باشید افرادی که مشكل بينايي  و پیرچشمی دارند بتوانند به راحتی اطلاعات کارت را مطالعه نمايند.
اطلاعات اصلي همانند برند و شماره تلفن را با اندازه بزرگتر تايپ كنيد تا چشم مشتریان خیلی آسان آنها را بيابد.
نمونه كارت ويزيت :
 به عنوان مثال  در خصوص نمونه كارت ويزيت در سايت طراحان برتر  کارت ویزیت معماري لایه باز و بسیار جذاب در اختیار شما  مخاطبين مهترم قرار گرفته. همچنين شما می توانید از اين  نمونه كارت ويزيت  و  به عنوان مثال كارت ويزيت معماري به عنوان نمونه كارت ويزيت تجاری شركت تجاري و يا كارت ويزيت معماري جهت شركت هاي معماري استفاده نموده و يا از نمونه كارهاي كارت ويزيت الهام بگيريد.این نمونه كارت ويزيت در قالب طرح هاي كارت ويزيت رايگان بوده و شما طراح كارت ويزيت محترم می توانید نمونه كارت ويزيت را در اندازه دلخواه خود و بدون كاهش کیفیت چاپ نماييد.
انواع كارت ويزيت:
کارت ویزیت لمینت برجسته و يا موضعی استخوانی :
همانطور که  در نمونه كارهاي شركت طراحان برتر  مي بينيد کارت ويزيت  به صورت دورگرد بوده و دارای ضخامت  بالایی در مقايسه با کارت های معمولی می باشد .
کارت ویزیت لمینت برجسته مربع
کارت ویزیت لمینت برجسته
کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب
 کارت ویزیت لمینت برجسته ویزیتی
 کارت ویزیت لمینت مات و کارت ویزیت لمینت براق
روکش این کارت به دلیل استحکام بالای این روکش ، دوام و ماندگاری بالاتري نسبت به کارت های دیگر بسیار بیشتر می باشد.
کارت ویزیت لمینت مات
کارت ویزیت لمینت مات ویزیتی
کارت ویزیت لمینت مات مربع
کارت ویزیت لمینت مات طلاکوب
کارت ویزیت لمینت مات نقره کوب
کارت ویزیت لمینت مات موج
کارت ویزیت لمینت براق
 کارت ویزیت لمینت براق ویزیتی
 کارت ویزیت لمینت براق مربع
کارت ویزیت لمینت براق طلاکوب
 کارت ویزیت لمینت براق نقره کوب
کارت ویزیت لمینت براق موج
کارت ویزیت سلفون موضعی :
این نوع کارت ويزيت كه بر روی آن از روکشی  سلفون مات استفاده مي گردد.  موضوع قابل بررسي این نوع کارت قابليت ايجادUV موضعی در مکان هایی از کارت که مد نظر كارفرما مي باشد است.
کارت ویزیت سلفون مات موضعی
 کارت ویزیت سلفون مات موضعی دورگرد
کارت ویزیت سلفون مات مخملی :
کارت ویزیت سلفون مات مخملی
کارت ویزیت سلفون مات مخملی دورگرد
کارت ویزیت سلفون مات مخملی طلاکوب
کارت ویزیت سلفون موضعی مخملی
کارت ویزیت سلفون موضعی مخملی طلاکوب
کارت ویزیت لمینت برجسته مخملی
کارت ویزیت لمینت برجسته مخملی طلاکوب
کارت ویزیت آهنربایی  :
این کارت ويزيت بيشتر جهت فعاليت هايي استفاده می شوند که به مشتریان خود شماره اشتراک داده  مانند رستوران ها، پیک ها و آژانس ها
مکارت ویزیت کتان:
این کارت، از جمله کارت های پر طرف دار و علت علاقه مندی زیاد به این کارت بافت موجود بر روی خو کاغذ و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می باشد.
کارت ویزیت کتان آلمان 350 گرم
کارت ویزیت کتان امباس 300 گرم
 کارت ویزیت کتان پلاستیک
کارت ویزیت سلفون مات و کارت ویزیت سلفون براق :
این نوع کارت بر روی کاغذ گلاسه  چاپ بعد از آن روکشی از سلفون مات یا براق قرار بر روي آن كشيده میشود که موجب استحکام بیشتر کارت می شود.
کارت ویزیت سلفون مات
کارت ویزیت سلفون مات دورگرد
 کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب
کارت ویزیت سلفون براق
کارت ویزیت سلفون براق دورگرد
4) استفاده از كد هاي سه بعدي در طراحی کارت ويزيت:
کد QR راه مناسبی جهت جابه جايي اطلاعات تماس همانند آدرس هاي شبكه هاي مجازي ، سايت و.... است و می تواند وجه حرفه ای به طراحی کارت ويزيت شما بدهد.
 5) خروجي نمونه طراحی کارت ويزيت ارسال برای چاپ  :
بخش آخر نمونه كارت ويزيت ، ذخیره فايل نهايي است، عدم دقت در نمونه كارت ويزيت   می تواند زحمات شما در طراحی کارت ويزيت هدر داده و نمونه كارت ويزيت ر را با آنچه در ذهن دارید متغيير سازد.
نمونه كارت ويزيت با فرمت Jpg یا PNG حتما نمونه كارت ويزيت را کمی بی کیفیت نشان مي دهد ،بنابراين  بهتر است فایل های خود را به صورت لايه باز و با فرمت TIF نمونه كارت ويزيت را ارائه  و از کاهش کیفیت نمونه كارت ويزيت جلوگیری نماييد.
حالت خاص نمونه كارت ويزيت تنها جهت کارت ویزیت های برجسته فایل لایه دار  نیاز داريم .
اگر در نمونه كارت ويزيت و يا ساخت كارت ويزيت از زمینه یکدست رنگی تیره یا مشکی استفاده می کنید از بکار بردن نوشته های سفید رنگ  پرهيز نموده و حتي از فونت هاي نازك در ساخت كارت ويزيت خود جدا خوداري نماييد
چاپ نمونه كارت ويزيت که در آن از  تصويرزن استفاده تبلیغاتی شده باشد ممنوع مي باشد.
ساخت كارت ويزيت:
 در ساخت كارت ويزيت بدلیل وجود تغيرات اساسي در  سیستم ساخت كارت ويزيت  وخروجی رنگ در پرینترهای اماتور جوهر افشان و ساخت كارت ويزيت در دستگاه های چاپ دیجیتال حرفه اي با ساخت كارت ويزيت و  چاپ افست، به هيچ عنوان ساخت كارت ويزيت  با ماشین چاپ افست و ساخت كارت ويزيت  ارائه شده از طرف شما به بازار هدف و مخاطب يكسان نخواهد بود .
متخصصان کانون طراحان برتر با توجه به اهمیت طراحی کارت ويزيت و نقش موثر آن در یک کسب و کار تلاش نموده با تمام امکانات در اختیار خود طرح هایی در خور صنعت شما و کاملا علمی ارائه نموده تا تاثیر به سزایی در این عرصه ایفا نماید. همچنين اين مجموعه با در نظر گرفتن امكانات خود كلاس هاي تخصصي در خصوص طراحي و بازرگاني جهت ايجاد فرصت آموزش برابر دانشجويان عزيز طراحي گرافيكی برقرار نموده . جهت کسب اطلاعات بیشتر  و سفارش كارت ويزيت طراحان برتر ،طراحي كارت ويزيت ،مشاهده نمونه كارت ويزيت و ساخت كارت ويزيت يا طراحي كارت ويزيت آنلاين با ما تماس بگیرید.
طراحان برتر ارائه دهنده حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی پوستر, و همچنین سفارش #طراحی_کاتالوگ و نیز  #طراحی_بسته_بندی حرفه ای می باشد.
تلفن تماس: 77135127
تلفن همراه:09123939690
 
Add a comment...

Post has attachment
طراحی پوستر - سفارش طراحی پوستر - طراحی پوستر تخصصی
طراحی پوستر (POSTER DESIGN) به عنوان یک ابزار جهت اطلاع رسانی بوده و بنا به تعریف تخصصی پوستر یک صفحه است که بر روی سطح ایستاده نصب می گردد.
در عصر گذشته نیازهای بشر ایجاب می کرد که این سیستم به وجود آید. در حقیقت می توان پوستر را به عنوان رفع نیازهای جامعه به خاطر انتقال اطلاعات در سطح یک شهر یا روستا به وجود آمد.
طراحی پوستر در بین جنگ جهانی اول و دوم نقش بزرگی در تبلیغات در روابط عمومی جنگ ایفا نمود. به عنوان مثال آلمان نازی به واسطه همین تبلیغات روی کار آمدند بنابراین نقش پوستر در کنار دیگر رسانه های تبلیغات در تشویق جامعه بسیار مهم بوده بعد از جنگ های متعددی که از آن یاد شد.
طراحی پوستر نقش مهمی در بخش های دیگر زندگی بشر ایفا نموده .
نقش طراحی پوستر در روابط عمومی و تبلیغات :
آگاه کننده ، اطلاع رسانی ، فروشنده کالا و خدمات ، ترقیب کننده و تشویق کننده و …. می باشد . این یک حقیقت است که با ظهور ابزار جدید تبلیغاتی ، محدوده فعالیت طراحی پوستر کاهش یافته اما اگر به صورت حرفه ای به موضوع بیندیشیم ، می بینیم که جایگاه طراحی پوستر ها بسیار تخصصی و علمی شده و به عنوان یک رابط بین رسانه ها شناخته شده است. به نظر کارشناسان و طراحان کانون مشاوره و تبلیغات طراحان برتر طراحی پوستر در عصر حاضر نقش مهمی ایفا می نماید و نه تنها طراحی پوستر جایگاه خود را از دست نداده بلکه بسیار پررنگ تر هم شده و هزینه پائین اطلاع رسانی جذابیت بصری همه و همه باعث می شود که این رسانه به یکی از رسانه های محبوب کارشناسان و کانون مشاوره و تبلیغات طراحان برتر در زمینه طراحی برتر شناخته شود.
هنگامی که صحبت از فروش محصولات و خدمات می شود، مطمئنأ عناصری که در ساخت و طراحی پوستر چه فونت ها و نوشته ها و چه تصاویر همه مشارکت دارند و وسیله ای هستند برای انتقال پیام . شایان ذکر است طراحی پوستر برای یک فعالیت تجاری ، یک فعالیت فرهنگی متفاوت است. قانون طراحی پوستر یکسان است اما تفاوت هایی نیز دارد. بنابراین با مشخص شدن موضوع ، رنگ ، متن ، عکس ها و …. می توان پوستر را دسته بندی نمود.
پوسترهای تبلیغاتی می تواند شانس هر طراح باشد چرا که مخاطبان و بازار هدف گسترده ای را پیش روی خود دارد. این به معنای آن است که یک پوستر تبلیغاتی با تعداد زیادی مخاطب سر و کار دارد و این خود یک شانس برای طراحان حرفه ای شرکت طراحان برتر می باشد که بتوانند فرهنگ جامعه را ارتقاء دهند. این به معنای ارتقاء دانش بصری جامعه برای طراحی گرافیکی از جمله طراحی کاتالوگ و پوستر می باشد . امیدوارم مدیران بازاریابی ، مدیران برند و مدیران تبلیغات و روابط عمومی با گسترش دانش خود در حوزه ی طراحی و تبلیغات بتوانند از این ابزار ارزشمند بهره برداری نمایند.
تخصص ما در حوزه طراحی پوستر
تخصص ما تنها در چاپ و طراحی پوستر خلاصه نمی شود. استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده، زمان بندی، مکان استفاده و طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است. ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن در طراحی پوستر را خواهیم داد.
خدمات مادر حوزه طراحی پوستر
طراحی پوستر  شما علاوه بر اینکه توسط ما اجرا خواهد شد. بنا به درخواست شما خدمات چاپ و یا تولید با خدماتی ویژه در زمینه حمل و نقل ارائه خواهد شد. طراحی پوستر از نیازسنجی سفارش دهند و بررسی مفاهیمی که هدف از طراحی پوستر است آغاز گردیده و تا نظارت بر چاپ پوستر طراحی شده ادامه می یابد.
طراحی پوستر و کسب و کار
طراحی پوستر جهت نمایش محصولات در سال های اخیر بهترین جایگزین در مورد برخی محصولات به مخاطبین می باشد. طراحی پوستر شرکتی که تولید کننده قطعات یدکی خودرو باشد و یا طراحی پوستر شرکت دوربین مدار بسته و قطعات الکترونیکی که تعداد آن ها زیاد است، بسیار مفید خواهد بود. طراحی پوستر جایگاه منحصر به فردی دارد و نمی توان آن را جایگزین همه رسانه های تبلیغاتی نمود. به عنوان مثال هرگز نمی توان طراحی پوستر را جایگزین کاتالوگ نمود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی کاتالوگ به صفحه اختصاصی آن مراجعه نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی بروشور به کلیک بر روی طراحی بروشور به صفحه مربوطه وارد شوید.
همچنین می توانید جهت آشنایی بیشتر در مورد نحوه #طراحی_پوستر در کانون #طراحان_برتر با شماره 77135127 تماس حاصل نمایید.
 
طراحی پوستر
طراحی پوستر
tarahanebartar.com
Add a comment...

Post has attachment
طراحی بروشور
طراحی بروشور Brochure Design و چاپ بروشور Brochure Print  برای محصولات عمده یک شرکت تولیدی و یا برای ارائه خدمات توسط یک شرکت طراحی و چاپ  صورت می پذیرد.
طراحی بروشور ؛ یکی از روش های بسیار موثر و کار آمد در خصوص معرفی محصولات و خدمات به مشتریان، طراحی  بروشور است. که با رعایت نکات زیر می توانید رضایت مشتریان  با درخواست طراحی بروشور  خود را جلب نمایید.
طراحی بروشور حرفه ای به گونه ای است که ؛ تنها ۲۰ ثانیه یا کمتر فرصت دارید تا مخاطب را راضی به برداشتن بروشور از روی میز و ورق زدن آن کنید. پس طراحی بروشور و چاپ آن از حساسیت بالایی برخوردار است.
استفاده از نام کمپانی و آرم آن یکی از ضرورت های اولیه  طراحی کاتالوگ و بروشور می باشد. در این جا طراحی لوگو (آرم) نیز بسیار مهم است. طراحی بروشور ها اگر بیشتر از دو صفحه یا چهار لت طراحی بروشور می شوند، بهتر است که دارای یک صفحه یا لت رویی به عنوان جلد باشند که لوگو ، نام کمپانی و سوتیتر آن نیز در این صفحه طراحی بروشور قرار می گیرد.
 در طراحی بروشور استفاده از تصاویر مستقیم یا غیر مستقیم با وضوح و کیفیت بالا و رنگ هایی با تونالیته و هارمونی بیشتر ، یکی دیگر از ویژگی های طراحی بروشور می باشد. در طراحی بروشور تصاویر مستقیم یا صنعتی به تصاویری می گویند که شامل محصولات و خدمات شرکت یا کمپانی صاحب بروشور می باشند که برای ارتقاء کیفیت طراحی بروشور بهتر  است در لابراتورهای عکاسی گرفته شود. همچنین در طراحی بروشور تصاویر غیر مستقیم به تصاویری می گویند که به ظاهر نامرتبط هستند اما با توصیف و تحلیل آن به کمپانی مرتبط می شود که این گونه تصاویر بیشتر برای شرکتهایی مورد استفاده قرار می گیرد که کارهای خدماتی انجام می دهند. انتخاب نوع و تعداد عکس بسیار حائز اهمیت است چرا که موقعیت دیداری بروشور در جلب مخاطب ، وابسته به آن است.
استفاده از عکس ها ، تصاویر ، ترکیب ها و فرم هایی که در کمپانی های دیگر منتشر شده اند و وجود داشته اند حتی الامکان نباید مورد استفاده قرار بگیرد. هرچند که نمودارها و المان های گرافیکی در فضاهای مختلف و مناسب تاثیر بخصوص خود را می گذارد. و یا استفاده از عکس های تکراری در فضاهای غیر تکراری ، نمود و المان منحصر به فرد همان فضا محسوب می شود.
پیام نمادین توسط فرم ، رنگ ، المان و تصاویر باید سریع، مفید و در کوتاهترین زمان منتقل گردد، این یکی از عوامل مهم و جزء خاصیت های گرافیکی تبلیغاتی محسوب می گردد.
تا آنجا که امکان دارد باید از متون کمتر و کاملا به جا استفاده کرد، طراحی بروشور یک کتاب داستان و یا یک روزنامه نیست. فقط باید اطلاعات ضروری به طور خلاصه استفاده شود. جملات کوتاه ، مفید و مختصر.
چند نکته در مورد طراحی بروشور  :
ارزیابی سفارش دهنده طراحی بروشور از دیگر نکات مهمی است که باید قبل از طراحی بروشور به آن توجه شود، که معمولا شامل ارزیابی سیستم سازمانی شرکت سفارش دهنده طراحی بروشور و پرس و جو در مورد مشتری های آن که قرار است طراحی بروشور به دست آنها برسد، شما را در چگونگی استفاده از نمادها ، رنگ ها ، جملات ،… که در مجموع سلیقه سفارش دهنده را تشکیل می دهند، آشنا می سازد.
هر چه احترام به مخاطب بروشور در طراحی بروشور بیشتر باشد، او در گرفتن خدمات بیشتر ترغیب می شود. انتقال احساس مشتری مداری سبب ایجاد میل و کشش برای گرفتن خدمات و یا کالا می باشد.
انواع طراحی بروشور مبتنی است بر اندازه و اشکال صفحات . بر این اساس هر دسته بندی رایج ترین طراحی بروشور ها به شرح زیر است:
دسته بندی انواع طراحی بروشور :
بروشور دو لت  :
بروشور های دو لتی کی از از بهترین انواع بروشورها است که برای تبلیغات تجاری استفاده می‌شود. به دلیل اینکه هم خواندنش راحت تر و هم مدت زمان بسیار کمی برای خواندن مطالب آن نیاز است این نوع خاص طراحی بروشور چون دارای قابلیت خواندن سریع و آسان دارد و نیز قابل حمل می‌باشد مناسب  فعالیت‌های تجاری معرفی می‌شود.
بروشور سه لت :
این نوع طراحی بروشور در موفقیت‌های شما نقش به سزایی را می تواند ایفا کند. این نوع طراحی بروشور ( بروشور های سه لت) یکی از بهترین و رایجترین انواع طراحی بروشور می باشد که به هیچ عنوان نمی شود تاثیرگزاری و اهمیت آن را نادیده گرفت. بارزترین ویژگی در طراحی این نوع بروشور ( بروشور سه لت) زیاد بودن فضا برای ارائه مطالب مربوط به کار فعالیت و کار است. همچنین در اکثر مواقع از این نوع بروشور در خصوص آگهی های تبلیغاتی نیز استفاده می نمایند.
بروشور ضمیمه (GATE-FOLD) :
از این نوع طراحی بروشور (بروشور های ضمیمه) به عنوان یکی از عناصر خیلی خیلی مهم و کاربردی در بازاریابی استفاده می‌نمایند که چنانچه با استفاده از روشهای درست استفاده شود نتیجه های بسیار چشم گیری خواهد داد. این را هم باید بدانید که هزینه های چاپ این نوع خاص بروشور از سایر بروشور ها بالاتر است ولی این نوع بروشور Gate-fold یکی از بهترین انواع بروشور های مدرن است.
بروشور Z-FOLD :
این نوع طراحی بروشور ها (بروشور های Z-fold ) در بیشتر مواقع جایگزین بروشور های سه لت می شوند بیشتر با عنوان طراحی بروشور های سه لت مورد استفاده قرار می گیرند،به این دلیل که همانند بروشور هایی که سه لتی هستند دارای سه لت و یا سه لایه هستند. واضح است که این طراحی بروشور ها دارای ۶ پنل است که پنل رویی در روی برشور و پنل آخر در پشت بروشور قرار دارد و به بقیه پنل ها پنل داخلی گفته می شود. لازم به ذکر است که از این قبیل طراحی بروشور ها برای نمایش اطلاعات مربوط به محصولات یک برند و یا یک کمپانی استفاده می‌شود این نوع طراحی بروشور ها به لحاظ قیمت با بروشور های سه لت یکی است برای همین موضوع بیشتر از این نوع طراحی بروشور ها بجای بروشور های سه لت استفاده می کنند.
تخصص ما در طراحی بروشور :
تخصص ما تنها در طراحی بروشور و چاپ بروشور خلاصه نمی شود. استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده، زمان بندی، مکان استفاده، طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است. ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن در طراحی بروشور را خواهیم داد.
طراحی بروشور در راستای غرفه نمایشگاهی  :
1- مواردی در خصوص طراحی غرفه نمایشگاهی
طراحی غرفه نمایشگاهی عنصری خلق شده در دوران مدرن است که بنا به ضرورت تولید وعرضه ی انبوه کالا تجلی نموده .آنچه به شكل طراحی غرفه نمایشگاهی مطرح است آغاز پیچیده این دوران و آینده  را دربر می گیرد. در حال حاضر مکان وفضا  تعریف دیگری به خود گرفته و نسبت آن با اكولوژی و فناوری در راس امور قرارگرفته. بر این اساس معماری وساختار بصری طراحی غرفه نمایشگاهی در روزگار حاضر کارکردهای مختلفی  دارد  و باید توجه داشت كه در رابطه با فضای طراحی غرفه نمایشگاهی از چند زاویه مشود بررسی نمود که شامل عملکرد استفاده کاربران جاگیری آن در ساخت شهری می شود.
2- اهداف عمده در طراحی غرفه نمایشگاهی
اهداف عمده در طراحی غرفه نمایشگاهی را می توان به شكل زیر شرح داد. نوآوری در مواد و مصالح ساخت -کاهش ماده ی ساختمانی و افزایش فضا با شیوه های مدرن. و رد حقیقت مضوع اصلی این است كه این فضاها همواره بر پایه نوآوری بنا شدند. ویژگی های اساسی طراحی غرفه نمایشگاهی فارغ از اینکه طراحی غرفه نمایشگاهی در چه محیطی طراحی شده اند در نگاه اول می توان به خلاقیت ها و نوآوری ها توجه نمود.
آموزش طراحی بروشور :
آموزش طراحی بروشور با استفاده ازروشهای  مختلفی صورت  می پذیرد، بدون شك یکی از بهترین نرم افزارها جهت طراحی بروشور و همچنین آموزش طراحی بروشور ، نرم افزار Adobe InDesign می باشد.  اما با دقت به زوایایی  که دارد به وسیله  هرکس قابلیت كارایی ندارد  و نیاز به آموزش طراحی بروشور دارد؛ از این حیث در بین نرم افزارهای موجود، Microsoft Word  بهتر و آسانتر از سایر نرم افزارهای آموزش طراحی بروشور می باشد به همین دلیل در آموزش طراحی بروشور سعی  می كنیم نحوه ی ساخت یک بروشور ساده را در محیط ورد آموزش طراحی بروشور را ارائه نماییم.
جهت آموزش طراحی بروشور و یا  ساختن یک بروشور در word می توان  از چند متد مختلف استفاده نمود:
آموزش طراحی بروشور به روش استفاده از قالب های بروشور  word
آموزش طراحی بروشور  و یا ساخت یک بروشور به صورت دستی و بدون دخالت و استفاده از قالب ها
روش نخست آموزش طراحی بروشور ، یعنی استفاده از قالبهای آماده جهت آموزش طراحی بروشور  است. کاری که باید انجام دهید دنلود قالب برای آموزش طراحی بروشور و انجام تغییرات مورد نیاز است. در این مطلب آموزش طراحی بروشور هدف ما آموزش متد دوم است .
گام نخست : آموزش طراحی بروشور با استفاده از قالبهای پیشفرض بروشور
گام دوم : آموزش طراحی بروشور  بدون استفاده از قالب به صورت دستی
ساخت بروشور :
در قسمت ساخت بروشور می خواهیم شما را با یکی از نرم افزارهای ساخت بروشور آشنا کنیم . نرم افزار ساخت بروشور یک نرم افزار حرفه ای ساخت بروشور می باشد Microsoft Publisher نرم افزار ساخت بروشور ، با استفاده  گرافیکی قوی که یک فرد مبتدی  نیز می تواند به راحتی با آن به  ساخت بروشور بپردازد. به عنوان مثال ساخت بروشور  اینگونه می باشد  انتخاب Brochures  از کادر و سپس انتخاب طرح  مورد نظر از میان طرح های موجود.
طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور :
اصول شركت طراحان برتر طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور کارا ، متفاوت و قیمت متناسب با كیفیت می باشد. طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور یك شمایی از شرکت شما می باشد و نمی توان پذیرفت که طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور  شركت شما خوب به نظر نرسد.
هنگامی كه طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور هر کدام از این اشكال به درستی ایجاد و استفاده شوند محصول شما را به صورت  نا محصوص در اختیار مشتری ها قرار می دهند.
طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور ، مجله و دیگر موارد چاپی که  ابزار و پیام  بازاریابی شما را انتقال می دهند  باید از محصولات و خدمات شرکت، با درك بالایی نسبت به مخاطبین شما، طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور بی عیب و نقص و کامل ارائه شود. شركت طراحان برتر شما را در زمینه ایجاد محتوا، طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور و روش های  ساخت بروشور و چاپ بروشور و كاتالوگ و همچنین روش های تبلیغاتی راهنمایی می کنیم، تا اطمینان حاصل كنیم طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور اجرا شده به درستی معرف برند شركت ، محصولات و یا خدمات شما باشد. در حین طراحی حرفه ای كاتالوگ و بروشور محصولات یا خدمات شما  شركت طراحان برتر به شما دیدگاه‎ها و ایده‎هایی از ابزارهای تبلیغاتی مناسب برای هر مرحله ارائه می دهیم. همچنین روشهایی در خصوص به کارگیری این ابزارهای تبلیغاتی طراحی كاتالوگ و طراحی پوستر بروشور در کمپین تبلیغاتی شما ارائه نماییم .
چاپ بروشور و كاتالوگ:
در چاپ بروشور و كاتالوگ  با کیفیت مناسب موارد مهمی نقش دارند که عبارتند از:
1- طراحی : در چاپ بروشور و كاتالوگ محتوا باید به روشی قرار گیرند که علاوه بر رساندن پیام  مخاطب را درمطالعه تمامی موارد آن ترقیب نماید که البته در این قسمت چاپ بروشور و كاتالوگ نیز موثر می باشد.
2- صفحه بندی درست : در  چاپ بروشور و كاتالوگ قبل از چاپ نسخه طراحی بروشور  شما می بایست به گونه ای طراحی شود که پس از چاپ بروشور و كاتالوگ در به ترتیب کردن ورق ها به مشكل نخوریم.
3- چاپ بروشور و كاتالوگ : مهمترین قسمت پیدایش یک بروشور ، چاپ بروشور و كاتالوگ آن می باشد که اگر رنگهای نا مرقوب در چاپ بروشور و كاتالوگ  استفاده شود و رنگها را نتوان بدرستی بر روی هم قرار داد نتیجه نهایی چاپ بروشور و كاتالوگ نا مرقوب خواهد بود که کسی نیاز به مطالعه آن را هم  نداشته باشد. اما استفاده از رنگهای شفاف در چاپ بروشور و كاتالوگ  بسیار با کیفیت  و چاپ بروشور و كاتالوگ بوسیله دستگاه چهار رنگ همزمان می تواند شما را به هدف نهایی نزدیک كند.
4- صحافی برش و خط تا : آخرین مرحله چاپ بروشور و كاتالوگ صحافی مناسب ، با کیفیت و دقیق ، برش لبه های دقیق به گونه ای که لبه ها دقیقاً بر روی هم قرار گیرند و خط تای صحیح می باشد.
خدمات ما در طراحی بروشور
طراحی بروشور شما علاوه بر اینکه توسط طراحان برتر بر اساس استانداردهای فوق نجام خواهد شد، متخصصان کانون طراحان برتر با توجه به اهمیت طراحی بروشور و نقش موثر آن در یک کسب و کار تلاش نموده با تمام امکانات در اختیار خود طرح هایی در خور صنعت شما و کاملا علمی ارائه نموده تا تاثیر به سزایی در این عرصه ایفا نماید. همچنین این مجموعه با در نظر گرفتن امكانات خود كلاس های تخصصی در خصوص طراحی و بازرگانی جهت ایجاد فرصت آموزش برابر دانشجویان عزیز طراحی گرافیك برقرار نموده  كه می توانید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش بروشور طراحان برتر ، طراحی بروشور ، مشاهده نمونه بروشور و ساخت كارت ویزیت یا طراحی كارت ویزیت آنلاین با ما تماس بگیرید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد #کاتالوگ و  #طراحی_کاتالوگ به این صفحه از منوها  مراجعه نمایید
تلفن تماس: 77135127
تلفن همراه:09123939690
طراحی بروشور
طراحی بروشور
tarahanebartar.com
Add a comment...

Post has attachment
طراحی بنر
 طراحی بنر های تبلیغاتی جهت ارائه پیام تبلیغاتی و فرمت گرافیکی با روش های هنری ارائه می گردد.
بنرها نیز به مانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی ارائه می گردند و پیام تبلیغاتی خود را در فرمت یک طرح گرافیکی به بازار هدف عرضه می دارند در نوشته های بکار رفته در طراحی بنر ها بیشتر مواقع تبلیغاتی است و از کلمات مناسب در آن بکار برده می شود، هزینه های ایجاد یک بنر معمولا از طراحی پوستر های تبلیغاتی ارزان تر هستند و شاید با ارائه مناسب بتوان تاثیر بهتری نیز از آن ها حاصل نمود. معمولا بنرها از بخش های دیجیتال و چاپی تشکیل می شود. هرچند طراحی بنرهای تبلیغاتی یکی از مشکل ترین طراحی های گرافیکی را شامل می شود. به دلیل اینکه شما باید در کوتاه ترین فرم شاید و کوچکترین فضای ممکن به ایجاد یک اثر هنری برای یک گروه از مخاطبان تبلیغاتی بپردازید. حال بنرهای تبلیغاتی چه دیجیتالی و چه بنرهای چاپی باید از یک محصول پیروی نمایند.


در ایجاد بنرهای چاپی و دیجیتالیکه در شبکه های اجتماعی و یا محیط وب ارائه می گردند باید از رنگ های تند و پر رنگ و شارپ استفاده نمود و همچنین باید از کلمات ساده و روان در جهت ارائه پیام به مخاطب بهره جست که این خود یکی از مهمترین نکات در طراحی یک بنر تبلیغاتی محسوب می گردد.
- بنرهای تبلیغاتی باید به وسیله پیامی مختصر اثربخش و در بیشترین حالت ممکن با دو یا سه بخش و یا قطعه اطلاعاتی، پیام خود را به مخاطب ارائه دهند همچنین کلمات استفاده شده نباید از 15 تا 20 کلمه بیشتر شود.
- یکی از موضوعات اساسی در تبلیغات بنری نگاه اول مخاطب است، موضوع تبلیغ باید در نگاه اول برای مخاطب شفاف باشد، شاید تفاوت اصلی طراحی بنر تبلیغاتی با پوسترها و طراحی کاتالوگ در همینجا مشخص می گردد. به این خاطر که امکان دارد در یک پوستر تبلیغاتی این فرصت به ما داده شود که اطلاعات و تصاویر بیشتری را به مخاطب ارائه دهیم و این موضوع در اثر بخشی پوستر تاثیر کمتری دارد، اما در خصوص بنرهای تبلیغاتی این موضوع صدق نمی کند، هر چه متن و عکس گویاتر باشد تاثیر آن بیشتر است.
- بنرهای تبلیغاتی قیمت چندانی ندارند اما با همین قیمت پایین تاثیر مناسبی بر کسب و کار شما خواهند داشت.
مواردی که در یک بنر تبلیغاتی از آن استفاده می شود:
1- #لوگو و نشان تجاری یک شرکت
2- رنگ سازمانی
3- کاراکتر
4- شعار تبلیغاتی
5- المان ها و فرم های استاندارد شرکت که باعث جلوه بصری در #طراحی_بنر تبلیغاتی می شود.
6- استفاده از انیمیشن های جذاب و گیرا
طراحی بنر
طراحی بنر
tarahanebartar.com
Add a comment...

Post has attachment
طراحی کاتالوگ و طراحی لوگو اولین دغدغه مدیران باهوش و با تفکر استراتژیک می باشد. طراحی بسته بندی مناسب نیز از سوی مدیران فروش همیشه مورد پیگیری از سوی سایر مدیران می باشد. کانون طراحان برتر با انجام یک فرایند علمی و با گردآوری تیم های تخصصی شامل گرافیست ها ، دکترین بازاریابی و تبلیغات و همچنین انجام تحقیقات بازار به منظور تدوین کمپین تبلیغاتی اثربخش توانسته است کلیه عناصر تبلیغات اعم از طراحی کاتالوگ و بروشور ، طراحی لوگو ، طراحی بسته بندی ، طراحی پوستر به شیوه موثر در کنار یکدیگر قرار دهند.
طراحی کاتالوگ و بروشور در ذهن مدیران به دلیل آگاهی مناسب آنها از ابعاد مختلف محصولات و خدمات و برند شرکت شان ، هدفمند است اما پس از پیاده سازی این طراحی ها توسط افراد گرافیست ، اهداف مدیران را به نتیجه نمی رساند. نباید فروش کرد که طراحی لوگو و برند موضوعاتی است که حداقل برای مدت 10 سال نمی تواند تغییر کند و سرمایه سنگینی را جهت معرفی آن ها باید اختصاص داد.
#طراحی_لوگو و #طراحی_کاتالوگ و طراحی بسته بندی به عنوان عناصر اصلی تبلیغات در سطوح مختلف و منطبق با درخواست مدیران و اهداف سازمان ها و شرکت ها توسط طراحان برتر صورت می پذیرد. تفاوت دیگر انجام پروژه ها توسط طراحان برتر آن است که در صورت تمایل مدیران و بسته به نوع محصولات و خدمات یک شرکت ، تحقیقات بازار در مورد رقبا و محصولات موجود در بازار صورت می پذیرد. امروزه قدرت شرکت ها در عرصه رقابت در مورد محصولات باید توسط شرکت ها و مشاوران تبلیغاتی رقم بخورد. بدین ترتیب که اگر شرکتی سفارش طراحی کاتالوگ و طراحی بسته بندی و طراحی لوگو و برند خود را به یک مشاور و مجری تبلیغات معمولی می سپارد و در مقابل شرکتی که کمپین تبلیغاتی خود را به صورت دقیق برنامه ریزی می نماید و از طراحی لوگو تا طراحی کاتالوگ را به همراه یک مشاور و مجری تبلیغات علمی و با تجربه پیش می برد، قطعاً در بازار نیز مشکلات بیشتری خواهد داشته و سهم بازار کمتری از مخاطبین می گیرد.
استفاده از طراحان خارجی و عضویت در انجمن های بین المللی در کشورهای پیشرو در حوزه طراحی و تبلیغات ، از جمله وجوه تمایز طراحان برتر است که قدرت و توان این شرکت را در بهره برداری از طراحان و ایده های خلاقانه در حوزه تبلیغات ارتقا داده است. توسعه ایده های خلاقانه در عناصر مختلف تبلیغاتی از طراحی لوگو ، طراحی کاتالوگ و بروشور و بخصوص طراحی پوستر می تواند علاوه بر آنکه بُرد و اثربخشی تبلیغات را بالا می برد، هزینه های تبلیغات را تا حدود بسیار زیادی کاهش می دهد. اگر شرکتی نتواند در طراحی خود عنصر خلاقیت و نوآوری را ایجاد نماید، مجبور به پرداخت هزینه های گزاف جهت معرفی و یادآوری کالا و خدمات خود در بازار و در میان رقبا خواهد بود. هر شرکتی طراحی بسته بندی و طراحی لیبل از جمله مواردی است که تولید کنندگان در ابتدای فعالیت خود توجه زیادی به آن ندارند اما پس از گذشت مدتی و حضورشان در بازار ، متوجه اشتباه خود می شوند و علاوه بر آنکه باید هزینه ای را صرف #طراحی_بسته_بندی و لیبل و برند مجدد داشته باشند، باید کلیه هزینه های پرداخت شده قبلی صرف نظر کنند. کانون طراحان برتر علاوه برآنکه مجری طراحی و کمپین تبلیغاتی است، یک مشاور تبلیغاتی بوده و با توجه به اهداف مدیران، پیشنهaادات و بودجه بندی برای تبلیغات را انجام می دهند.
طراحان برتر
طراحان برتر
tarahanebartar.com
Add a comment...

Post has attachment
طراحی مالتی مدیا معمولا از مواردی همچون ترکیبی از صدا، تصویر، گرافیک، برنامه نویسی و ... تشکیل می گردد که شکل متمایزی از نمایش را حاصل می نماید.
یکی از ابزار مهم و کارا در خصوص ارائه یک محصول یا خدمت معرفی به واسطه عکس، نمودارها و ... بوده که با حضور یک برنامه کاربردی مانند پاورپوینت تحولی در خصوص ارائه و پرزنت صورت گرفته و پس از آن فلش های متنوع که به واسطه برنامه فلش وارد این فرآیند گردید توانست بسیاری از مشکلات گرافیکی را به روشی ساده مرتفع گرداند. در کشور ما به علت سرعت پایین و مشکلات اساسی در این حوزه این راه کار نیز برای ارائه پرزنت ناکارا به نظر می رسید حال راه کار چیست؟
به نظر می رسد ترکیب این چند رسانه با یگدیگر رسانه ای ترکیبی به نام مالتی مدیا را ایجاد می نماید که تمام موارد را در خود جای داده و مشکلات سیستم های قبلی را ندارد، معمولا طراحی مالتی مدیا ها با نرم افزارهای گوناگون انجام می شود و به لطف نرم افزارهای تولید و طراحی مالتی مدیا می توان افکت ها و تصاویر و موشن های گوناگون را بر روی تصویر پیاده سازی نمود این تکنیک ها توان این را به طراح مالتی مدیا می دهد که بتواند یک طراحی زیبا – نوشته- فیلم- عکس و حتی برنامه های هوشمند مانند یک سایت تعاملی را بر روی صحنه نمایش شما به تصویر بکشانند.
طراحی مالتی مدیا متشکل از متن، صدا، گرافیک، انیمیشن و تصاویر می باشد. متن که می تواند شامل هر نوع نوشته ای باشد مثلا یک نوشته، زیر نویس و خودآموز و ... که بتواند مفاهیم را هر چه بهتر انتقال دهد و صدا نیز می تواند از موسیقی ها و یا صدای افراد و ... تشکیل گردد. در خصوص تصاویر گرافیکی می توان عناصری همچون پوسته ها، طراحی ها، نقاشی ها و دیگر موارد را نام برد که به انیمیشن نیز تبدیل می گردد.
انواع طراحی مالتی مدیا
در اکثر اوقات هر طراحی مالتی مدیا از ترکیب دو عنصر مانند انیمیشن و صدا و یا .... به صورت هم زمان بهره می برد، که در دو نوع تعاملی و غیر تعاملی در دسترس شرکت های و سازمان ها قرار می گیرد.
پارک بازاریابی ایران سعی نموده که مالتی مدیا تولید شده خود را در یک سیستم علمی و در دو حالت فوق ارائه نماید.
در نوع اول، طراحی مالتی مدیا ی انجام شده می تواند به صورت یک جانبه ارائه گردد، یعنی مخاطب می تواند به صورت یکجانبه از اطلاعات و تصاویر استفاده نماید.
و در نوع دوم با اتصال نرم افزار به یک شبکه مانند اینترنت مخاطب قادر خواهد بود ارتباط دو جانبه با مالتی مدیا داشته باشد.
طراحی بسته بندی و #طراحی_پوستر بصورت حرفه ای در گروه #طراحان_برتر
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded