Profile cover photo
Profile photo
Styropian Sklep
9 followers -
Internetowy sklep budowlany - STYROPIAN SKLEP
Internetowy sklep budowlany - STYROPIAN SKLEP

9 followers
About
Posts

Post has attachment

Trochę porządku na naszym profilu styropian sklep nie zaszkodzi. Od dzisiaj wpisy porządkujemy w kolekcja - łatwiej będzie się szukało.
Add a comment...

Post has attachment
#Styropian to chyba łatwe tworzywo rzeźbiarskie. Piszę chyba ... bo nigdy nie próbowałem. Wiem jednak, że coraz doskonalszych narzędzi przybywa sporo. Plotery 3d i inne tego typu werki sprawiają, że ze styropianu powstają co chwila nowe cacka.
Realistyczne figury naśladujące naturę: jajeczka, motylki, zajączki, baranki. Nie tak dawno na życzenie naszych Klientów zamawialiśmy wycinanie na ploterze łosia i ... czołgu t34 - obie rzeczy w naturalnych wymiarach.
Często elementy styropianowe mają charakter bardzo funkcjonalny. Dużo tego typu rzeczy w naszym sklepie - profile fasadowe, elementy scenografii, otuliny izolacyjne. Główne użytkowe pola aplikacji tego typu styropianu to budownictwo, reklama, opakowania.
Najbardziej znana płyta styropianowa służąca do ociepleń ścian i dachów zawłaszcza wyobraźnie jako narzucający się obraz styropianu. Przywołuje płytę styropianową coś najprostszego, żeby w opozycji do tego pokazać Państwu na koniec styropian, który przekształcił się .... w dzieło sztuki. Bez lipy proszę Państwa to są artystyczne kreacje oddziaływające na wyobraźnie. zresztą sami Państwo oceńcie;

#Budapest #art  
Photo
Photo
2015-06-16
2 Photos - View album
Add a comment...

Rzućcie Państwo okiem na naszą ofertę dotycząca styropianów grafitowych. O walorach tego styropianu wtajemniczonym  dużo nie trzeba opowiadać. Nieco mniej wtajemniczonym podpowiadam zwróćcie Państwo uwagę na współczynnik lambda zaświadczający o jakości materiału izolacyjnego ... w tym przypadku styropianu
http://styropian-sklep.pl/domieszki-dodatki/grafit.html

#styropian-grafitowy
Add a comment...

Nowe ceny znaczących producentów - Genderka i TermoOrganika - zobaczmy cóż to za ceny - http://styropian-sklep.pl/podpowiedzi/aktualne-cenniki.html

#styropian-cena #styropian   #cennik   #cena  
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
profile styropianowe
36 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
przykładowe produkty
37 Photos - View album
Add a comment...

Add a comment...

Pod tym adresem - http://styropian-sklep.pl/podpowiedzi/aktualne-cenniki.html - możecie Państwo znaleźć uporządkowane i aktualne cenniki producentów styropianu.

#styropiancena   #styropian   #cennik   #ceny  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded