Profile

Cover photo
Stanisław Soluch
Worked at Nonstop
Attended Politechnika
Lives in Poland
6,991 followers|13,394,025 views
AboutPostsCollectionsPhotosYouTube+1'sReviews

Stream

Stanisław Soluch

Shared publicly  - 
 
 Jest odpowiedź byłym ... a obecnym "zaprzańcom"
 ·  Translate
To nie nasz obóz, który po was naprawia kraj, ale wy za wszystko co robicie, prędzej czy później poniesiecie odpowiedzialność.
28
2
Wojciech Elsner's profile photoB.Maria Tur.'s profile photoStanisław Soluch's profile photostefan bury's profile photo
11 comments
 
To dobrze, że POmimo POdłego szczucia KODu przeciw Polsce, większość państw NATO w tym Amerykanie, Brytyjczycy, kraje bałtyckie i wyszechradzkie oraz Rumunia, Bułgaria, Hiszpanua czy choćby Kanada po ostatniej wizycie prezydenta Dudy, popierają Polskę aby wymierne wzmocnić wschodnią flankę Sojuszu. Cwiczenia Anakonda 16 w Polsce i pancerna brygada z USA mająca przybyć w nasz rejon, jest dobrym przykładem współpracy obecnych władz Polski z NATO, aczkolwiek niewystarczającym. Tarcza antyrakietowa, którą budujemy z Amerykanami na polskim terenie podobnie jak w Rumuni jest o wiele ważniejszym elementem obrony Polski przed możliwym i niezwykle groźnym w skutkach atakiem jądrowym Rosji, Koreii, Chin czy innych szaleńców. Dlatego dobrze, że wybraliśmy patriotycznego prezydenta, parlament i rząd RP z PiSu, aby skutecznie były strzeżone polskie interesy narodowe. Dzięki ich staraniom Amerykanie już wspierają wschodnią flankę NATO i zabezpieczają nas oraz inne kraje Sojuszu na co dzień okrętami i samolotami wojskowymi na Bałtyku, mogącymi wykrywać i niszczyć nie tylko rosyjskie rakiety nuklearne mające lecieć na Polskę. W obwodzie Kaliningradzkim Putin umieścił i wymierzył w nas oraz w inne kraje NATO rakiety z głowicami atomowymi, choć chciałbym tu bardzo się mylić. Wzmocnienie wschodniej flanki NATO ma polegać nie tylko na powstaniu szpicy służącej jako odpowiedź na rosyjskie uderzenie. W Polsce powstaje kilkudziesięcio tysięczna Wojskowa Obrona Terytorialna oraz ma być zakupiony nowoczesny sprzęt wojskowy dla zwiększonej o połowę polskiej zawodowej armii, czego przez 8 lat nie zrobili POpaprańcy z PSLem.
Jeszcze niedawno za rządu PO, PSL wzmocnienie wschodniej flanki NATO miało POlegać tylko na powstaniu szpicy, która miała służyć jako odpowiedź na rosyjskie uderzenie. Tyle tylko, że całe siły szpicy zmieściłyby się na Stadionie Narodowym, a Rosja w trzy dni mogła zająć Kraje Bałtyckie i połowę Polski, jak wynika ze wspólnego raportu think tanku Rand Corporation, oficerów amerykańskiego wojska i przedstawicieli administracji cywilnej, którzy przeprowadzili symulację wojenną. I takie realne zagrożenie ze strony Rosji nie martwiło Schetyny, Tuska, Komorowskiego, Kopacz gdy rządzili. Przecież Rosja zawsze liczyła się tylko z silnymi a słabych jak Czeczenia, Gruzja czy Ukraina napadała i zabierała im to co chciała. Za rządu PO PSL przeprowadzane przez wojska NATO manewry w Polsce wcale nie zakładały obrony naszego terytorium, a raczej odbijanie go z rąk wroga. Ostry sprzeciw Niemców miał więc jeden główny skutek - w razie konfliktu Polska miała być głównym teatrem wojny między NATO i Rosją. To przecież najgorszy dla Polski scenariusz, z którym walczył już płk Ryszard Kukliński. Tak właśnie wygląda solidarność europejska według lewackiego Niemca Martina Schulza i innych Niemców, kolesi Tuska, Michnika, Komorowskiego, Schetyny, Petru....... POdobny charakter wg Niemców miało mieć wzmocnienie całej wschodniej flanki NATO. Po rosyjskiej agresji na Ukrainę, w większości państw należących do Sojuszu stało się jasne, że polityka Władimira Putina zagraża spójności Paktu, a kolejnymi ofiarami ataku mogą być państwa bałtyckie i Polska. Rosyjskie wojska oficjalnie ćwiczą zresztą inwazję na nasz kraj. Tylko realne wzmocnienie wschodniej granicy NATO ze stałymi bazam USA w Polsce i innych krajach zmusi Moskwę do przedefiniowania swojej polityki i będzie oczywistym sygnałem, że ćwierć wieku po rozpadzie Związku Sowieckiego zmieniała się sytuacja geopolityczna, a Europa Środkowa jest integralną i równoprawną częścią Zachodu. Państwem w UE, które najmocniej przeciwstawia się zwiększeniu bezpieczeństwa Polski są Niemcy. Berlin uznaje, że nadal obowiązują porozumienia zawarte z Moskwą na początku lat 90. ubiegłego wieku, zgodnie z którymi po rozszerzeniu NATO w nowych państwach sojuszu nie będą rozlokowane jednostki sojuszu. Wielu niemieckich, francuskich i włoskich polityków nie przypadkowo robi duże interesy z Putinem i są przez niego wręcz korumpowani, więc dlatego nie chcą zmieniać dobrej dla Rosji ale szkodliwej dla Polski i innych państw UE strategii wojskowej oraz gospodarczej wobec Rosji. Przykładem jest forsowany przez Niemcy Nord Strim 2, czyli gazowa pętla Putina mająca zaciskać się na polskiej i ukraińskiej szyi. Tak uległa i murzyńska POlityka PO, PSL wobec Niemiec zaowocowała nagrodą Merkel dla Tuska w POstaci dobrze płatnej POsady w Brukseli. Donald z tej brukselskiej POsady szczuje i donosi na Polskę gdzie się da oraz nasyła z UE i USA różnych kewicowo-liberalnych dupków na nasz kraj, niczym kiedyś Targowica przed rozbiorami RP. 
Czytaj http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Mariusz-Staniszews…. oraz na http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,18145699,martykul.html
 ·  Translate
Add a comment...

Stanisław Soluch

Shared publicly  - 
 
Ameryka idzie po rozum do głowy?(czyżby antypolska jazda w #tvn komuś w końcu się znudziła - biznesowo pajta!):
"Dotychczasowy szef zarządu i dyrektor generalny TVN Markus Tellenbach zrezygnował z zajmowanych funkcji. Powody rezygnacji nie są znane. Nowym prezesem spółki jest teraz Jim Samples. Na razie nie wiadomo jeszcze kto przejmie obowiązki dyrektora generalnego. Z oficjalnego komunikatu Scripps Networks Interactive wynika, że zmiana w zarządzie miała miejsce dokładnie rok po przejęciu TVN-u."

Markus Tellenbach jako prezes i dyrektor zarządzający z TVN związany był od września 2009 roku. W latach 2000-2007 był dyrektorem ds. Operacyjnych, prezesem oraz dyrektorem generalnym SBS Broadcasting, a w latach 1994-1999 zasiadał w fotelu dyrektora zarządzającego Vox Fernsehen. Zasiada też w radach nadzorczych Sky Deutschland oraz Premiere odpowiednio jako przewodniczący oraz członek rady.
 ·  Translate
Jego większe zaangażowanie w Polsce ma pozwolić na dalsze włączenie TVN w globalne działania firmy.
8
Stanisław Soluch's profile photoAj Magik's profile photo
3 comments
 
+Stanisław Soluch
dobre pytanie..., w dobry nawóz z szamba mam uwierzyć, nierealne chyba
 ·  Translate
Add a comment...

Stanisław Soluch

Shared publicly  - 
 
#Hymn  EURO 2016 - #Poland
Znany francuski muzyk David Guetta nagrał specjalną wersję hymnu Euro 2016 dla Polski. W teledysku do piosenki „This One's For You” widzimy wiele polskich akcentów: są m.in. kibice w biało-czerwonych barwach i w koszulkach z orzełkiem na piersi oraz fragmenty meczów naszej reprezentacji. Sam Guetta pojawia się zaś z biało-czerwonymi flagami na policzkach. Niestety nie jest to wyraz szczególnej sympatii Francuza do naszego kraju, bo podobne teledyski nagrał dla wszystkich finalistów. Warto jednak odnotować, że po kilku godzinach od publikacji w sieci, nasza piosenka miała najwięcej odsłon internautów.
 ·  Translate
54
4
Jan Pyliński's profile photoMARIUSZ G's profile photoAdrian Neckar's profile photo
3 comments
 
Dziękuję;)
 ·  Translate
Add a comment...

Stanisław Soluch
owner

OKNA & DRZWI/WINDOWS & DOORS  - 
17
Add a comment...

Stanisław Soluch

Shared publicly  - 
 

"Wierzą w korwina masona, albo kukiza powiazanego z wrocławską mafią polityczną" - to POkolenie jest stracone! Nigdy, sami przed sobą nie przyznają się, że jednak byli lemingami; do końca życia wyparli wiedzę opartą na faktach, pozwolili sobie na na utożsamianie się z ... "nowoczesnością", kulturą autorytecików z wyborczej, tvn i innych ścierwomediów, ... tyle lat biernie lub czynnie POpierali "świat-Antypisu"; dostrzegli jednak, że to jednak coś nie tak ale jak to! Ten "kaczor", ten "oszołom Macierewicz" czyżby mieli rację? NIGDY!!!! ... i co im zostało? Musieliby ... zaprzeczyć swojemu życiu! NIGDY TAK SIĘ NIE STANIE! Współczuję takim - błądzili, błądzą ....
 ·  Translate
 
popieprzyło tu prawie wszystkich , wkluczam myślących ale to co zapodja moi tzw. "znajomi" z fb to przekracza wszelkie logiczne myslenie !. Wierzą w korwina masona, albo kukiza powiazanego z wrocławską mafią polityczną . ludziska zrozumcie że politycy to parodie waszych oczekiwań, za nimi stoją lobbyści , korporacje i fed z drukarką off ,on ! taka jest rzeczywistość , to nie matrixs!/ to mó post z fb/
 ·  Translate
8 comments on original post
10
Add a comment...
Have him in circles
6,991 people
Krzysztof Pyrzowski's profile photo
Maks Litwinski's profile photo
Willy Sieuw's profile photo
Haunted Bucks County's profile photo
chris Fischer's profile photo
filip urtnowski's profile photo
Krzysztof Dąbrowski's profile photo
hany elamir's profile photo
Lothar Seifert's profile photo

Stanisław Soluch

Shared publicly  - 
 
Apel Pamięci a Apel Smoleński - znasz ... "misję" wyborczej, tvn-u i innych
 ·  Translate
„Gazeta Wyborcza” znowu popisała się cyniczną zdolnością wypaczania faktów i kreowania rzeczywistości wedle swoich upodobań. Od kilku dni jej dziennikarze uparcie piszą na temat niezgody powstańców warszawskich (oczywiście nie dopowiadając, że nie wszystkich) na odczytanie podczas tegorocznej ...
11
Add a comment...

Stanisław Soluch
owner

Poland  - 
 
#Wołyń  - kolejny zwiastun
 ·  Translate
1
Add a comment...

Stanisław Soluch

Shared publicly  - 
 
Jerzy Buzek do Martina Schulza:
"Wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych rozwiązań, m.in. - ciągłości przywództwa ...." #unia#brexit
 ·  Translate
Parlament Europejski uroczyście zainaugurował we wtorek nową kadencję. Na sali plenarnej zjawili się nie tylko wybrani w maju europosłowie, ale i muzycy, którzy zgodnie z tradycją wykonali „Odę do radości”. Odegranie hymnu Europy nie uradowało jednak wszystkich polityków. Gdy na sali rozbrzmiała muzyka, Nigel Farage wstał i odwrócił się plecami do orkiestry. Protestował także prof. Ryszard Legutko, który „Ody do radości” wysłuchał na siedząco.
13
Stanisław Soluch's profile photo
3 comments
Add a comment...

Stanisław Soluch
owner

UNESCO World Heritage  - 
21
Dorota Stachnik's profile photoMarek Siedlewski's profile photo
2 comments
 
Ten od prawej poprawił mi humor , fajne
 ·  Translate
Add a comment...

Stanisław Soluch

Shared publicly  - 
33
Zbyszek Otowski's profile photoEwa Janeczek's profile photoStanisław Soluch's profile photomicza A.M.'s profile photo
5 comments
 
Najsłynniejszy i najodważniejszy z nich był Jan Żiżka z Trocnova, którego uwiecznił Matejko w "Bitwie pod Grunwaldem". Podobno gdy zginął, Husyci zrobili ze skóry jego brzucha bęben bojowy, miał ich zagrzewać do walki i tak by nie zaginęła pamięć o Żiżce, najodważniejszym dowódcy husytów... Jego olbrzymi pomnik stoi dziś na Vitkove w Pradze...Pozdrawiam serdecznie !
 ·  Translate
Add a comment...

Stanisław Soluch

Shared publicly  - 
 
"W Tokio o przepustkę olimpijską walczy osiem zespołów. Awansują trzy najlepsze i jedna drużyna z Azji. Rywalizacja systemem każdy z każdym potrwa do 5 czerwca i jest to ostatnia okazja, by dostać się na igrzyska.
Wyniki 4. kolejki spotkań:
Kanada – Wenezuela 3:0 (25:20, 25:20, 27:25)
Francja – Australia 3:1 (25:22, 25:18, 16:25, 44:42)
Polska - Chiny 3:2 (26:28, 20:25, 25:16, 25:17, 15:10)
Japonia - Iran 1:3 (20:25, 19:25, 25:22, 25:27)"
 ·  Translate
Polscy siatkarze pokonali Chińczyków 3:2, mimo że przegrywali już 0:2.
29
kajaki-sztum.pl's profile photoMarek Ż's profile photocezary speedway's profile photo
3 comments
 
+kajaki-sztum.pl najpierw liczą się zwycięstwa,a to jest dobra wiadomość. Do Rio jeszcze daleko
 ·  Translate
Add a comment...
Stanisław's Collections
People
Have him in circles
6,991 people
Krzysztof Pyrzowski's profile photo
Maks Litwinski's profile photo
Willy Sieuw's profile photo
Haunted Bucks County's profile photo
chris Fischer's profile photo
filip urtnowski's profile photo
Krzysztof Dąbrowski's profile photo
hany elamir's profile photo
Lothar Seifert's profile photo
Work
Occupation
poznawanie
Skills
przyglądam się Światu ...
Employment
  • Nonstop
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Poland
Previously
Bolivia, La Paz
Story
Tagline
Udzielam się w społecznościach tu wymienionych.
Introduction
Lubię fotografować i filmować w miejscach, które odwiedzam; poszukuję miejsc godnych odwiedzenia.
Bragging rights
Nie muszę się ukrywać ... przed światem. Cenię użytkowników G+ dokonujących wpisów pod własnym imieniem i nazwiskiem.
Collections Stanisław is following
Education
  • Politechnika
Basic Information
Gender
Male
Birthday
May 11
Relationship
Married
Stanisław Soluch's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Nie ma Apelu Smoleńskiego. "Historia stanowi ciągłość, a polskiej krwi i...
wpolityce.pl

„Gazeta Wyborcza” znowu popisała się cyniczną zdolnością wypaczania faktów i kreowania rzeczywistości wedle swoich upodobań. Od kilku dni je

Grupa TVN zmienia prezesa. Czasowo będzie nim Jim Samples
wpolityce.pl

Jego większe zaangażowanie w Polsce ma pozwolić na dalsze włączenie TVN w globalne działania firmy.

W imię prawdy o Jedwabnem (1941 r.) i Kielcach (1946 r.)
jerzyrnowak.blogspot.com

(Tekst publikowany w najnowszej „Niedzieli” (nr 28 z lipca 2016 ) Zainaugurowana przez nowy rząd PiS-u i nowego prezydenta Andrzeja Dudę now

Polska jest zaniepokojona sporem o Sąd Najwyższy w USA i stanem zachodni...
wpolityce.pl

W kwestii demokracji Polska od wieków może służyć za wzór dla Europy i świata. Przez wieki byliśmy oazą tolerancji - wśród trwających w Euro

Skandal w Komisji Weneckiej. Sekretarz ukrył ważny dokument
www.stefczyk.info

Analiza prawna okoliczności wyboru sędziów TK przez koalicję PO-PSL pokazuje, że razem z Bronisławem Komorowskim zaplanowali oni i przeprowa

Data "marszu konfidenta" wyjaśnia wiele... | Niepoprawni.pl
niepoprawni.pl

Masz konto na Twitterze? Zacznij nas obserwować! Jeśli doceniasz to co robimy i chcesz nam pomóc docierać do większej ilości czytelników, ko

Odpowiedź byłym prezydentom i pozostałym sygnatariuszom listu otwartego,...
wpolityce.pl

To nie nasz obóz, który po was naprawia kraj, ale wy za wszystko co robicie, prędzej czy później poniesiecie odpowiedzialność.

Opozycja III RP, czyli wyprzedaż staroci. PO stanęła po stronie lewactwa...
wpolityce.pl

„Szczytem braku instynktu samozachowawczego tych polityków jest opluwanie polskiego rządu, a więc i Polaków za granicą, czego wyrazem ma być

Jarosław Kaczyński i polityczna pustynia
blogpublika.com

Pierwsze reakcje opozycji po wywiadach, jakich Jarosław Kaczyński udzielił TV Trwam i TVP INFO można skomentować krótko: nic nie zrozumieli,

Awantura wokół odchodzących generałów budzi przerażenie. W Polsce mamy w...
wpolityce.pl

"Należy liczyć, że minister Macierewicz szybko rozwiąże tę sytuację, bowiem jest ona dla Polski i Polaków szkodliwa i niebezpieczna".

Wałęsa żali się w "Die Welt": Kaczyński stosuje wobec mnie metodę szerze...
wpolityce.pl

"Gdy młodzi ludzie będą gotowi ratować ojczyznę, ja z kolei jestem gotowy ich poprowadzić i ze wszystkich sił wspierać ich w walce z ludźmi

To wszystko jest nienormalne II
jerzyrnowak.blogspot.com

Totalna kompromitacja D. Tuska Donald Tusk niewątpliwie zasłużył sobie na miano jednego z największych szkodników Polski po 1989 r. Niewolni

Bomba informacyjna Putina w najbliższy wtorek - CyprianPolak - NEon24.pl
cyprianpolak.neon24.pl

Putin ma ogłosić całemu światu dokument ujawniający, że reżimy USA i zachodnich krajów oraz kartele farmaceutyczne od lat z premedytacją zni

Tajemnicza śmierć przyjaciela Sławomira Petelickiego. Kim był Sławomir B...
www.se.pl

Nie żyje pułkownik Sławomir Berdychowski, „Czarny”, były GROM-owiec, przyjaciel generała Petelickiego, twórca jednostki specjalnej Agat - po

Więc jednak da się fałszować wybory? Kolejna spirala szaleństwa
wpolityce.pl

"Przecież jeszcze niedawno ci sami ludzie uważali, że samo mówienie o możliwości sfałszowania na jakąś liczącą się skalę jakichkolwiek wybor

Gazetka promocyjna Auchan • od 04.02.2016 Ostatni dzień promocji! • s.1 ...
auchan.okazjum.pl

Aktualne gazetki promocyjne, przeceny i wyprzedaże w sieciach handlowych. Okazjum.pl – wszystkie promocje w jednym miejscu!

Krajowa Rada Sądownictwa donosi na Polskę Komisji Weneckiej! Nie ma nicz...
wpolityce.pl

„Sędziowie w KRS biorą udział w sędziowskim skandalu braku szacunku dla wyników demokratycznych wyborów w Polsce.”

Prof. Nalaskowski do obrońców „wolności słowa”: „Zapytam dosadnie: a cze...
wpolityce.pl

"Jakiej jeszcze chcecie demokracji?! Wspólnych żon, kołchozów, hipisowskich komun, kibuców? Czego wam dzisiaj brakuje?" - pisze felietonista

Oni jeszcze nie weszli do Europy. "Nasze byłe elity i były establishment...
wpolityce.pl

W Polsce rozpętała się szaleńcza walka z rządem, prowadzona metodą walenia przeciwnika sztachetą z płotu.

Polecam ten resort. Wieczorem hipopotamy wychodzą z rzeki.
Public - 7 months ago
reviewed 7 months ago
1 review
Map
Map
Map