Profile cover photo
Profile photo
Dugona Health Beauty Organic Centrum Urody
20 followers
20 followers
About
Posts

Post has attachment
pH Balans proszek zasadowy Dr. Jacob's
Add a comment...

Post has attachment
Witamina E + DHA-EP - suplement diety Dr. Jacob's 250 ml (50 porcji)

DHA i EPA to bardzo ważne dla zdrowia długołańcuchowe kwasy omega-3. Ich kompletne nazwy to: kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas eikozapentaenowy (EPA). Są one niezbędnymi składnikami budulcowymi – są niezastąpionym elementem konstrukcyjnym wszystkich komórek organizmu. Należy je dostarczać z pożywieniem, ponieważ organizm nie ma zdolności wytwarzania w odpowiedniej ilości tych kwasów. Suplementacja DHA jest szczególnie ważna przy spożywaniu niewielkiej ilości ryb (główne źródło DHA).
DHA-EPA to jeden z niewielu produktów na rynku, które mogą stosować także wegetarianie oraz weganie. Algi są zdrową, roślinną alternatywą jako źródło ważnych dla zdrowia kwasów tłuszczowych Omega-3. Olej w DHA-EPA uzyskany jest z mikroalg Schizochytrium, a nie z odpadów przy przetwarzaniu ryb. Algi są hodowane w czystych ekologicznie zbiornikach, co eliminuje możliwość zanieczyszczenia metalami ciężkimi.

http://sklep.sveaholistic.pl/witamina-e-dha-epa-dr-jacob-s-tokoferole-roslinne-dla-wegan-250ml.html
Add a comment...

Post has attachment
Sanotint classic - Farba do trwłej koloryzacji , Red Currant - porzeczkowy

Dlaczego warto wybrać farbę do włosów Sanotint ?

Farba Sanotint doskonale pokrywa siwe włosy
Farba Sanotint skutecznie zapobiega wypadaniu włosów
Farba Sanotint wzmacnia i uzdrawia zniszczone włosy
Farba Sanotint jest bezpieczna i delikatna dla osób z wrażliwą skórą głowy
Farba Sanotint nadaje włosom piękny i naturalny kolor
Farba Sanotint nadaje włosom piękny połysk juz po pierwszym użciu
Farba Sanotint jest prosta w użyciu
Farba Sanotint to bardzo niskie ryzyko alergii (Sanotint Classic zawiera tylko do 0,5% PPD, Sanotint Light Sensitive 0%, natomiast farby fryzjerskie i drogeryjne to 5-6% PPD )
Farbę Sanotint można mieszać dla uzyskania unikalnego, własnego koloru – można mieszać nawet Farby Sanotint Classic z Farbami Sanotint Sensivie (Light)
Farbę Sanotint można stosować wiele razy, do 3 miesięcy po otwarciu

http://sklep.sveaholistic.pl/23-red-currant-sanotint-classic-naturalna-farba-do-trwalej-koloryzacji-wlosow-bez-amoniaku-porzeczkowy-125ml.html
Add a comment...

Post has attachment

Witamina K2 w kroplach, Dr. Jacobs, 20ml – suplement diety


K2 w formie menachinonu-7 (MK-7; MenaQ-7) pozyskiwanego z olejków eterycznych. Opakowanie zawiera krople 20 ml po 20 μg witaminy K2 (MK-7) w jednej kropli*

Zawartość wystarcza na 75 - 300 porcji, w zależności od dozowania

* 20 μg (mikrogram) to 26,5% zalecanego dziennego spożyciaWitamina K2 w kroplach Dr. Jacob's to Bioaktywna i łatwo przyswajalna witamina K2 (menachinon-7, MK-7, MbnaQ-7) rozpuszczona w ekologicznym, hypoalergicznym oleju słonecznikowym.NOWOŚĆ - K2 z olejków eterycznych!Witamina K2 Dr. Jacob's jest szczególna, gdyż uzyskiwana jest z olejków eterycznych w procesie syntezy organicznej. To zapewnia najwyższą ilość czystego menachinonu-7 (MK-7), jego świetną przyswajalność oraz bioaktywność oraz brak alergenów oraz zanieczyszczeń GMO (więcej na końcu opisu).

http://sklep.sveaholistic.pl/witamina-k2-mk-7-menaq-7-w-kroplach-w-ekologicznym-oleju-dr-jacob-s-20ml.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekologiczne i naturalne kosmetyki,
Suplementy Diety Holistic
Add a comment...

Post has attachment
http://sklep.sveaholistic.pl/blog/holistyczny-manifest-o-firmie-suplementy-holistic.html


Suplementy Holistic
Holistic działa na rzecz poprawienia stanu zdrowia pacjentów poprzez intensywne rozpowszechnianie zrozumienia przyczyn chorób, sposobów ich unikania lub eliminowania, a także propagowanie informacji związanych z prawidłowym stylem życia, dietą, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Naszą misją jest pomaganie ludziom w rozwoju fizycznym, osobistym i duchowym. Dzięki wiedzy o tym, jak odbudować równowagę w swoim ciele i w przepływie energetycznym, czujesz się dobrze, zarówno fizycznie, jak i duchowo.

Holistic pracuje na rzecz zdrowszego świata dzięki zrozumieniu przyczyn powstawania chorób, sposobów ich unikania i eliminowania, a także informując w kwestii zdrowego trybu życia, diety i dobrego samopoczucia.

W naszej pracy chcemy także pokazać jak dwa systemy – medycyna tradycyjna i alternatywna, mogą się wzajemnie uzupełniać.

Naszą misję wypełniamy organizując wykłady, kursy i seminaria na temat zdrowia i medycyny alternatywnej, a także osobistego i duchowego rozwoju. Wiedza nasza opiera się zarówno na współczesnych badaniach, jak i wiedzy ezoterycznej, z nauką i intuicją, jako ważnymi wskazówkami.

Holistic to także jedne z najlepszych suplementów diety na rynku.

Sprawdź sklep z suplementami diety Holistic: http://sklep.sveaholistic.pl/manufacturer/holistic
Photo
Photo
22.11.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
WISE Naturkosmetik - Naturalne kosmetyki szwedzkie do twarzy i ciała
http://sklep.sveaholistic.pl/category/kosmetyki-naturalne-i-ekologiczne

(fot. https://www.instagram.com/wiseorganicskincare/ )
PhotoPhotoPhotoPhoto
21.11.2017
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Spirulina obniża znacząco występowanie udaru mózgu. Zostało to naukowo udowodnione. Stosowanie jej zwiększa przepustowość naczyń krwionośnych oraz dodatkowo może przeciwdziałać miażdżycy. Spirulina może również odwrócić szkody spowodowane w naszym organizmie wywołane złą dietą.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded