Profile

Cover photo
Tamás Nagy
Works at MARSO Kft.
Attended University of Debrecen
702 followers|2,273,261 views
AboutPostsCollectionsPhotosYouTubeReviews

Stream

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
Igazi jövőképet kapnak a megszülető méhecskék, napra pontosan tudják, milyen feladat vár rájuk.
1
Add a comment...

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
Jól hangzik!
The Huawei Nova is coming on early October, find out all the details about the upcoming Nexus 6P-like mid-range Huawei offering!
1
Hires Péter's profile photoHorváth Gyula's profile photo
2 comments
 
Szerintem nem. De tokba téve úgyis mindegyik tök egyforma. A launcher látszik belőlük leginkább. Az meg olyan, amilyet akarsz magadnak.
 ·  Translate
Add a comment...

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
Ok.
9
1
Add a comment...

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
Már mindegy. #allo
 ·  Translate
2
Horváth Gyula's profile photoMolnár Péter's profile photo
11 comments
 
Újra működik az időjárás kijelzése a gugliban, úgyhogy az előzőeket visszaszívom.
https://plus.google.com/photos/114324414957695630652/albums/6333581221415173169/6333581219845340546
 ·  Translate
Add a comment...

Communities

21 communities

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
Ilyet találtam a debreceni egyetemen. Jó dolog, a mi időnkben ilyen még nem volt. 😃
 ·  Translate
6
Várnai Ernö's profile photoTamás Nagy's profile photo
2 comments
 
+Várnai Ernö Az már foglalt. A környéken úgy becézik egész Debrecent. 😃
 ·  Translate
Add a comment...

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
LOL!
1
Add a comment...

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
Na ha bezár a G+, tudunk hova menni. De csak míg be nem zár az is. 😂
 ·  Translate
Vannak felhasználók, akik szerint csak jót tenne a Twitternek, ha egy nagy tech cég felvásárolná, mások viszont félnek az egyik felmerülő névtől.
9 comments on original post
4
András Oláh's profile photoSancho Vi At's profile photoNáhóczki Náhó Gábor's profile photoHorváth Gyula's profile photo
5 comments
 
Leépíteni.
Add a comment...

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
Jó a felvezetés. Remélem nem aprózzák el a végét.
 ·  Translate
4
Add a comment...

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
Csütörtökön elvileg 12 órán át tart a nappal, de az égbolton nem azt látjuk, ami valójában történik. És az egész egyetlen pillanat, de mindent elmagyarázunk.
1
Add a comment...

Tamás Nagy

Shared publicly  - 
 
#facepalm  
Hétszáz évig semmi baj nem volt vele, de a hivatal most megelégelte a csúfságot.
3
Moldvai István's profile photoZoltán Rittinger's profile photoSancho Vi At's profile photo
3 comments
 
A beton száz évig köt, utána mállik.
 ·  Translate
Add a comment...
Tamás's Collections
Communities
21 communities
Story
Tagline
Headphones on - World off
Introduction
android, linux, development, headphones, music
Bragging rights
my job is my hobby
Education
  • University of Debrecen
    Software Information Technologist BSc, 2008 - 2010
Links
Contributor to
Collections Tamás is following
Work
Occupation
PHP, JS developer
Skills
PHP, JS, CSS3, HTML5, Linux
Employment
  • MARSO Kft.
    Web developer, 2012 - present
    PHP, JS developer & Linux server operator
  • WebShop Experts
    Web developer, 2010 - 2012
    PHP, JS developer & system administrator on duty
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Networking
Birthday
January 5, 1984
Relationship
Married
Other names
tomka, ntomka
Gyönyörű kilátás egy gyönyörű vidékre.
Public - 2 weeks ago
reviewed 2 weeks ago
Public - 2 weeks ago
reviewed 2 weeks ago
Public - 2 weeks ago
reviewed 2 weeks ago
184 reviews
Map
Map
Map
Public - 2 weeks ago
reviewed 2 weeks ago
Tipikus outlet. A méretekre sokszor vadászni kell. Messze van mindentől, így sok üzlet bezár a kis forgalom miatt.
Public - 2 weeks ago
reviewed 2 weeks ago