Profile cover photo
Profile photo
FestiwalSZPAK
18 followers -
Festiwal Komedii SZPAK
Festiwal Komedii SZPAK

18 followers
About
FestiwalSZPAK's posts

Post has attachment
A oto Eskadra SZPAK-a oraz nasi przyjaciele :) Podczas wczorajszego finału wyróżniliśmy osoby, firmy i instytucje, które od wielu lat nas wspierają. Dziękujemy! :)
#szpak10
Photo

Post has attachment
Dzieci oraz grupa wymyWammy stworzyli dziś bajkę pt. "Z przyjaciółmi zrobisz wszystko". Armia Grzybów przez cały spektakl dbała, aby dobro zwyciężyło :)
#szpak10
PhotoPhotoPhoto
26.11.2016
3 Photos - View album

Post has attachment
Na dzień dobry kilka zdjęć z inauguracji jubileuszowej edycji SZPAKa :)
#SZPAK10
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
25.11.2016
6 Photos - View album

Post has attachment
O 16 w Empiku odbyło się spotkanie z Jackiem Borusińskim, członkiem MUMIO. Na InstaStory znajdziecie odpowiedź na kilka z pytań :) Zaglądajcie na Instagram, tam wiele zakulisowach materiałów
#szpak10
PhotoPhotoPhoto
24.11.2016
3 Photos - View album

Post has attachment
Dziś na SZPAKa zapraszają Przyjezdni, w niedzielne południe razem z dziećmi stworząimpro bajkę Propozycje SZPACZKA są jak dobra bajka Disneya – ubawią się na nich zarówno dzieci jak i ich rodzice.
ostatnie bilety! : http://bit.ly/2fDfknt #szpak10

Post has attachment
Narwani TALK SHOW już w piątkowy wieczór w Rotunda Północna. Pełna humoru i ciętych ripost rywalizacja między dwiema drużynami złożonymi z komików, którzy będą musieli wykonywać przeróżne, zawiłe zadania i odpowiadać na naprawdę pokręcone pytania!
Bilety w cenie 10zł : http://bit.ly/2eg1pCK #szpak10

Post has attachment
10 SZPAK startuje już za 4 dni. Przygotowaliśmy dla Was aż 15 wydarzeń! Czy kupiliście już bilety? Zostały ostatnie wolne miejsca! Pamiętajcie również o after SZPAKu w sobotni wieczór w Rotunda Północna! Z którymkolwiek biletem na SZPAKa wstęp wony!
#szpak10

Post has attachment
SZPACZEK to doskonały pomysł na weekend dla całej rodziny! Dziewczyny z wymyWammy zapraszają na Impro Bajkę, która już w sobotę o 12 w Teatrze Akademii Sztuki.
bilety: http://bit.ly/2fHdEp7 #szpak10

Post has attachment
Katarzyna Pakosińska zaprasza na SZPAKa :)
Na wydarzenia 10. SZPAKa zostały ostatnie bilety: http://szpak.info.pl/bilety #SZPAK10

Post has attachment
Rafał Rutkowski zaprasza na spektakl finałowy 10 SZPAKa.
UWAGA! Ostatnia okazja aby wygranie zaproszenia na 10. SZPAKa! Tym razem to Wy decydujecie na jakie wydarzenie otrzymacie podwójną wejściówkę. Wystarczy w komentarzu wybrać ulubione wydarzenie 10. SZPAKa, napisać dlaczego właśnie to, oraz oznaczyć osobę którą byście na nie zaprosili. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy. Konkurs potrwa do niedzieli. KONKURS ODBYWA SIĘ NA FB SZPAKa!
#szpak10 #konkurs #rafałrutkowski
Wait while more posts are being loaded