Profile cover photo
Profile photo
Talent Lab UAB
14 followers
14 followers
About
Talent Lab UAB's posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Oficialu - šiandien Lietuvoje Facebook naudojasi daugiau nei milijonas gyventojų, o tinklapis - lankomiausias. Kur dar kiti - LinkedIn, Tweeter, Instagram... Kaip jūsų įrašai gali padėti ar pakenkti jums ieškant darbo - apie tai kalbėjausi Žinių radijo eteryje. Negirdėjusiems ir besidomintiems - įrašas mūsų bloge: http://www.talentlab.lt/blogas/item/jusu-ivaizdis-socialiniuose-tinkluose-ziniu-radijo-eteryje

Post has attachment
Nuo vaikystės domiesi technika ir automobiliais bei sieji savo ateitį būtent su šia dinamiška ir nuolat augančia pramonės šaka. Esi pozityvus ir moki uždegti komandos narius, moki efektyviai planuoti užduotis, analizuoti pasiekimus bei valdyti pokyčius. Jei esi toks - ateik ir prisijunk prie mūsų kliento komandos!
http://www.talentlab.lt/blogas/item/ieskome-imones-vadovo

Post has attachment
Ar buvote pasimatyme su bendradarbiu?

Post has attachment

Post has attachment
Tavo galva pilna idėjų, noro ir pasiryžimo jas įgyvendinti. Žinai būdus pasiekti pirkėjo širdį ir sielą, kaip kurti, parodyti ir parduoti vertę. Žinai, kad esi ar tikrai tapsi pardavimų ir marketingo profu. Mes Ieškome tavęs!

Post has attachment
Dažnai girdime, kad šalyje yra struktūrinis nedarbas, kai darbo vietų yra, tačiau nėra kam dirbti, nors bedarbių yra daug. Kur mes klystame pasirinkdami profesiją, ieškodami darbo ir ieškodami tinkamų kandidatų į darbo vietą? Apie visa tai šiandien kalbėjomės Laisvosios Bangos eteryje.

Laidos garso įrašas ir santrauka žemiau. Malonaus klausymo ar skaitymo, tikiuosi rasite naudingų patarimų ir sau.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Prisimeni, kaip vaikystėje bandydavai draugo kantrybę, siūlydmas pirkti dramblį? Aišku, nes visada laimėdavai. Žinai, kaip įtikinti ir gali parduoti. Ir ne šiap tiesiog gali, o sugebi tai padaryti taip, kad pirkėjas pas tave visada grįžta.

Pardavimai yra tavo kraujyje, ne tik gali pasigirti, kad mėgsti laimėti, tačiau ir iš tiesų laimi.

Esi iniciatyvus, moki dirbti savarankiškai, niekada nenuleidi rankų ir sunkiu metu sugebi įkvėpti tiek save, tiek kolegas. Dažnai pagalvoji, kad tau nėra nieko neįmanomo, gali parduoti bet ką, netgi pilką dramblį. Mes ieškome būtent tavęs. Tam, kad parduotum dramblį mums.
Wait while more posts are being loaded