Profile cover photo
Profile photo
TOTEM.COM.PL
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W czwartek 14 maja odbyły się IV Warszawskie Targi Książki, na których ogłoszono wyniki pierwszej części Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych „Wydawcy Wybierają Drukarnię”. Pragniemy poinformować, że w kategorii drukarń cyfrowych zajęliśmy I miejsce. Dziękujemy wszystkim Wydawcom za oddane głosy. Poniżej Prezes Michał Rejnowski z dumą prezentujący honorowy dyplom.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kurs pierwszej pomocy
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Kurs pierwszej pomocy
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Radosnych Świąt Wielkanocnych !
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podtrzymując koncepcję ciągłego rozwoju, w marcu tego roku wzbogacamy nasz park maszynowy o nowoczesną maszynę rolową drukującą w technologii ink-jet. Jest to urządzenie z serii Océ ColorStream, która jest ceniona na całym świecie za najwyższą jakość oraz niezawodność przy zachowaniu wysokiej prędkości druku.
PhotoPhotoPhotoPhoto
Instalacja ColorStream
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
20 lat za nami
Photo
Add a comment...

Post has attachment
TOTEM na przestrzeni lat
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
View album
Add a comment...

Post has attachment
Totem rozpoczął działalność w 1995 roku. Na początku niepozorny sklepik komputerowy, z czasem powiększył się o studio grafiki. W gronie  wyjątkowych osób, ciężko pracowaliśmy na sukces i zapoznawaliśmy się z tajnikami projektowania graficznego i drukowania.
W świat druku wkroczyliśmy cztery lata później inwestując w pierwsze urządzeni do elektronicznego przygotowania matryc poligraficznych, w tym naświetlarkę do filmów, a potem system CTP.
Nie zważając na przeszkody i trudności poszliśmy za ciosem. Postanowiliśmy zrealizować kolejne marzenie. Oczyma wyobraźni widzieliśmy piękny budynek, a w nim nowoczesny park maszynowy do druku cyfrowego.
Zainteresowanie innowacyjnymi technologiami zaowocowało zbudowaniem nowoczesnej i kompleksowej drukarni cyfrowej z zapleczem introligatorskim na najwyższym poziomie.
Dzięki systematycznej i ciężkiej pracy całego zespołu udało  się utrzymać pierwotne założenia, które towarzyszyły nam od samego początku, a więc wysoką jakość świadczonych usług oraz szacunek do partnerów handlowych. Marzymy, planujemy, osiągamy wyznaczone cele, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a każdy problem staje się wyzwaniem. Rozwijamy się i ciągle szukamy nowych rozwiązań technologicznych. Wprowadzamy nowoczesne technologie, doskonalimy organizację pracy.  Dzięki zaangażowaniu całego zespołu zajmujemy czołowe miejsce wśród drukarni dziełowych.
Z okazji jubileuszu 20-lecia firmy TOTEM, dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania tego prężnie działającego organizmu. Dziękujemy Pracownikom i Przyjaciołom za ich wkład i zaangażowanie w budowanie naszej marki, a klientom za zaufanie i motywowanie do ciągłego doskonalenia. Liczymy na kolejne owocne 20 lat współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
20 lat temu zrodziło się marzenie. Marzenie, które dzięki naszemu uporowi i wytrwałości przeistoczyło się w rzeczywistość. Do tej pory pamiętamy chwilę, kiedy w dniu powstania firmy uścisnęliśmy sobie dłonie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded