Profile cover photo
Profile photo
Svět byznysu
7 followers -
Znalostní a poradenský byznys portál: analyzujeme, plánujeme, řídíme, rosteme
Znalostní a poradenský byznys portál: analyzujeme, plánujeme, řídíme, rosteme

7 followers
About
Posts

Post has attachment
Velký potenciál k zefektivnění fungování téměř každé společnosti skrývá oblast firemních procesů. Právě k jejich řízení, digitalizaci a automatizaci je dnes k dispozici široká škála softwarových nástrojů. Některé z nich jsou pevně spjaté se systémy jako DMS či ERP, jiné mají podobu samostatných aplikací, ať už spjatých s konkrétní platformou či platformě nezávislých.

http://www.svetbyznysu.cz/zvyseni-efektivity-firmy-aneb-proc-je-univerzalni-reseni-zaroven-tim-idealnim/
Add a comment...

Post has attachment
Boom služeb spojených s digitalizací dokumentů nekončí a nové technologie pomáhají firmám čím dál tím víc. Doba papíru však ještě zdaleka nekončí, a proto je třeba hledat také chytré nástroje pro práci s fyzickými dokumenty a pro jejich efektivní převod do virtuálního světa.
Add a comment...

Post has attachment
Dnešní doba klade stále vyšší nároky na firemní administrativu. Roste množství dokumentů i úkonů spojených s jejich zpracováním. Zároveň ale vznikají i sofistikovaná řešení, která s touto prací nejen pomohou, ale mnohdy vedou k ještě efektivnějšímu fungování firmy.
Add a comment...

Post has attachment
Svět byznysu v novém hávu

Spustili jsme redesignovaný http://www.svetbyznysu.cz/.

A s tím se znovu otevírá příležitost pro všechny experty z různých domén byznysu, kteří by se chtěli podělit o své znalosti a zkušenosti z praxe a budovat si tak své profesní renomé. V případě zájmu mne kontaktujte viz http://www.svetbyznysu.cz/informace-pro-spolupracujici-autory-experty-sveta-byznysu/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trendy v českém marketingu v roce 2017

Trendy letošního roku budou youtubeři a živé mobilní video. To alespoň předpokládá 346 účastníků ankety o trendech a buzzwordech v českém marketingu.
Add a comment...

Post has attachment
Trendy v českém marketingu v roce 2016

Pátý a tedy půlkulatý ročník ankety o trendech a buzzwordech se stejně jako ročník loňský nese v duchu finančního optimismu. Vstupujeme do zlatých let marketingu? A co na to trendy?
Add a comment...

Post has attachment
Mobilní vyhledávání zažívá boom, počet přístupů na internet z mobilních zařízení už přesáhl hranici 50 %. Podíl mobilní reklamy stále roste. Největší potenciál mají sociální sítě, ty v drtivě většině navštěvujeme z mobilních zařízení. Budoucností je lokální reklama.
Add a comment...

Post has attachment
Geo produkty a služby jsou jedním z nepřehlédnutelných fenoménů současnosti, z jejichž přínosů dokáže těžit čím dál více firem po celém světě. Jaké příležitosti pro firmy tato řešení skýtají a kam směřují do budoucnosti? Zeptali jsme se Ondřeje Martínka, ředitele společnosti Globema CS s.r.o.
Add a comment...

Post has attachment
Produkty Google využívají miliony lidí k zábavě i práci. Jelikož technologie Google nabízí rozhraní umožňující prakticky komukoli využívat populární nástroje Google jako součást vývoje vlastních aplikací, čím dál více firem hledá způsob, jak tyto nástroje využít v praxi a monetizovat možnosti, které nabízejí. Jedním z úspěšných příkladů využití Google nástrojů v praxi je služba umožňující vyhledávání kancelářských prostor OfficeMAP...
Add a comment...

Post has attachment
Marketingové rozpočty v roce 2015 porostou; hlavními trendy zůstanou reklama na sociálních sítích, mobilní web a obsahový marketing. Roste i zájem o využití mobilních zařízení jako platformy pro obchod. Potvrzuje se i stále pozitivnější vnímání fenoménu Big Data, který se posouvá ze sféry buzzwordů (tj. pojmů, o kterých se hodně mluví, ale méně se reálně využívají) mezi skutečné trendy, které jsou hojně diskutované i používané. Výsledky vychází z výzkumu Trendy v českém marketingu 2015, který mezi 282 odborníky z marketingu, brandingu, reklamy a příbuzných oborů provedla poradenská společnost Idealisti.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded