Profile cover photo
Profile photo
Stalowe Domy
50 followers
50 followers
About
Posts

Post has attachment
I etap budowy domu #AgatkaIII: posadowienie budynku w oparciu o Płyty Fundamentowe Megatherm zakończony. Już wkrótce ruszamy z montażem szkieletu. Galeria zdjęć: http://stalowedomy.pl/realizacja-agatka3-skawina/
Photo

Post has attachment
Pierwsza łopata wbita! :) Rozpoczęliśmy właśnie budowę nowego domu na zlecenie inwestora indywidualnego. Dom wg projektu #AgatkaIII autorstwa +HB Studio - biuro projektowe. Postępy prac pod linkiem: http://stalowedomy.pl/realizacja-agatka3-skawina/
Photo
Photo
30.08.2017
2 Photos - View album

Post has shared content
UWAGA KONKURS!!! Wraz z firmą +Galicja dla Twojego domu przygotowaliśmy dla Was ciekawy konkurs! Do wygrania przepiękne koszyki Kobe. Zalajkuj post, udostępnij na swoim profilu i zapoznaj się z zasadami. Szczegóły na naszej stronie:

Post has attachment
Jesteście na etapie podjęcia decyzji o budowie domu? Na naszym blogu wiedza w pigułce - wpis o tym, co należy zrobić, aby wybudować dom. Zapraszamy :)

Post has attachment
Jeśli zastanawiacie się jak wybudować doskonały dom, mamy dla Was kilka cennych podpowiedzi. Przeczytajcie wywiad z projektantem Radosławem Kurlitem :)

Post has attachment
Montaż stropu z lekkiej konstrukcji stalowej w istniejącej hali magazynowej w Gliwicach :)
Photo
Photo
10.07.2017
2 Photos - View album

Post has shared content
Prezentujemy budynki I etapu realizacji +Osiedle Zacisze Skawina. Generalny wykonawca i deweloper +Stalowe Domy.
Szczegóły inwestycji na stronie: www.osiedle-zacisze.pl.
PhotoPhotoPhotoPhoto
03.07.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Wentylacja mechaniczna we współczesnym szczelnym budownictwie to już nie wybór, ale konieczność. Zapewnia dopływ świeżego powietrza, oczyszczanie brudnego, utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgoci, czy nieprzedostawaniu się do pomieszczeń zanieczyszczenia i alergenów. Przeczytajcie jak działa, jakie są koszty jej montażu i użytkowania.

Post has shared content

Post has shared content
Czy chcielibyście dowiedzieć się jakie rośliny idealnie nadają się aby stworzyć swoją mała zieloną oazę na balkonie? Przeczytajcie co proponuje Wam Wpuszczona w maliny Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa w Krakowie :)
Wait while more posts are being loaded