Profile cover photo
Profile photo
Sussika
2 followers -
Augštūjas labklājībai un attīstībai
Augštūjas labklājībai un attīstībai

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Veltīta mūsu zināšanu un enerģiju akumulēšanai.

Šis pasākums ir domāts domubiedriem, kuriem ir vēlme parunāt un padalīties ar savām zināšanām, pārdomām un jautājumiem.

Vai vienkārši cilvēkiem, kuri vēlas atrast savus domubiedrus saistībā ar informāciju un praksēm par enerģijām, Visumu, čenelingu, vienotu kanālu ar visu Visumu un pašu ar sevi.

Gatis Pīpkalējs parādīs, kā pašiem izkalt nagliņu vai kādu citu priekšmetu, un arī paši varēs izmēģināt roku kalšanā. Uz izkaltās lietas varēs iesist kādu spēka zīmi, ciparus, burtus vai kādu citu sev saistošu ornamentu. Tāpat Gatis piedāvās eksperimentu ar lielām un mazām metāla plākšņu skaņām ievibrēt enerģijas un atklāt jaunas sajūtas. Meditēsim un vienkārši baudīsim dabu.
Tiem, kuriem ir kaut kādi skaņu, vibrējoši instrumenti būtu jauki ja tos paņemtu līdz, tad varēsim uzspēlēt un ievibrēt ;-)
Iedvesmotāji, kuri arī dalīsies ar informāciju un vienkārši būs:

Gatis Pīpkalējs - melnā metāla pavēlnieks jeb kalējs.
Raitis Jokums - Kvantu bioenerģijas pazinējs, dvēseļu dziednieks.
Inga Zīle - Astrologs, chenelinga praktizētāja, friziere.
Madara - Dziedniece un rakstniece.
Inga Ružicka - Dvēseles pētniece & terapeite. Gids pašam pie sevis.

Ja esat nolēmuši pieteikties šim pasākumam, tad lūdzu piesakiet vietu šeit: http://list.mailigen.com/subscribe?u=c87ee42d00306dcb6264ceda372b8a47&id=1f770310
Ja nav iespējas pieteikt vietu internetā, tad zvaniet vai sūtiet īsziņu uz telefona numuru 20211211 Ingai.

Dalības maksa ziedojums 15 eiro.
Ēšana no pašu atvestajiem produktiem un pašu sagatavotiem kopējā procesā. Gulēšana teltīs tiem, kuri vēlas palikt arī uz otro dienu. Lūdzu paņemiet līdzi teltis un guļammaisus.

Pasākuma atrašanās vieta: "Dārznieki", Liepupes pag., Salacgrīvas nov. biedrībā "Sussika". Karte: https://www.google.com/maps?q=57.501%2C24.445. Norises vieta mājas pagalmā svaigā gaisā, tāpēc parūpējaties par to, lai nepārkarstu saulē un paņemiet līdz cepures vai lakatus. Lietus gadījumā lietus mēteļi vai kas cits. Ja grūti atrast, zvani 26595497, Gatis.
Add a comment...

Post has attachment
Lielā talka 2017.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
22.04.17
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Aicinām paraksties par Rail Baltica C5 variantu Salacgrīvas novadā, ja esi +PositivusFestival vai vienkārši Salacgrīvā. Meklē Tūrisma informācijas centru.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Added photos to Lielā talka 2016.
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Aicinām ik vienu padarīt savu ikdienas vidi tīrāku un sakoptāku un doties 23. aprīlī pl. 11.00 uz Kaiju pieturu Augštūjā (Salacgrīvas nov. Liepupes pag.). Talciniekiem iedosim pa maisam un smaidam. Iespēju robežās sakopsim pieturas un šosejas malas. Tās ir vietas, kur visbiežāk uzturamies, un gribas taču apkārtni katru dienu redzēt sakoptu. Un ne jau tikai mūsu pašu dēļ. Arī kukainīts vai putniņš būs pateicīgs, ka nav pielipis pie kāda atkrituma vai to maldīgi norijis.
Interesentiem Vēlams pieteikties iepriekš pa tālruni 26595497 (Gatis), 29101307 (Anita) vai e-pastu biedriba@sussika.lv.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Biedrība "Sussika" atbalsta un nodod plašākai auditorijai Salacgrīvas novada un Augštūjas iedzīvotāja Guntara Baumaņa iniciatīvu:
Par Rīgas jūras līča, Vidzemes piekrastes 5. kilometru aizsargjoslas saglabāšanu.
Pamatojoties uz Latvijas Republikas Konstitucionālā likuma 2. nodaļas 8. punktu un 3. nodaļas 34. Punktu, aicinu neatbalstīt Rail Baltica dzelzceļa trases virzību pa B. variantu, Salacgrīvas, Limbažu, Sējas novados, kur tiktu skarta Rīgas jūras līča Vidzemes piekrastes 5. kilometru aizsargzona. Uzskatu, ka šis variants sabiedrībai nesīs vairāk negatīva nekā pozitīva efekta. Pagaidām ir izstrādāti divi trašu varianti, A variants (kartē iezīmēts zaļā krāsā) un B variants (sarkanā krāsā). Trases B variants iet ļoti tuvu Rīga – Tallina autošosejai un Rīgas jūras līča Vidzemes jūrmalai. Tiks skarta Rīgas jūras līča Vidzemes piekrastes 5. kilometru aizsargzona, tiks ierobežota, samazināta lauksaimnieciskā darbībā iesaistītā zeme, kas piejūras novados nav tik daudz. Tiks ierobežota iespēja attīstīties lauku tūrismam un tūrismam kā tādam. Tiks nodarīts neatgriezenisks kaitējums dabai, jo izbūvējot Rail Baltica trasi tuvu Vidzemes jūrmalai un autotrasei Rīga –Tallina, tiks ierobežota dzīvnieku, rāpuļu migrācija, jo pārvarot vienu barjeru (autoceļu) otra barjera (dzelzceļš) būs praktiski nepārvarams. Konsultējoties ar dabas zinātņu pārstāvjiem , noskaidroju,ka izveidosies noslēgta, maza biosfēra starp jūru un dzelzceļu, kas ļoti ietekmēs dabu. Dzīvā radība (gluži kā cilvēki ) mēdz pārvietoties apvidū barības meklējumos, jaunie sugas pārstāvji meklē jaunu dzīvesvietu un t.t. Uzceļot Rail Baltica trasi ar norobežojošām barjerām un sētām ( Rail Baltica pārstāvji apstiprina, ka trase visā garumā būs norobežota), šī dzīvnieku pārvietošanās tiks ļoti ierobežota.Un nepalīdzēs Rail Baltica pārstāvju solījumi par dzīvnieku pārejām, jo dzīvnieks nav cilvēks, kurš izdomās uz kuru pusi jāiet, lai atrastu pāreju. Var iebilst, ka autoceļi arī ierobežo migrāciju. Jā, ierobežo, bet ne tādā mērā, jo nakts laikā dzīvnieki, rāpuļi var tikt pāri praktiski netraucēti,bet Rail Baltica būs ar sētu. Kā tad lai pārlec! Nenoliedzami, daudzi dzīvnieki tiks caur šīm pārejām, bet lielākā daļa paliks iesprostoti savā teritorijā. Vai gribam izveidot jaunu rezervātu? Manuprāt nav vajadzības veidot rezervātu, ja varam nepieļaut cēloni šāda rezervāta izveidei! Atbīdot dzelzceļa līniju tālāk no jūras un Rīga –Tallina šosejas, šis faktors mazināsies proporcionāli attālumam no jūras, jo dzīvniekiem paliks lielākas teritorijas. Mans piedāvājums ir, gadījumā, ja izvēlētos būvēt B variantu, atvirzīt B trasi no Vidzemes jūrmalas piekrastes vismaz 5.km attālumā.
Esmu par to, lai dzelzceļš neietu tik tuvu jūrai kā B variantā. Skaidri redzams, ka A variants (tam attālums no jūras ir krietni lielāks) jau iezīmēts pietiekošā attālumā no Vidzemes jūrmalas, bet var arī izstrādāt B variantu citādāku.
Ņemot vērā iepriekšminēto un pamatojoties uz Latvijas Republikas Konstitucionālā likuma 3. Nodaļas 43. Punktu, prasām Salacgrīvas, Limbažu un Sējas novada domēm, Satiksmes ministrijai, neatbalstīt Rail Baltica dzelzceļa līnijas virzību pa B variantu, Salacgrīvas, Limbažu un Sējas novados, kur tiktu skarta Rīgas jūras līča Vidzemes piekrastes 5. kilometru aizsargzona.
Par "Vidzemes akmeņainā jūrmala" varat uzzināt Dabas aizsardzības pārvaldē: http://www.daba.gov.lv/…/dabas_liegumi/vidzemes_akm…/%22%22/.
Savu artavu šai pasākumā varat dot nobalsojot Mana balss mājas lapā: https://manabalss.lv/atvirzisim-rail-baltica-trasi-no-…/show.
Ar cieņu, Guntars Baumanis
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Krupis - gudrības simbols
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vortāla Rail Baltica ikvienam ir pieejami dzelzceļa infrastruktūras līnijas Rail Baltica sabiedriskajai apspriešanai paredzētie materiāli: kartes, kur redzama Rail Baltica dzelzceļa trase un tās variantu novietojums.
Tikai Augštūjas karte pieejama šeit: Rail Baltic karte Augštūjā.
Sabiedriskā apspriešana notiks Salacgrīvas kultūras namā, Ostas ielā 3, Salacgrīvā, Salacgrīvas novadā 2015. gada 2. martā plkst. 17:00.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded