Profile cover photo
Profile photo
Ośrodek Szkolenia Operatorów
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu na wózek widłowy czy szkoleniu na podesty ruchome, możesz zrobić to u nas bez przepłacania. Na zajęcia zapiszesz się nawet teraz przez internet!
 
Jesteśmy firmą nowoczesną, która podąża aktywnie za zamianami w branży. Właśnie dlatego za pośrednictwem naszej strony internetowe można stale sprawdzać informacje dotyczące tematyki i terminów organizowanych przez nasz zajęć, ale również zapisać się na nie bez wychodzenia z domu w jednym z naszych ośrodków znajdujących się na terenie Polski.
 
Aby dokonać rezerwacji miejsca, wystarczy tylko wypisać znajdujący się na stronie naszej firmy formularz rezerwacji i podać w nim swoje imię i nazwisko, telefon, a także adres e-mailowy oraz nazwę wybranego przez siebie szkolenia. Nasi pracownicy dobiorą odpowiednią ofertę i dokonają rezerwacji. Zawsze dostępna jest także nasza infolinia, na której można otrzymać więcej informacji na temat organizowanych przez nas szkoleń, cen, lokalizacji. Zapisywanie się na szkolenia UDT jeszcze nigdy nie było tak łatwe!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nauka w naszym Ośrodku to zawsze czysta przyjemność – wiemy, jak uczyć, żeby uczyć skutecznie!
 
Pracują dla nas najlepsi metodycy i instruktorzy w swojej dziedzinie, są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które wiedzą, jak opracować interesujący, ale również zawierający wszystkie kluczowe elementy program nauczania, a przy tym przekazać także wiedzę w sposób przystępny, aby nie tylko wyuczyć się jej do egzaminu, a potem zapomnieć, ale żeby cały czas ją pamiętać, a uzyskane umiejętności umieć zastosować w codziennej pracy na stanowisku.
 
Każdy program kursu jest konsultowany z ekspertami z Urzędu Dozoru Technicznego, dlatego mamy pewność, że uczymy tego, co najbardziej istotne. Bardzo dobrym poświadczeniem jest tutaj nasza wysoka zdawalność egzaminów przed komisją UDT.
 
Stosujemy metody aktywizujące, które sprawiają, że żaden z uczestników zajęć się nie nudzi. Duża ilość ćwiczeń pozwala przy tym na aktywne zapamiętywanie informacji oraz uczy, jak należy poprawie obsługiwać sprzęt – nie tylko podaje suche wiadomości.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Często spotykamy się z pytaniami od klientów co do wymagań związanych z przystąpieniem do określonych kursów w naszym Ośrodku. Właśnie dlatego postanowiliśmy przygotować krótki wpis na ten temat, aby wyjaśnić nurtujące was sprawy.
 
Kursy UDT prowadzone przez nasz ośrodek dostępne są zasadniczo dla każdego. Minimalne wymagania to posiadanie wykształcenia podstawowego, pełnoletniość i brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na wybranym przez siebie stanowisku, na przykład operatora wózka widłowego. Wymagania te poświadczane są oczywiście odpowiednimi dokumentami, które należy do nas dostarczyć.
 
Dokładne informacje dotyczące konkretnych wymogów na stanowiska można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładkach z ofertą kursów. Jeżeli pojawiają się jeszcze jakiekolwiek pytania, zawsze odpowiemy!
 
Zachęcamy w związku z tym do skorzystania z naszych kursów UDT. To szansa praktycznie dla każdego na zdobycie atrakcyjnego fachu, który przyda się nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju, ponieważ wydawane uprawnienia ważne są na terenie całej UE.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zawsze dbamy o to, aby ceny szkoleń w naszym Ośrodku były atrakcyjne – właśnie dlatego u nas za profesjonalnie wykonany kurs nie trzeba dużo płacić. Dodatkowo mamy dla naszych klientów korzystne rabaty, dzięki którym końcowy rachunek jest jeszcze niższy!
 
Nie podajemy jednoznacznych cen, ale jedynie wyznaczamy ich zakres. U nas cena zależy w szczególności od liczby uczestników danego szkolenia. Im będzie ich więcej, tym my możemy zaoferować bardziej zachęcającą cenę. Dlatego jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu, pomyśl o tym, aby zadbać na nie również swoich znajomych, którzy też chcieliby podszkolić się i uzyskać uprawnienia.
 
W przypadku szkoleń zamkniętych, które prowadzimy indywidualnie dla naszych klientów, również gwarantujemy atrakcyjne ceny obsługi. Dlatego szkolenie się wraz z nami naprawdę nie jest drogie – warto wybrać naszą usługę, gdy to atrakcyjne ceny liczą się w szczególności, ale przy tym nie chce się rezygnować z wysokiej jakości obsługi! My możemy zagwarantować w naszym Ośrodku to wszystko!
Add a comment...

Post has attachment
Dla klientów biznesowych nasz Ośrodek Szkolenia Operatorów ma atrakcyjną ofertę szkoleń zamkniętych. Są to szkolenia, które dostępne są dla każdej firmy, która chciałaby podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Prowadzimy je jako zamknięte, czyli bierze w nich udział tylko wyznaczona grupa, co powoduje, że jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować się do Państwa potrzeb.
 
Dotyczy to głównie terminu i miejsca prowadzenia zajęć. Standardowo zapraszamy do naszych ośrodków na terenie całej Polski, gdzie czekają przygotowane kompleksowo sale szkoleniowe. Jesteśmy również w stanie przygotować kursy w miejscach wyznaczonych przez klientów, na przykład w zakładzie pracy.
 
Dodatkowo istnieje możliwość przystosowania tematyki szkolenia do potrzeb klientów, na przykład do specyfiki zajmowanych przez pracowników stanowisk. W ten sposób zajęcia są pełniejsze i wpływają na bezpieczniejszą i wydajniejszą pracę.
 
Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty szkoleń zamkniętych zachęcamy do kontaktu z nami!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Ośrodku Szkolenia Operatorów prowadzimy szkolenia UDT dostępne dla każdego zainteresowanego. Jeżeli tylko chcesz uzyskać uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego czy na stanowisko operatora suwnicy, z nami to możliwe i to w naprawdę atrakcyjnych cenach!
 
Nasze szkolenia w formie otwartej dostępne są praktycznie dla każdego. Wystarczy tylko spełnić minimalne wymagania dla danego kursu (można zaleźć je na naszej stronie internetowej). Zajęcia powadzimy jako otwarte, czyli może zapisać się na nie każdy, nawet pojedyncza osoba, która w ten sposób chciałaby podwyższyć swoją pozycję na rynku pracy.
 
Aktualne terminy prowadzonych przez nas szkoleń znajdują się na naszej stronie internetowej. Działamy w całej Polsce – nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, posiadamy jednostki terenowe w największych miastach. Wystarczy tylko sprawdzić dogodne terminy i zapisać się na nasze szkolenie. Zapewniamy jednocześnie atrakcyjne ceny – im więcej osób zapisze się na szkolenie, tym dodatkowo jego cena będzie jeszcze niższa. Sprawdź już teraz!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pracodawcy stale poszukują pracowników z konkretnymi umiejętnościami, na przykład z uprawnieniami do obsługi sprzętów budowalnych czy przeładunkowych. Dzięki nam ich zdobycie naprawdę nie jest takie skomplikowane!
 
Od lat zajmujemy się prowadzeniem szkoleń UDT na terenie całej Polski. Nasze ośrodki znajdują się w największych miastach kraju, ale również jesteśmy w stanie dojechać o klientów do każdej miejscowości, aby zorganizować szkolenie zamknięte. Skupiamy się głównie na szkoleniach UDT, zapewniając każdemu biorącemu udział w naszych zajęciach pełne zadowolenie – z przystępnych cen i atrakcyjnego systemu rabatowego, wysokiej jakości nauczania pod okiem kompetentnych instruktorów, a także z wyników, ponieważ z nami zdanie egzaminu przed komisją UDT naprawdę nie jest skomplikowane.
 
Umiejętność obsługi wózka widłowego, suwnicy czy podestu ruchomego poświadczona stosownym certyfikatem i uprawnieniami może pomóc w poszukiwaniu pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia na podnośniki koszowe, podesty ruchome i innego rodzaju zwyżki w naszym Ośrodku. Gwarantujemy kursantom atrakcyjne ceny, skuteczną naukę i zdany egzamin przed komisją UDT.
 
W prowadzeniu szkoleń mamy wieloletnie doświadczenie i oferujemy naszym klientom dostęp do usług na najwyższym poziomie. Dzięki nim można zdobyć szeroką wiedzę w obsłudze sprzętów, zdać egzamin przed UDT śpiewająco, ale również każdego dnia pracować bezpiecznie – to jest dla nas najważniejsze!
 
Opracowaliśmy nasze szkolenia na podesty ruchome i podnośniki tak, aby zawierały one przeplatającą się wiedzę teoretyczną i jednocześnie obejmowały również pomocne w jej ugruntowaniu ćwiczenia praktyczne. Nad przebiegiem nauki czuwają nasi kompetentni instruktorzy, z którymi każda lekcja jest ciekawa. Po takim przygotowaniu zdobycie uprawnień UTD naprawdę nie jest skomplikowane, o czym przekonało się już wielu naszych kursantów. Zachęcamy do sprawdzenia terminów szkoleń na naszej stronie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
4
Dla wszystkich tych, którzy chcieliby uzyskać uprawnienia UDT do obsługi suwnic, przygotowaliśmy nasz kurs na suwnice. To dzięki niemu można łatwo uzyskać stosowne uprawnienia i zacząć pracować na stanowisku operatora.
 
Kursy na suwnice opieramy na programie opracowanym z uwzględnieniem wymogów UDT. Nasze zajęcia nie przygotowują przy tym tylko i wyłącznie do egzaminu, ale również przekazują wiedzę, jak postępować w codziennej pracy, aby była ona bezpieczna i wydajna. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej, które wzajemnie się uzupełniają. Kończy się egzaminem zdawanym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Nadane uprawnienia są bezterminowe i ważne na terenie całej Unii Europejskiej, dlatego z nimi pracy można szukać nie tylko w Polsce.
 
Suwnice to urządzenia, które znajdują szerokie zastosowanie, między innymi w punktach przeładunkowych, w firmach produkcyjnych czy w przemyśle. To sprzęt, który wymaga posiadania odpowiednich uprawnień do prawidłowej obsługi. U nas można uzyskać je bez problemu!
 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szkolenia na wózki widłowe w naszym Ośrodku Szkolenia Operatorów to bardzo dobra inwestycja w karierę – każdego tygodnia szkolimy wiele osób chcących uzyskać uprawnienia do obsługi tego typu sprzętu. Z nami to naprawdę nie takie trudne, a ponadto wcale nie drogie!
 
Oferujemy kompleksowe kursy na wózki widłowe. W naszym Ośrodku są to zajęcia autorsko opracowane przez naszych metodyków na bazie wymogów UDT oraz naszego wieloletniego doświadczenia. Składają się z części teoretycznej i praktycznej, które nawzajem się uzupełniają i tworzą całość. Po zakończeniu szkolenia nie trzeba przystępować do egzaminu przed UDT – wydajemy zaświadczania zgodne z wzorem, które ważne są nie tylko na terenie Polski, ale również Unii Europejskiej, dlatego z nimi pracy można szukać bez granic.
 
Szkolenia na wózek widłowy prowadzimy w naszych ośrodkach w Warszawie i tych na terenie Polski – na naszej stronie można sprawdzić ich aktualne terminy. Możemy również zorganizować szkolenie zamknięte dla grupy zorganizowanej na terenie całej Polski. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded