Profile cover photo
Profile photo
Super Plus
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Uszkodziłeś samochód? Wystarczy że zadzwonisz my zajmiemy się resztą!!!
Dojazd i wycena u klienta- gratis
Odbiór uszkodzonego samochodu od klienta- gtatis
Dostarczenie naprawionego samochodu- gratis
Samochód zastępczy na czas naprawy- gratis
tel. 601098902
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ciekawostki, nowości, niezwykłe przemiany wnętrz aut…. Bądź na bieżąco! Zachęcamy do śledzenia naszego bloga - znajdziecie go na stronie http://super-plus.pl/blog/. To nie tylko komfortowe źródło informacji z motosfery, ale także miejsce inspiracji, dzięki któremu być może także i ty zdecydujesz się odmienić oblicze swojego auta!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sól, drobne ubytki lub efekty zimowych kolizji widniejące na karoserii Twojego auta spędzają Ci sen z powiek? Zapraszamy do http://super-plus.pl/! Nasi eksperci sprawnie i bezproblemowo uporają się z wgnieceniami, rysami czy ubytkami lakieru – szeroka oferta usług oraz profesjonalne preparaty i nowe technologie wykorzystywane w naszym salonie to gwarancja satysfakcji!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie wierzysz, że Twoje auto może odmienić swój stan jak za dotknięciem magicznej różdżki? Poznaj naszych specjalistów! Zapraszamy na stronę http://super-plus.pl/realizacje/, gdzie znajdziecie galerię naszych realizacji. Doświadczony zespół nie tylko oceni stan auta i przeprowadzi profesjonalne naprawy, ale także zaoferuje pakiet komfortowych usług dodatkowych!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprawne, szybkie i precyzyjne – tak właśnie można opisać usługi, jakie wykonujemy w ramach oferty SMART REPAIR! W jej zakresie wykonujemy lakierowanie SPOT, polerowanie reflektorów, usuwanie wgnieceń i rys bez lakierowania, a także wiele więcej - http://super-plus.pl/uslugi/naprawy-smart-repair/. Działania te nie tylko zapobiegają negatywnym skutkom zaniedbania takiego stanu auta, ale także zwiększają jego wartość w przypadku ewentualnej sprzedaży!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przed nami Święta! Z tej okazji zespół http://super-plus.pl/ życzy Wam, aby ten szczególny czas upłynął w rodzinnej i pełnej magii atmosferze. Niech radość i wiara zastukają do drzwi, a nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam wiele sukcesów – zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym – Wesołych Świąt!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podaruj swojej bryce odjazdowy prezent na Święta! Jesteśmy pewni, że nasza wyjątkowa usługa, jaką jest auto-detaling zadowoli zarówno biznesmena, rodzinnego kierowcę, jak i wielbiciela mocnych wrażeń na torze! Wejdź na http://super-plus.pl/uslugi/auto-detailing/ i poznaj szczegóły!
Add a comment...

Post has attachment
Irytują Cię mechanicy, z którymi kontakt urywa się chwilę po przekazaniu im auta do naprawy? Decydując się na współpracę z naszym zespołem możesz o tym zapomnieć! Tworzymy zespół dla którego to właśnie Klient jest w centrum uwagi – dlatego gwarantujemy Ci ponadstandardowy system informacji o przebiegu naprawy! Odwiedź http://super-plus.pl/ i dowiedz się więcej!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych? Dla naszych specjalistów to żaden problem! Z przyjemnością zadbaliśmy o komfort naszych Klientów, wyręczając ich z całości procedury komunikacji z ubezpieczycielem czy inną wymaganą instytucją. Zapraszamy po szczegóły na http://super-plus.pl/uslugi/naprawy-bezgotowkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naprawa, renowacja czy kompleksowy auto-detaling to nie wszystko! Z pełnym profesjonalizmem przejmiemy od naszych Klientów także obowiązek komunikacji z odpowiednimi organami, odpowiedzialnymi za ubezpieczenie, odszkodowanie czy sprawy windykacyjne. Więcej informacji na http://super-plus.pl/uslugi/naprawy-bezgotowkowe/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded