Profile cover photo
Profile photo
ПП "Система Оптимум"
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/xolin-xlorichtij-xolinu-xlorid.html #Холін_хлористий, як речовина з вітамінів групи В (#вітамін В4), сприяє здоровому функціонуванню людського організму і організмів тварин. З нього утворюється #ацетилхолін. Він є компонентом лецитину, бере участь у синтезі фосфоліпідів у печінці, проявляє ацетилхоліноподібну дію, частково стимулює кишкові м’язи. Крім того, регулює і підтримує в нормальному стані клітинну мембрану (цілісність і пористість), нормалізує формування кісткового хряща. Будучи джерелом метильних груп, ця сполука також вносить свою частку підтримки в біохімічні процеси. Недостатня кількість холіну може викликати прогресування жирової інфільтрації та геморагічної дегенерації печінки і нирок, згортання вилочкової залози. Все це призвело до його широкого застосування в харчопромі, медицині й сільському господарстві.

Post has attachment
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/filtruvalnij-papir.html Якісний аналіз у лабораторних умовах дуже важливий, і з цим важко не погодитися. А для того, щоб результати #досліджень були якнайточнішими, необхідно використовувати правильне обладнання і супутні матеріали на всіх етапах роботи. Процес #фільтрування і застосовуваний при ньому #фільтрувальний_папір – ключовий момент в отриманні коректних даних лабораторного вивчення. Адже це так важливо не звести всі старання нанівець на завершальній стадії дослідження. Особливо, якщо мова йде про кількісний розрахунок осаду в речовині. Папір для фільтрації від компанії Система Оптимум характеризується високою якістю (стійкість до руйнування, поліпшена утримувальна здатність, хороша швидкість фільтрації) і може бути використаний для різних завдань. Транспортування відбувається в упакуванні, яке унеможливлює забруднення. Примітно, що ціни на фільтрувальний папір, які пропонує наша компанія – одні з найкращих на вітчизняному ринку.

Post has attachment
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/vata-i-marlja-medichna.html #Вата і #марля медична – одні з найпопулярніших #перевязувальних_матеріалів. Вони необхідні для фіксації медпрепаратів, підтримки гігієни, при перев’язуваннях ран та опіків, для маніпуляцій під час оперативних втручань тощо. До них висуваються особливі вимоги, що стосуються однорідності структури, міцності й еластичності, м’якості та гігроскопічності. Вата та марля повинні бути хімічно нейтральними, сприяти процесам регенерації, зберігати свої властивості під час стерилізації й при контакті з лікувальними засобами.

Хороші перев’язувальні матеріали ефективно сушать і чистять рани, унеможливлюють виникнення інфекцій, позитивно впливають на швидкість загоєння і відновлення. Про їх бездоганну якість говорить і відсутність при застосуванні алергійних реакцій у пацієнта.

Post has attachment
Творити добро дуже просто і надзвичайно приємно! Особливо коли це стосується маленьких янголяток, на долю яких випали нелегкі випробування. Компанія «Система Оптимум» не змогла лишитися осторонь проблем дитячих будинків сімейного типу і долучилася до благодійного заходу, який проводила одна із компаній-партнерів. Ми впевнені що вони не залишаться без тепла, а нас зігріватимуть ці щирі стримані посмішки.
Photo

Post has attachment
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/zalizo-xlorne-iii-zaliza-iii-xlorid.html Одні з головних царин застосування – ‪#‎хімічна‬, ‪#‎приладобудування‬, ‪#‎водоочищення‬. За допомогою цієї речовини очищують, освітлюють і пом’якшують питні й стічні води, готують промислову та міську господарчу воду для подальшої експлуатації, вилучають олії зі стоків олійно-жирових комбінатів, сполуки хрому – зі стоків шкіряно-хутряних підприємств, коагулюють нашарування домішок міських стічних вод тощо. Якщо порівнювати цей ‪#‎реактив‬ з іншими коагулянтами, то одразу видно найважливіші переваги: ‪#‎хлорид_заліза‬ (ІІІ) виконує високошвидкісне осадження різних домішок, благотворно впливає на біохімічний розпад шламу.

Post has attachment
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/toluol.html Вперше цю речовину було виділено в 1835 році Пельтьє в процесі відгону соснової смоли. Трьома роками пізніше, а саме в 1838 році, Девілю її вдалося відокремити з толуанського бальзаму, привезеного з Колумбії, м. Толу. Сьогодні цей ‪#‎ароматичний_вуглеводень‬ отримують з кам’яновугільної смоли/нафтових фракцій або в процесах каталітичної переробки бензофракцій і піролізу. Очищення відбувається, як і у ‪#‎бензолу‬. Ви вже здогадалися про яку речовину йде мова?

Post has attachment
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/amonij-nadsirchanokislij-amoniju-persulfat.html Ця сполука отримала широку популярність як #глазурувальний_агент, #харчовадобавка #Е923. З її допомогою покращують якість борошна, також її використовують як #відбілювач. Але харчопром – далеко не єдина сфера, де ціняться ті чи інші властивості й характеристики #надсірчанокислого_амонію.
#Пероксодисульфат_амонію часто виступає прискорювачем полімеризації та конденсації при виготовленні таких штучних матеріалів, як пластмаса, латекс і каучук. Є ініціатором радикального утворення полімерів у процесі створення поліакриламідних гелів, окисником у фотосправі (послаблює щільні фото- негативи).

Post has attachment
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/magnij-xloristij-magniju-xlorid-bishofit.html Основним застосуванням #хлористого_магнію є виробництво #металевого_магнію . #Хлорид_магнію використовують для виготовлення магнезіальних цементів. #Бішофіт також використовується в інших галузях промисловості, наприклад, при виробництві текстильних виробів, паперу, вогнезахисних агентів, а також для боротьби з ерозією. Крім того, його застосовують при обробці снігових покровів і льоду, присутність хлористого магнію у воді зменшує його температуру замерзання, що робить цей реактив ідеальним засобом проти обледеніння. Його також використовують у вогнегасниках.

Post has attachment
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/glutarovij-aldegid.html Шукаєте ефективний #дезінфікуючий_засіб ? Тоді це для Вас! #Глутаральдегід , завдяки своїм #біоцидним_властивостям , ефективно #знищує_бактерії , мікроби, а також грибки і водорості. Це і обумовлює його широке застосування в різних сферах. З його допомогою обробляють і дезінфікують...

Post has attachment
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/jod-odnoxloristij.html Він належить до ряду #антисептичнихпрепаратів. Має широкий спектр #антимікробноїдії відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, включаючи мікобактерії туберкульозу, а також вірусів і грибків. Активний даний препарат проти спор анаеробних бактерій, ооцист кокцидій, яєць ряду гельмінтів.
Wait while more posts are being loaded