Profile cover photo
Profile photo
Szybko.pl Sp. z o.o.
23 followers -
szybko.pl - Wszystko o Nieruhomościach
szybko.pl - Wszystko o Nieruhomościach

23 followers
About
Posts

Post has attachment
Jak szybko i sprawnie zamieścić ofertę nieruchomości w oprogramowaniu Szybkoplus? To banalnie proste :) Poniżej krótki tutorial.
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Hunters Property to kolejna strona projektu szybko.pl. W nowej odsłonie witryna stała się przejrzysta, a jej łatwa nawigacja i intuicyjność zapewnia dobry wizerunek naszemu klientowi.
http://huntersproperty.pl/
PhotoPhotoPhotoPhoto
03.03.2017
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Szybko.pl​ przygotowało już ponad 100 responsywn​ych​ stron internetow​ych w technologii slide revolution. Nasze strony są w 100% responsywne, co oznacza, ​że dostosowuje się do urządzenia, na którym jest przeglądana.
Google od 21​.05.2015 r​ wprowadził bardzo znaczącą zmianę w sposobie indeksowania stron internetowych. Strony, które nie są responsywne, słabo indeksują się pod wyszukiwarką Google, co w konsekwencji objawia się spadkiem odwiedzin strony oraz trudniejszym dotarciem klienta. Aby temu zapobiec proponujemy nowoczesną stronę internetową, przejrzysta strona oraz jej łatwa nawigacja zapewnia dobry wizerunek twojej firmie oraz sprawi że potencjalny klient trafi właśnie do Ciebie.
Szczegóły na: http://revolution.szybkoplus.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tego potrzebuje każdy agent nieruchomości:
☛ Profesjonalne materiały marketingowe: ulotki, banery, zrywki
☛ Wycena nieruchomości
☛ Edycja zdjęć - moduł podstawowy i zaawansowany
☛ Wirtualna wizytówka - czyli jak profesjonalnie zaistnieć w Internecie
Wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie w Oprogramowaniu SzybkoPlus
https://szybkoplus.pl/k/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz ofert z rynku pierwotnego, wtórnego lub komercyjnego? Znajdziesz je na naszym portalu wsród najświeższych ogłoszeń w branży nieruchomości. Przetestuj nas:
https://www.szybko.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z dumą prezentujemy kolejny projekt strony autorstwa Szybko.pl. http://nieruchomosci-klonowski.pl/. Przejrzysty layout i intuicyjność to główne atuty tej witryny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment


Projekt inwestycji łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Architektura osiedla nawiązuje do charakterystycznych dla regionu Żuław Wiślanych domów podcieniowych, jednocześnie inwestycję zaprojektowano z zastosowaniem wysokiej jakości rozwiązań technicznych służących środowisku naturalnemu i zapewniających komfort użytkowania.Osiedle utworzą 2 budynki liczące od 4 do 5 kondygnacji, w których łącznie znajdzie się 112 nowych, komfortowych mieszkań o zróżnicowanych i funkcjonalnych rozkładach. We wszystkich budynkach zaprojektowano cichobieżne i energooszczędne windy oraz hale garażowe, w których znajdą się komórki lokatorskie i większość miejsc parkingowych pozostających do dyspozycji mieszkańców.
https://www.szybko.pl/rynek-pierwotny/Pruszcz-Gda%C5%84ski/Brama-Zulaw/1723
Add a comment...

Post has attachment
AVM (Automated Valuation Model • Automatyczny Model Wyceny) oblicza rynkową wartość nieruchomości za pomocą modelu statystycznego. Model analizuje duże ilości danych oraz cechy konkretnej nieruchomości.
Przetestuj sam: https://ceny.szybko.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
szybkoPLUS usprawni funkcjonowanie Twojej firmy. Podniesiesz standard i skuteczność dzięki nowoczesnym rozwiązaniom: dopasowaniom, łączeniu klientów i ofert poprzez CRM, szybkiej wycenie nieruchomości, możliwości prezentacji oferty na ponad 100 sposobów. Sprawdź sam: https://szybkoplus.pl/k/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded