Profile cover photo
Profile photo
Svíčky Brontas
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Mini aroma vosky medvídci

https://www.svickybrontas.cz/aromavosky/aromavosky-vonne-mini-vosky

Připravili jsme pro Vás mini vosky ve tvaru roztomilých medvídků vhodných do malých aromalampiček (nebo klidně i do velkých).

Aromavosky jsou vyrobeny z přírodních materiálů - z palmového vosku a 100% esenciálních olejů nejvyšší kvality, a jsou proto vhodné pro aromaterapii.

Využijte pozitivního působení esenciálních olejů v aromalampě. Teplo uvolňuje těkavé vonné silice, které se později uvolní do příjemné harmonie. Silice prostor provoní a osvěží, zároveň pohltí pachy. Nabízíme esence: Citron, Mandarinka, Mateřídouška, Šalvěj, Levandule, Eukalyptus, Skořice.

Ve specifikacích k jednotlivým výrobkům najdete více o zajímavých účincích esenciálních olejů, samozřejmě záleží na použití esenciálního oleje - u aromaterapie platí především pozitivní inhalační účinky.

Vosky jsou baleny po 4ks v ozdobných sáčcích.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.12.18
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Ještě jedna opravdu speciální akce! V profilu Čas na kávu jedinečná nabídka na všechny naše samostatné dárkové krabičky (5+1 zdarma)! Objednejte 5 ks libovolných krabiček a 6.ks dostanete zdarma (napište do poznámky, která to má být:). Akce platí odteď až do konce týdne.
https://www.fler.cz/cas-na-kavu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kampaň na Fleru! Slevy na dárky 15 %! Využijte akci v našich obchůdcích:) Při současném objednání výrobků z více našich profilů - platíte vždy pouze jedno poštovné:) Více na: https://www.fler.cz/brontici
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Tak honem, honem! Listopadová soutěž na našem blogu končí již zítra! Přidávejte svoje výtvory a vyhrajte krabičku s quillingovým zvířátkem s plovoucími svíčkami nebo minivosky medvídky dle výběru:)
Fotečky s cenami vidíte na obrázcích níže - medvídci dokonce ještě nejsou vystaveni v e-shopu a quillingových krabiček máte na výběr ještě mnohem více typů (https://www.svickybrontas.cz/darkove-krabicky/darkove-krabicky-quilling-male-svicky-vonne)! Ještě Vás čeká speciální cena pro nejkreativnější výrobek:)
Více info na našem blogu! http://svickybrontas.blog.cz
PhotoPhotoPhoto
29.11.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Přijďte s námi tvořit do Plzně na workshopy..🙂 Připravili jsme pro Vás opět na tento rok nové!✂️✏️ Tady je krátká přehlídka tvoření z předchozích 2 ročníků - můžete si některé sady zakoupit i pro tvoření na doma😃Na trzích navíc nakoupíte plno zajímavých dárečků🎁💝
Add a comment...

Post has attachment
Trhy a workshopy v Plzni

Letos s Vámi budeme kreativně tvořit v Plzni hned dvakrát. Těšit se můžete na naše workshopy se svíčkami i přírodními dekoracemi :)

Zveme Vás na 12. prodejní výstavu Hobby Kreativ Plzeň, která se koná tuto sobotu 17. 11. 2018 od 9,00 - 17,00 hodin v KD JAS Jablonského. Prodejní výstava a burza hobby, kreativity, řemesel a umění pro firmy a drobné výrobce. Zaměření na cínované šperky, Fimo šperky, pletení z pedigu, malování na textil a hedvábí, šité dekorace a panenky, plstění, háčkování, pletení, korálkování, květinové vazby, kroužkování, scrapbook, cukrářská výroba a výroba potravin atd. Přijďte načerpat inspiraci a kreativní nápady. Pořádající firma HOBBY-KOHOUT a další vystavovatelé pro Vás připravili výtvarné minikurzy a dílny pro tvoření s dětmi.

V pátek 30.11.2018 12:00-19:00 a v sobotu 1.12.2018 9:00-18:00 přijďte na Kreativní veletrh Plzeň do haly TJ Lokomotiva Plzeň. Více informací a slevu na vstupné naleznete v odkazu na obrázku níže. Připraven pro Vás bude v pořadí již náš 3. workshop pro děti i dospělé a samozřejmě plno handmade dárečků. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a věříme, že si tvoření i nákupy u nás příjemně užijete a strávíte tak zajímavé kreativní dny plné inspirace:) Vaše Svíčky Brontas a Sušené květy

http://www.kreativniplzen.cz/pro-navstevniky
Photo
Photo
13.11.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Srdečně Vás zveme 9. a 10. 11. na Podzimní krajkářské trhy do Prahy do ZŠ Curierových (více info na plakátu k akci). Uvidíte různé řemeslníky z rozličných oborů (výroba krajek, šperků, oděvů, keramiky, přáníček, svíček, šitých dekorací a mnoho dalších...). Bude k dispozici k zakoupení mnoho kreativního materiálu a pomůcek k tvoření. My se na Vás těšíme s naším voňavým dárkovým zbožím, které dobře znáte i s pár novinkami, které ještě neznáte:) Určitě se u nás zastavte přivonět si k vůním svíček a aromavosků a pro koupi plno zajímavých malých dárečků... Prozradím, že chystáme nové tvary minivosků a nové dárkové krabičky se včelími svíčkami. S námi bude prodávat i naše maminka ze Sušených květů s levandulovými dekoracemi, quillingovými ozdobami a novými šitými zvířátky... Tak se budeme na trhy opět těšit! Vaše Svíčky Brontas

https://www.vsur.cz/?m=trhy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdravím Vás! Vyhlašuji soutěž na celý listopad! Začíná nám pravá dárková sezóna - lidičky už začínají nakupovat dárečky a my pro Vás máme taky jedno překvapení!

O co se bude hrát? Zanedlouho přibudou v našem obchůdku horké novinky - nová řada dárkových krabiček a nové minivosky do aromalampy - a s nimi je spojená i naše listopadová soutěž:) Budete je moci vyhrát jako ceny!

Více informací v našem říjnovém blogu:)

http://svickybrontas.blog.cz/1810
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded