Profile cover photo
Profile photo
Stoiska handlowe, Stoiska Targowe, Budowa i Projektowanie stoisk targowych Warszawa
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Przedstawiamy projekt i realizację nowego stoiska targowego, modułowego na konferencję Dealer Kongres w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej koło Warszawy dla firmy ubezpieczeniowej WARTA. Stoisko o powierzchni 10 m2 (2 x 5 m) składało się z posadzki z wykładziny PPOŻ wysokiej jakości w kolorze szarym oraz ścian o konstrukcji stalowej malowanej proszkowo modułowej, skręcanej w postaci ram łączonych w ściany. To niewielkie stoisko konferencyjne zawierało również logotypy i grafiki Warta wykonane różnymi technikami: wycinane 3D ze styroduru, wycinane z folii, napisy plotowane, druk UV na macie przylepnej, plansza z efektem „halo’ (podświetleniem LED). Zajęliśmy się również dostarczeniem na zabudowę wystawienniczą oświetlenia na szynoprzewodach z lampami kierowanymi, oświetlenia na wysięgnikach LED oraz meblami ruchomymi i elementami POSM.

http://www.stoisko.com/modulowe-stoisko-na-konferencje-dealer-kongres/
Add a comment...

Post has attachment
Przedsiębiorstwo targowe SPS stoisko.com spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje nie tylko duże indywidualne stoiska targowe i budowlane zabudowy wystawiennicze, ale zajmuje się również obsługą zjazdów, sympozjów i konferencji oraz uczestniczy w małych eventach, które odbywają się w hotelach, pensjonatach, małych i dużych centrach konferencyjnych oraz innych nietypowych miejscach użyteczności publicznej.

http://www.stoisko.com/obsluga-zjazdow-sympozjow-i-konferencji/
Add a comment...

Post has attachment
Stoisko modułowe, wielorazowe na targi turystyki i wypoczynku na małą powierzchnię wystawienniczą projektowane na Travel Show w Poznaniu, Tour Salon MTP Poznań, targi Wiatr i Woda w Gdyni oraz Międzynarodowe targi turystyczne TT WARSAW w Warszawie dla ambasady Indonezji – INDONESIA Polska. W stoisku zastosowano print floor z wydrukowaną grafiką dna morskiego, podłoga w białym połysku oraz połączenie naturalnej sklejki eko z czarnym połyskiem i kolorowymi szkłami bezpiecznymi – pleksiglas barwione w masie w różnych kolorach. Uwagę zwraca dominanta w postaci dużego pylonu o wysokości ponad 4 metrów mieszczącego małe zaplecze – kantorek z wbudowanymi grafikami, kasetonami, ramkami LED oraz ekranami LED TV. Strefa spotkań także została potraktowana bardziej swobodnie jako leżaki wypoczynkowe do posiedzenia i poczytania informacji wystawcy. W centralnej części pod podświetlanymi żyletkami, swoistą pergolą zlokalizowano barek /wyspę do posiedzenia, rozmów, wypicia koktajlu… Duże litery kasetonowe, wolnostojące dopełniają całości tworząc niepowtarzalne i niebanalne stoisko dla branży turystycznej oraz dla promocji kraju, regionu czy obszaru.

#expostand #expo #fair

http://www.stoisko.com/zabudowa-dla-ambasady/
Add a comment...

Post has attachment
Przedstawiamy projekt wyspy handlowej z odzieżą i artykułami oraz akcesoriami dziecięcymi i niemowlęcymi. Różne warianty kolorystyczne (wyspa kolorowa, wyspa pastelowa, wyspa monochromatyczna) i ciekawe ologowanie oraz podświetlane grafiki przyciągają uwagę konsumenta i klienta wyspy.

http://www.stoisko.com/projekt-wyspy-handlowej-z-odzieza/
Add a comment...

Post has attachment
Przedstawiamy ekskluzywną zabudowę wystawienniczą, kosmetyczną w białym połysku na targi kosmetyczne – kongres LNE w Krakowie – Międzynarodowe Centrum Targowe EXPO Kraków. Stoisko o powierzchni 30 m2 (3 x 10 m) zawierało gabloty w połysku z wysuwanymi szufladami szklanymi (gablota klejona UV) oraz regałami z półkami szklanymi podświetlanymi krawędziowo (specjalistyczne profile) oraz z oświetleniem metalohalogenowym (lampy HQ 150W).

http://www.stoisko.com/ekskluzywna-zabudowa-wystawiennicza/
PhotoPhotoPhotoPhoto
02.05.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Stoisko budowlane, indywidualne o powierzchni niemal 200 m2 i wysokości ponad 4 m dla wybranych ścian i 6 m dla nadwieszenia ramowego aluminiowego z zadrukiem dedykowanym na tkaninie.

http://www.stoisko.com/stoisko-budowlane-o-powierzchni-niemal-200-m2/

exhibition stand Stockholm
NordBygg fair
Stockholm stand
stockhomasmassen montern
exhibition stand
exhibition stand for products
exhibition stand design
stand with landings
window stand
stand at the fair
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
25.04.2018
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Małe stoisko targowe na konferencję i zjazd Retail Summit 2018 w Warszawskim hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej wyróżniało się na tle innych stoisk swoją solidnością i wielkością. Jak na zabudowę na sympozjum podświetlane ściany z grafiką wielkoformatową na całą ścianę miały ponad 3 metry wysokości. Stoisko zawierało również kantorek – małe zaplecze z drzwiami zamykanymi na klucz o powierzchni 1,2 m2. Zwracała uwagę również lada ze szkłem lacobel na blacie oraz podświetleniami LED. Stoisko posiadało też własną wykładzinę PPOŻ wysokiej jakości w kolorze dobranym do logo klienta. Całości dopełniał mały płaski TV LED z białą ramką oraz stolik ze szklanym blatem i nowoczesne krzesła barowe. I jak to w naszej firmie targowej bywa wizualizacje niemal identyczne w stosunku do późniejszej szybkiej, bezproblemowej realizacji zabudowy targowej. Obsługujemy również zjazdy, sympozja i konferencje w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Wiśle w licznych hotelach, pensjonatach oraz centrach konferencyjnych.

http://www.stoisko.com/male-stoisko-targowe-na-konferencje-i-zjazd-retail-summit-2018/
Add a comment...

Post has attachment
Lakierowana wyspa handlowa ze szklanymi gablotami, z podświetleniem LED.

http://www.stoisko.com/wyspa-handlowa-poznan/
Add a comment...

Post has attachment
Stoisko targowe na konferencje, zjazdy i sympozja do hoteli oraz na większe imprezy targowe w centrach konferencyjnych i halach targowych. Stoisko modułowe, wielorazowe od 2 - 16 m2 w różnych wariantach prostym nowoczesnym i zaokrąglonym kolorowym.

http://www.stoisko.com/stoisko-medyczne-aflofarm/
Add a comment...

Post has attachment
Przedstawiamy Państwu stoisko odzieżowe z okularami dla marki Belutti. Stoisko wykonane jako zabudowa modułowa złożona z elementów, jak ściany z różnymi obłożeniami, nadstawki, kantorek oraz posadzka.

http://www.stoisko.com/stoisko-targowe-dla-firmy-belutti/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded