Profile cover photo
Profile photo
TANAKE - Projekty i wyposażenie gastronomii
14 followers
14 followers
About
TANAKE - Projekty i wyposażenie gastronomii's posts

Post has attachment
Zdarza się, że sezon wakacyjny sprzyja podjęciu decyzji o uruchomieniu własnego lokalu gastronomicznego. Trafią do nas liczne zapytania w sprawie nowych lokali. Proponujemy zazwyczaj rozpoczęcie działań od fazy planowania – w tym od opracowania projektu technologii. Aby marzenie np. o własnej restauracji ubrać w realny kształt, konieczne jest przełożenie wizji na konkretne rozwiązania. Właśnie w tym pomaga profesjonalny projekt technologiczny. Opracowany przez doświadczonego inżyniera projektanta pozwala uniknąć błędów, zapewnia zgodność z przepisami i przede wszystkim pozwala poprawnie skoordynować późniejsze prace budowlane w lokalu oraz zakupy wyposażenia. W trakcie pracy nad projektem, technolog zadaje inwestorowi pytania, doradza, proponuje rozwiązania. Dla nowicjuszy w gastronomii pomoc tego typu jest nieodzowna, ale również osoby doświadczone w tej niełatwej branży doceniają wartość profesjonalnego planowania. Każdy lokal jest inny i trzeba dostosować się do walorów i ograniczeń danej lokalizacji. 
Photo

Post has attachment
Od zawsze działamy w taki sposób, aby klienci i dostawcy mogli na Tanake polegać. Wierzymy, że pozornie staromodne wartości jak przyzwoitość i uczciwość powinny leżeć u podstaw każdego biznesu. Starannie dbamy o stabilność finansową. Drobnym potwierdzeniem stosowania przez nas powyższych zasad jest certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo. 
Photo

Post has attachment
kostkarki do lodu:
https://www.tanake.com.pl/sklep/kostkarki-do-lodu

Jeśli nie masz kostkarki lub planujesz wymianę starej na nową, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Większość kostkarek dostępna z magazynu, co ma znaczenie w sezonie turystycznym, przy dobrej pogodzie.

Jeśli nie wiesz jak dobrać kostkarkę dla siebie, poproś o poradę.

Photo

Post has attachment
Kompleksowe wyposażenie gastronomii w hotelu Mercure (Kraków),
zdjęcia z tej realizacji obejrzysz TU:
https://www.tanake.com.pl/hotele

Całościowe wyposażenie gastronomii hotelowej to specjalność naszej firmy. Niezależnie od tego czy mowa o dużej inwestycji czy o kameralnym obiekcie na uboczu, Tanake staje na wysokości zadania. Doświadczenie dziesiątków lat pracy inżynierów technologów, project managerów i techników serwisu procentuje zadowoleniem klienta i kolejnym pięknym obiektem w naszym portfolio. 
Photo

Post has attachment
sprawne serwowanie zimnych napojów:
https://www.tanake.com.pl/sklep/dystrybutory-do-napojow/dystrybutor-zimnych-napojow-20l

Dystrybutor zimnych napojów może usprawnić pracę w lokalu gastronomicznym. Jego obsługa jest tak prosta, że goście np. w hotelu mogą samodzielnie pobierać porcje napojów. W innych zastosowaniach to obsługa może wydawać napoje – gdy urządzenie zostanie posadowione np. za barem czy na zapleczu. W obu przypadkach napój będzie stale do dyspozycji, w odpowiedniej temperaturze. 
Photo

Post has attachment
do rolad, pasztetów, terrin - wiele możliwości zastosowania FORM:
https://www.tanake.com.pl/sklep/akcesoria-cukiernicze

Chcemy dziś skierować Waszą uwagę na formy do terrin - skromne akcesoria, które jednak pozwalają przygotować atrakcyjne potrawy. Przed nami sezon letni, chłodne przekąski będą na czasie. Mogą stanowić dodatek do głównych dań lub samodzielne dania. Formy przydadzą się zarówno w kuchni profesjonalnej jak i zastosowaniu domowym. Do potraw wytrawnych lub na słodko. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia :)

Photo

Post has attachment
Światowy Dzień Hamburgera za nami. Jak obchodzić taki dzień?
Można a) wybrać się na hamburgery na miasto b) zrobić hamburgera w domu c) obejrzeć urządzenia, które w lokalach gastronomicznych służą do przygotowania hamburgerów :) Tam, gdzie hamburgerów sprzedaje się dużo, formierka ułatwia i przyspiesza ich przygotowanie. Manualna ma mniejszą wydajność, automatyczna bardzo dużą
Photo

Post has attachment
KOSTKARKI DO LODU:
https://www.tanake.com.pl/sklep/kostkarki-do-lodu

Powoli robi się cieplej (w końcu). Niedługo przyjdzie czas na zimne napoje z palemką… Ważnym elementem tego sprawdzonego zestawu jest LÓD. Jeśli nie masz kostkarki lub planujesz wymianę starej na nową, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Większość kostkarek dostępna z magazynu. 
Photo

Post has attachment
ACESORIA BARMAŃSKIE
https://www.tanake.com.pl/sklep/akcesoria-barmańskie

Drobne i niepozorne, ale nieodzowne gdy chcesz przygotować drinki jak prawdziwy barman. Akcesoria barmańskie używane przez profesjonalistów sprawdzają się doskonale również w domu. Skompletowanie zestawu nie jest drogie a pozwala wznieść się na wyższy serwowania drinków. Kurs barmański lub domowe szkolenie barmańskie (np. przy pomocy filmów z internetu) to może być ciekawy pomysł na hobby. 
Photo

Post has attachment
Jak zamówić bar do kawiarni?

Planujesz otworzyć kawiarnię lub bar? Zadajesz sobie pytanie „od czego zacząć”? Najlepiej od tego samego kroku, który zawsze polecamy na początek – od planowania. Zastanów się nad tym co będzie serwowane w Twoim barze, ile miejsca możesz przeznaczyć na zabudowę barową w swoim lokalu, jakie urządzenia będą niezbędne, jak to całe wyposażenie poustawiać. Trzeba te kwestie przemyśleć, potem warto wstępne założenia i pytania skonsultować z doświadczonym wykonawcą barów – np. z nami 

BARY - przykłady realizacji:
https://www.tanake.com.pl/bary 
Photo
Wait while more posts are being loaded